Test Coopera

dla wszystkich: Kraków

Sobota, 25 maja

9:00 - 13:00

MOS Kraków "Zachód" - pl. Na Groblach 23

Dowiedz się więcej Wyniki

Bezpłatny

Udział nic nie kosztuje. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy, certyfikat z wynikiem oraz butelkę wody.

Dla wszystkich

Zapraszamy wszystkich – niezależnie od płci, wieku, stażu biegowego i poglądów politycznych.

Ogólnopolski

od Szczecina do Rzeszowa sprawdzamy naszą kondycję fizyczną

O Teście

Test Coopera polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut - nic więcej. Można biec, maszerować, skakać, byle pieszo.

Przyjdź i pobij swój dotychczasowy wynik.

Jeśli nie robiłeś tego wcześniej - nie zmarnuj szansy.

Czytaj więcej

Informacje ogólne

Zapraszamy na coroczny ogólnopolski Test Coopera, który w tym roku zostanie zorganizowany - przeprowadzony w dniu 25.05.2024 r.

Odbędzie się on na Stadionie MOS Kraków „Zachód". Serie będziemy startować co 20 min w ilościach po ok. 25 startujących.

Zapraszamy do sprawdzenia swojej wydolności fizycznej, porównanie jej do ubiegłego czy wcześniejszego biegu. Jest to doskonała możliwość sprawdzianu, oceny własnej wydolności czy nawet element rywalizacji zarówno bezpośredniej jak i korespondencyjnej.

Zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci do udziału w Teście Coopera. Może uda Wam się zachęcić swoich znajomych do udziału, dzięki czemu przyczynicie się do oceny ich aktywności fizycznej.

PRZYJDŹ, SPRAWDŹ SIĘ I BĄDŹ ŚWIADOMY!

 

WYNIKI:

 

Partnerzy:

 

Kiedy i gdzie?

Sobota, 25 maja

9:00 - 13:00

MOS Kraków "Zachód" - pl. Na Groblach 23

Aktualności

Kraków

Kraków wspólnie z AZS AWF Masters

Krakowska wiosenna edycja Testu Coopera 2016 przeszła już do historii. Każdy z Was będzie wspominał to wydarzenie inaczej – dla jednych był to pewnie “ten dzień” i noga zwyczajnie “podawała”, dla innych 12 minut ciągnęło się w nieskończoność. My jesteśmy z Was dumni, daliście z siebie wszystko, zostawiając swoje serca na tartanie. Dla spragnionych wspomnień Czytaj dalej »

Kraków

Krakowski Test Coopera dla Wszystkich wiosna 2015

Wiosenna edycja Testu Coopera na stadionie krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego była prawdziwym świętem biegania. W nieustannych promieniach słońca, od rześkiego poranka do późnego popołudnia, odbywały się kolejne, 12-minutowe serie. Pozornie jednakowe, ale w rzeczywistości każda z nich była inna, wyjątkowa. Cieszyła serce i oko nie tylko biegaczy, ale także kibiców, których również nie zabrakło. Biegały Czytaj dalej »

Kraków

Kraków na początek

Testem Coopera w Krakowie rozpoczęliśmy jesienną edycję naszej akcji. Na stadionie przy alei Jana Pawła II 78 grupa biegaczy AZS AWF-Masters zachęciła 400 uczestników do sprawdzenia swojej sprawności fizycznej. wyniki Kraków Niedzielny poranek rozpoczął się pracowicie, w krótkim czasie organizatorzy przygotowali małe miasteczko biegowe. Od 10:00 pojawili się uczestnicy: Ci co byli pierwszy raz i Czytaj dalej »

Kraków

Test Coopera w Krakowie

Wiosenna edycja Testu Coopera dla Wszystkich w Krakowie przeszła do historii. Wzięło w niej udział 437 osób. Najlepszy wynik wśród mężczyzn osiągnął Kamil Szostek  – 3760 m, a wśród kobiet –  Czarnota Jagoda – 3030 m. W Teście wzięło udział 159 kobiet i 278 mężczyzn. Najmłodszy uczestnik miał 3 lata, a najstarszy 60 lat. Łącznie Czytaj dalej »

Kraków

O krok od 1000 w Krakowie

Rekord frekwencji zanotowaliśmy już po raz drugi w Krakowie. Grupie biegaczy AZS AWF-Masters udało się zachęcić do udziału w Teście Coopera 949 osób. Wyniki Galeria

Kontakt

Email:

monika.ziembowicz@azs.pl

Używamy plików Cookies, aby ulepszyć nasz serwis. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki -   Zamknij