Test Coopera

dla wszystkich 2018

Wyniki Warszawa-Targówek

Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
1 10:00 Izabela Widłaszewska 137 LO 1500
2 10:00 Wiktoria Kucyk 137 LO 1600
3 10:00 Tymoteusz Wilk SP 312 1875
4 10:00 Daniel Żebrowski SP 312 1900
5 10:00 Kacper Rzadkiewicz SP 312 2200
6 10:00 Aleksandra Zgrzywa SP 312 1450
7 10:00 Maksymilian Pudzianowski SP 312 1850
8 10:00 Zofia Małka SP 312 1700
9 10:00 Kajetan Brzuska SP 312 1850
10 10:00 Nikola Biomka SP 312 1850
11 10:00 Natalia Osik SP 312 1900
12 10:00 Weronika Manowska SP 312 1750
13 10:00 Julia Gajewska LO 137 1400
14 10:00 Antoni Pilitowski SP 312 2000
15 10:00 Kornelia Leśniewska SP 312 1900
16 10:00 Lena Tatarczuk SP 312 1850
17 10:00 Marta Wrzesień 2450
18 10:00 Adam Leśniewski SP 312 1650
19 10:00 Ignacy Leśniewski SP 312 2000
20 10:00 Natalia Sieńko SP 312 1750
21 10:00 Maja Śmiłowicz 137 LO 1950
22 10:00 Wioletta Walawko 137 LO 1650
23 10:00 Piotr Śmiłowicz LO nr 137 2500
24 10:00 Igor Kułakowski LO137 2450
25 10:00 Maks Borakowski LO 137 2450
26 10:00 Eryk Dacz 137 LO 2400
27 10:00 Wojciech Drabot CXXXVII LO 2600
28 10:00 Andrzej Drabot CXXXVII LO 3150
29 10:00 Piotr Duszyński LO 137 1700
30 10:00 Jan Gozdek LO 137 2350
31 10:00 Julia Karczemna 137 LO 1650
32 10:00 Kamil Malczyk 137 Liceum Ogólnokształcące 2200
33 10:00 Oliwia Senkowska 137 LO 1050
34 10:00 Mateusz Nyc gimnazjum nr.142 1850
35 10:00 Julia Cygan LO 137 1850
36 10:00 Wiktoria Majewska 137 LO 1950
37 10:00 Kacper Talarek 137 Liceum Ogólnokształcące 2350
38 10:00 Gabrysia Wronka LO 137 1650
39 10:00 Natalia Domańska LO 137 2000
40 10:00 Aleksandra Wieliczko LO 137 1700
41 10:00 Aleksandra Wieliczko LO 137 1050
42 10:20 Olga Zakrzewska 137 LO 1150
43 10:20 Bartek laszczka LO 137 1900
44 10:20 Julia Wąsowska 137 LO 1150
45 10:20 Natalia Krusiewicz 137 LO 1400
46 10:20 Renata Jaros 137 LO 1150
47 10:20 Leon Jaros 137 LO 1150
48 10:20 Paweł Jaros LO 137 1600
49 10:20 Zosia Żak LO 137 2050
50 10:20 Jakub Włodarczyk LO137 2000
51 10:20 Piotr Jasek LO 137 1950
52 10:20 Aleksander Wenta Lo137 2750
53 10:20 Roksana Jabłońska LO 137 1700
54 10:20 Zuzanna Tomalka LO 137 1650
55 10:20 Damian Matyszczak LO 137 2850
56 10:20 Zuzanna Żelazko Gimnazjum nr.145 im. Jana Pawła II 1100
57 10:20 Wiktoria Zalewska 137 LO 1350
58 10:20 Julia Bielawska LO137 1550
59 10:20 Kamila Obrębska Szkoła podstawowa 42 2250
60 10:20 SŁAWOMIR GAWIN LO 137 1300
61 10:20 Karolina Koselska LO137 1350
62 10:20 Agata Jasińska Liceum 137 1100
63 10:20 Dominik Obrębski Szkoła podstawowa 42 1950
64 10:20 Bogdan Obrębski Szkoła podstawowa 42 1550
65 10:20 Hanna Jasińska Liceum 137 1550
66 10:20 Patrycja Jagiełło LO137 1550
67 10:20 Daria Niżnik Gim. Nr.145 im. Jana Pawła II 1100
68 10:20 Hubert Kosik LO137 1550
69 10:20 Karolina Gawin Liceum cxxxvii Roberta schumana 1100
70 10:20 Jakub Wodziński SP 42 1450
71 10:20 Wiktoria Wichrowska LO 137 1250
72 10:20 Aneta Góralska LO 137 1750
73 10:20 Michalina Niewińska LO 137 1250
74 10:20 Konrad Zboina LO 137 2500
75 10:20 Kuba Zawadka LO 137 2100
76 10:20 Aleksandra Radzio LO 137 1350
77 10:20 Maciej Pawlak LO 137 1250
78 10:20 Małgorzata Pawlak LO 137 1800
79 10:20 Marta Pawlak LO 137 1400
80 10:20 Izabela Gòralska LO 137 1150
81 10:20 Natalia Banasiak Lo 137 1850
82 10:20 Maja Fedorczyk LO 137 1300
83 10:40 Martyna Wieleba LO 137 1250
84 10:40 Marta Zalewska LO137 1300
85 10:40 Marta Strzelczyk LO 137 1850
86 10:40 Karolina Piórecka Lo137 1300
87 10:40 Wiktoria Piórecka LO137 1300
88 10:40 Marta Rusiłowicz LO137 1450
89 10:40 Jakub Jaworski SP 378 2400
90 10:40 Lech Garus 2800
91 10:40 Oskar Włodarski SP378 2350
92 10:40 Klaudia Zapaśnik 137 LO 1800
94 10:40 Kamil Sotomski CXXXVII LO 1575
95 10:40 Igor Nowicki CXXXVII LO 1200
96 10:40 Ola Czyżkowska CXXXVII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Roberta Schumana 1400
97 10:40 Julia Krakowiak LO137 1300
98 10:40 Michał Sypuła Liceum nr 137 im. Roberta Schumana 2575
99 10:40 Patryk Struziak LO 137 im. Roberta Schumana 2375
100 10:40 Mateusz Radgowski 137 LO 2500
101 10:40 Maciej Pisarski 137 LO 1900
102 10:40 Ula Kacperska LO 137 1350
103 10:40 Zuzanna Truszewska LO 137 1200
104 10:40 Kinga Matuszewska LO 137 1350
105 10:40 Jakub Firlej SP nr 42 1300
106 10:40 Arkadiusz Firlej SP nr 42 2200
107 10:40 Kamil Siemieński ZS 113 2400
108 10:40 Artur Borowski GIM 144 2410
109 10:40 Ewa Siemieńska ZS 113 1550
110 10:40 Magdalena Frydrych 137 LO 2000
111 11:00 Andrii Myroniuk 3075
112 11:00 Krzysztof Wólczyński Lo 137 2200
113 11:00 Karol Bednarek CXXXVII LO 2400
114 11:00 Angelika Fronc LO 137 1550
115 11:00 Urszula Chibowska-Tomczuk SP 275 2350
116 11:00 Oliwia Grzelewska LO 137 2350
117 11:00 Paweł Sikora 2775
118 11:00 Jakub Tomczuk SP 275 400
119 11:00 Robert Sikora SP 382 2500
120 11:00 Jakub Bełdycki LO Dwujęzyczne nr 137 2275
121 11:00 Magdalena Bełdycka LO Dwujęzyczne nr 137 1400
122 11:00 Kajetan Bełdycki LO Dwujęzyczne nr 137 1400
123 11:00 Maria Godek liceum 137 2000
124 11:00 Anna Wójkowska SP 60 2000
125 11:00 Jan Wójkowski XXXV LO z Oddziałami Gimnazjalnymi 2200
126 11:00 Anna Zdunek 2000
127 11:00 Kacper Mazurek LO 137 1500
128 11:00 Dawid Arwar LO 137 1100
129 11:00 Jakub Krzysztofek UKSB Millenium 2300
130 11:00 Julia Hus LO 137 1600
131 11:00 Kinga Kołupajło SP 380 1650
132 11:00 Agata Strzakłowiec LO 137 2050
133 11:00 Wiktor Korona 137 Liceum ogólnokształcące im. Roberta Schumana 900
134 11:00 Wiktoria Kamieniecka LO 137 1800
135 11:00 Emilia Włodarczyk 137 LO 2100
136 11:00 Ola Zięba LO 137 1300
137 11:00 Łukasz Mazur LO CXXXVII 1300
138 11:00 Robert Mazur LO 137 2050
140 11:20 Patryk Stefański Liceum 137 1900
141 11:20 Katarzyna Michalska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana 2100
142 11:20 Maciej Michalski CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana 2050
143 11:20 Mikołaj Kowalczyk Lo 137 1600
144 11:20 Maja Bem LO 137 2250
145 11:20 Alicja Wajkowska SP 380 1800
146 11:20 Andrzej Michalski CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana 2250
147 11:20 Bartek Wydra LO 137 1900
148 11:20 Leon Gawroński LO137 2400
149 11:20 Arkadiusz Bilski 2300
150 11:20 Mateusz Bilski SP 277 2450
151 11:20 Kinga Pawłowska LO 137 1400
152 11:20 Maciej Janicki LO 137 w Warszawie 2100
153 11:20 Natalia Gromulska LO 137 1600
154 11:20 Andrzej Kaminski LO 137 2150
155 11:20 Hubert Wielenski LO 137 1350
156 11:20 Mikołaj Grzesiak LO 137 3200
157 11:20 Magda Frankowska LO 137 900
158 11:20 Artur Pawłowski 2160
159 11:20 Marcin Frankowski LO 137 2600
160 11:20 Dominik Kluczny LO 137 2350
161 11:20 Marcin Grzesiak lo 137 1650
162 11:20 Marek Brodowicz LO 137 2250
163 11:20 Mariusz Brodowicz LO 137 2000
164 11:20 KAMIL JÓZWIK LO 137 1800
165 11:20 Alicja Stencel 137 LO 1900
166 11:20 Franek Michalski LO 137 2200
167 11:20 Kamil Tomaszewski CXXXVII LO 1600
168 11:20 Julia Grodzka LO 137 1400
169 11:20 Alan Kapturkiewicz CXXXVII LO 1650
170 11:20 Marysia Wcisło LO 137 1400
171 11:20 Samanta Pyzel LO 137 1400
172 11:40 Zuzanna Kuśpit LO137 1350
173 11:40 Natalia Krauze 137 LO 1750
174 11:40 Karolina Denkiewicz Liceum Ogólnokształcące 137 Warszawa Targowek 2350
175 11:40 Marjusz Michalski Lo137 2240
176 11:40 Natalia Hoppe LO 137 2150
177 11:40 Natalia Rylska SP 42 1650
178 11:40 Anna Rylska SP 42 1420
179 11:40 Kinga Rutkowska LO137 1250
180 11:40 Jan Rutkowski LO137 1650
181 11:40 Dominika Weiss 2150
182 11:40 Alicja Siemiatycka LO137 1300
183 11:40 Kuba Brzozowski sp 277 1925
184 11:40 Oliwia Weiss 2250
185 11:40 Wiktoria Lesiak LO 137 1000
186 11:40 Zuzanna Michalak LO 137 1000
187 11:40 Agnieszka Mirowska SP 42 1420
188 11:40 Kacper Bosiński SP 42 1950
189 11:40 Piotr Bosiński SP 42 2240
190 11:40 Jarosław Bosiński SP 42 2950
191 11:40 Przemysław Murawski 3000
192 11:40 Wiktoria Krawczyńska LO 137 1700
193 11:40 Dionizy Michalik LO137 1900
194 11:40 Kacper Korsak LO 137 1750
195 11:40 Paulina Strelnik 137 Liceum ogólnokształcące im. Roberta Schumana w Warszawie 1400
196 11:40 Robert Szyszko 137LO 2100
197 11:40 Małgorzata Ignaczewska LO 137 1900
198 11:40 Kacper Haczykowski SP 42 1800
199 12:00 Julia Grotkowska LO 137 1700
200 12:00 Maks Budzyński SP 2 Legionowo 1300
201 12:00 Maria Kulczycka SP 2/ Legionowo 1300
202 12:00 Mirosław Dmuchowski SP/Legionowo 2250
203 12:00 Piotr Miecznikowski CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi 2000
204 12:00 Malwina Dudek 1800
205 12:00 Mikołaj Tworus LO 137 2350
206 12:00 Franciszek Kulik Szkoła Podstawowa Nr 378 2100
207 12:00 Sylwia Nowicka Zs113 1900
208 12:00 Małgorzata Zdunek SP 42 1400
209 12:00 Magdalena Spytek SP 42 1400
210 12:00 Anna Witkowska Szkoła Podstawowa 378 1650
211 12:00 Piotr Rutkowski SP 42 2100
212 12:00 Paulina Rutkowska SP 42 1650
213 12:00 Ksenia Rejczak Liceum Ogólnokształcące nr 137 1975
214 12:00 Natalia Rejczak Liceum Ogólnokształcące nr 137 1975
215 12:00 Tomasz Kulik SP 378 2450
216 12:00 Kacper Komorski LO 137 1350
217 12:00 iga Panuszewska LO 137 1350
218 12:00 Natalia Koc-Toczyska LO 137 1350
219 12:00 Adam Kordziukiewicz LO CXXXVII 1950
220 12:00 Joanna Skalska SP 42 1650
221 12:00 Tomasz Stępień LO 137 1750
222 12:00 Maja Frączek Szkoła Podstawowa nr 380 1850
223 12:00 Katarzyna Gałązka SP380 im.Jana Pawła II 1850
224 12:00 Magdalena Ślifirczyk SP nr 42 1350
225 12:00 Antonina Ślifirczyk SP nr 42 1300
226 12:00 Aleksandra Sieradzka Sp380 1800
227 12:00 Konrad Piechociński LO 137 2100
228 12:00 JACEK BACZKURA LO 137 2600
229 12:20 Jakub Wilczek 137 liceum 2900
230 12:20 Olga Gugała LO 137 1450
231 12:20 Piotr Gugała LO 137 1500
232 12:20 Kinga Gugała LO nr 137 1900
233 12:20 Maximilian Czekalski LO137 1900
234 12:20 Kacper Piwko szkoła podstawowa numer 380 w Warszawie 2050
235 12:20 Piotr Piwko liceum ogólnokształcące numer 137 w warszawie 2700
236 12:20 Jakub Sobczak 2550
237 12:20 Emilia Piwko liceum ogólnokształcące numer 137 w warszawie 1150
238 12:20 Anna Kosakowska Szkoła w Izabelinie 1200
239 12:20 Katarzyna Kosakowska Szkoła w Izabelinie 1900
240 12:20 Gabriela Szczurowska Liceum nr 137 w Warszawie 1200
241 12:20 Natalia Balcerzak 136 LO 1050
242 12:20 Patrycja Gelak LO 137 1050
243 12:20 Maja Tkaczyk 137 LO 1050
244 12:20 Oliwia Snopek CXXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 1400
245 12:20 Ewa Tauzowska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie 1575
246 12:20 Wiktoria Wojda CXXXVII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie 1400
247 12:20 Ancia Tauzowska Lo137 1500
248 12:20 Basia Jadczak LO 137 1450
249 12:20 Julia Jakacka CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie 1500
250 12:20 Urszula Nakielska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi 1350
251 12:20 Anna Jakacka CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie 1350
252 12:40 Bartek Rudnicki LO137 2300
253 12:40 Marek Bernacki SP 42 2050
254 12:40 Wiktoria Bernacka SP nr 42 1500
255 12:40 Piotr Kaźmierczak 3250
256 12:40 Kinga Bernacka SP 42 1550
257 12:40 Karim Kopański 1900
258 12:40 Alan Kopański 1850
259 12:40 Małgorzata Dąbrowska liceum 137 1900
260 12:40 Damian Ostrowski liceum 137 1950
261 12:40 Szymon Wierzchowski Lo 137 2100
262 12:40 Waiter Arraigaoa 1950
263 12:40 Mariia Lytvak LO 137 1700
264 12:40 Krzysztof Gorczyca 137 LO 2350
265 12:40 Daniel Płaska LO 137 1250
266 12:40 Marcin Sypniewski Szkoła podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II 2500
269 12:40 Jan Janicki SP 42 2400
270 12:40 Lena Janicka SP42 1900
271 12:40 Karolina Najda LO 137 1400
272 12:40 Maja Sypniewska Szkoła podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II 2000
273 12:40 Oliwia Cichońska 137 LO 1400
274 12:40 Aleksandra Dąbrowska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 nr 380 2200
275 12:40 Maja Ufnal LO 137 1750
276 13:00 Kacper Zdrojek LO 137 2400
277 13:00 Katarzyna Filip-Pasek SP 380 2380
278 13:00 Łukasz Pasek SP 380 2445
279 13:00 Zuzanna Pasek SP 380 Krasiczyńska 4/6 2100
280 13:00 Jan Pasek SP 380 Krasiczyńska 4/6 2250
281 13:00 Hanna Ho-Janecka 1500
282 13:00 Natalia Jantz Liceum 137 1980
283 13:00 Janusz Chrapek BONVM klub SPORTOWY 3180
284 13:00 Patrycja Zwierzchowska Liceum 137 1650
285 13:00 Zuzanna Organiściak Szkola Podstawowa nr.380 im.Jana Pawła II 2100
286 13:00 Andrzej Przydatek UKS WAWER 2550
287 13:00 Stanisław Pasek SP 380 Krasiczyńska 4/6 1850
288 13:00 Anna Janicka SP42 1600
289 13:00 Andrzej Janicki SP42 1950
290 13:00 Sylwia Kochman UKS WAWER/ SP 204 2150
291 13:00 Weronika Hupert 137 LO 1950
292 13:00 Monika Bogdalska Gimnazjum 142 ul. Olgierda 1980
293 13:00 Maja Szerszeń 137 LO 1650
294 13:00 Daniela Kamińska 137 LO 1650
295 13:00 Filip Kononiuk Lo 137 1750
296 13:00 Barbara Podhajska SP Nr 42 1750
297 13:00 Michał Kononiuk CXXXVII L. O. 1950
298 13:00 Mateusz Skrzypczak SP 285 2200
299 13:00 Agnieszka Badurska SP 42 1750
300 13:00 Janek Wujastyk LO 137 1550
301 13:00 Renata Matejek SP-42 1750
302 13:00 Adam Szot 137 LO 1575
303 13:00 Samanta Pawłowska LO 137 1525
304 13:00 Ola Litwin LO 137 1125
305 13:00 Natan Miśkiewicz Lo 137 2300
306 13:00 Katarzyna Lewandowska SP 42 1600
307 13:00 Ewelina Roszczenko 2450
308 13:20 Krystian Matinyarare Lo 137 2000
309 13:20 Kamil Druzd Lo 137 2400
310 13:20 Maja Świderska Lo 137 2000
311 13:20 Igor Małycha LO 137 2600
312 13:20 Matylda Jabłonowska 137 LO 1750
313 13:20 Aleksandra Janicka 137 LO 1650
314 13:20 Szymon Turowicz Gimnazjum 143 1990
315 13:20 Jakub Wierzbicki CXXXVII LO im. Roberta Schumana 2380
316 13:20 Arkadiusz Białecki Szkoła Podstawowa 380 2375
317 13:20 Aleksandra Wenelczyk 2250
319 13:20 Konrad Brynda 2100
320 13:20 Natalia Szymanska LO 137 1350
321 13:20 Oliwia Kubiak LO 137 1350
322 13:20 Maria Sorycz LO 137 1350
323 13:20 Oliwia Balikowska LO nr 137 1350
324 13:20 Weronika Rosinska LO 137 1350
326 13:20 Katarzyna Szafrańska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana 1275
327 13:20 Joanna Szafrańska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana 1350
328 13:20 Alicja Lis Lo 137 1350
329 13:20 Piotr Walewski Lo 137 2350
330 13:20 Adrian Korjat Lo 137 2450
331 13:20 Zuzanna Gajewska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im.Roberta Schumana 1350
332 13:20 Zofia Skrzypińska Lo 137 1350
333 13:40 Adam Słupek 137 LO 2450
334 13:40 Anna Zalewska Szkoła Podstawowa nr 60 1750
335 13:40 Pola Dutkiewicz Przedszkole 420 1500
336 13:40 Marcin Węglarski 137 LO 2200
337 13:40 Andrzej Kucharczyk Kamionek 2800
338 13:40 Dagmara Kucharczyk Szkoła Podstawowa nr 60 1750
339 13:40 Renata Sagała Liceum CXXXVII im. Roberta Schumana 1250
340 13:40 Konrad Sagała Liceum CXXXVII im. Roberta Schumana 1500
341 13:40 Radosław Rossa Liceum137 1800
342 13:40 Grażyna Sagała Liceum CXXXVII im. Roberta Schumana 1300
343 13:40 Gabriela Sagała Liceum CXXXVII im. Roberta Schumana 1250
344 13:40 Maks Laszkowski Liceum 137 1050
345 13:40 Łukasz Socha LO 137 1600
346 13:40 Weronika Schild LO 137 950
347 13:40 Stanisław Opach SP42 2075
348 13:40 Jarosław Socha LO 137 2400
349 13:40 Tomasz Ho-Janecki 2600
350 13:40 Aleksandra Sapieja AWF Warszawa 2200
351 13:40 Jakub Guzowski SP42 1280
352 13:40 Krzysztof Guzowski SP42 1450
353 13:40 Dominika Michałowska LO 137 1350
354 13:40 Ewelina Kołacińska 2300
355 13:40 Oliwia Rąbkowska LO 137 1400
356 13:40 Izabela Puszcz SP 204 2600
357 13:40 Aleksandra Filipiuk UKS Mazowia Synchro 2550
358 13:40 Zuzanna Szymańska 137 LO 1500
359 13:40 Dominik Szymański 137 LO 1900
360 14:00 Przemysław Wiącek SP 204 1650
361 14:00 Dominika Krzeczkowska 137 LO 1500
362 14:00 Julka Adamowicz 137 LO 1500
363 14:00 Milena Wiącek SP 204 1650
364 14:00 Damian Marciszka 137 LO 1900
365 14:00 Dominika Polkowska Gimnazjum nr 143/Szkoła podstawowa nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie 1400
366 14:00 Karolina Polkowska Szkoła podstawowa nr42 z oddziałami integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Warszaw 1500
367 14:00 Krystian Deroń Szkoła Podstawowa 42 1400
368 14:00 Jakub Sędzikowski Szkoła Podstawowa 42 1400
369 14:00 Ola Szczęsna Szkoła Podstawowa 42 1000
370 14:00 Monika Pruszyńska Szkoła Podstawowa 42 1650
371 14:00 Piotr Godlewski LO 137 2600
372 14:00 Edyta Sędzikowska Szkoła Podstawowa 42 1000
373 14:00 Dominik Rogowicz 137 LO 1500
374 14:00 Aleksander Celiński LO 137 850
375 14:00 Marcel Braniecki LO 137 1300
376 14:00 Jakub Wąsik LO nr 137 800
377 14:00 Konrad Szwarc LO 137 1300
378 14:00 Marta Haczykowska SP 42 1800
379 14:00 Rafał Kłosiński LO 137 1300
380 14:00 Wioletta Ptaszek SP 42 1300
381 14:00 Klaudia Krakowska Szkoła podstaw.42 1500
382 14:00 Piotr Urbala ZS nr 36 Kasprzaka 3050
383 14:00 Oliwia Majcherek Szkoła podstawowa nr 42 1500
384 14:00 Weronika Kajor SP 42 1300
385 14:00 Adrian Majcherek Szkoła podstawowa nr 42 1950
386 14:00 Bartosz Bimek ZS 36 2100
387 14:00 Mateusz Urbala ZS 36 2150
388 14:00 Aleksandra Pastuszka 2550
389 14:00 Julia Moleń Zespółszkół nr. 113 Warszawa 1900
390 14:00 Jakub Moleń szkoła podstawowa nr. 52 Warszawa 1900
391 14:00 Jakub Wodzyński Szkoła Podstawowa nr 42 1500
392 14:20 Aleksandra Kandalska CXXXVII LO im. Roberta Schumana 1050
393 14:20 Daria Grzechnik 137 LO 1050
394 14:20 Alex Złotogórski SP42 1450
395 14:20 Weronika Piotrowska LO137 1100
396 14:20 Agnieszka Braszkiewicz SP 42 1450
397 14:20 Natalia Piotrowska LO 137 2200
398 14:20 Tymoteusz Kosiec TMS Brokers S.A. 2300
399 14:20 Beata Kosiec Antareco sp. z o.o. 1900
400 14:20 Wiktoria Kaczmarek LO137 1100
401 14:20 Ewa Jastrzębska 2200
402 14:20 Basia Turek Szkoła podstawowa nr 380 Warszawa 1775
403 14:20 Anna Bialek-Jaworska SP nr 380 w Warszawie 1750
404 14:20 Michał Sokołowski Szkoła podstawowa 380 Warszawa 2500
405 14:20 Patryk Sokołowski Szkoła podstawowa nr 380 Warszawa 2700
406 14:20 Magdalena Jaworska SP nr 380 w Warszawie 2390
407 14:20 Robert Jaworski SP nr 380 w Warszawie 1900
408 14:20 Rafał Biały SP Nr 42 ul. Balkonowa 4 1400
409 14:20 Tomasz Niemiński SP.42 1675
410 14:20 Piotr Marciniak LO137 2700
411 14:20 Julia Rozbicka LO137 1100
412 14:20 Aleksandra Obrębska LO 137 1000
413 14:20 Andrzej Podczaski SP 28 2350
414 14:20 Anna Podczaska SP nr 28 2120
415 14:20 Zofia Podczaska SP 28 1900
416 14:20 Barbara Podczaska 1350
417 14:20 KONRAD TOMCZYK SP 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego 2600
418 14:20 MAJA TOMCZYK SP 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego 1550
419 14:20 OSKAR TOMCZYK SP 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego 2100
420 14:20 Kacper Tomczyk SP 378 1550
423 14:20 Maciej Podczaski 1350
424 14:40 oliwia sobotka szkoła podstawowa nr 42 1600
425 14:40 Anna Jurewicz LO137 950
425 15:00 Natalia Sugajska SP 42 1750
426 15:00 Oliwia Roguska Sp. 42 1700
426 14:40 Dariusz Sobotka 1600
427 14:40 Natalia Wyczółkowska Sp42 1700
427 15:00 Magdalena Sugajska Sp.42 1700
428 14:40 Laura Jurewicz LO137 1300
428 15:00 Agnieszka Bem Szkoła Podstawowa nr 42 1900
429 14:40 Jakub Wyczółkowski Sp42 1750
429 15:00 Wiktoria Koper Gimnazjum 145 2050
430 14:40 Sebastian Karbarczyk KKB PAP 2900
430 15:00 Szymon Koper Szkoła podstawowa 42 1550
431 14:40 Mieszko Karbarczyk 2900
431 15:00 Zuzanna Koper Szkoła podstawowa 42 1550
432 14:40 Maria Niżnik-Knobloch LO137 1300
432 15:00 Sebastian Koper Carrefour 2500
433 14:40 OSKAR BYLICKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR.388 3000
433 15:00 Kacper Marciniak Szkoła Podstawowa Nr 378 2100
434 14:40 Olivia Kurek SP 42 1450
434 15:00 Maja Budzan Szkoła Podstawowa nr.42 1900
435 14:40 Jolanta Ciepieniak SP 42 1500
435 15:00 Iwona Cyra 2475
436 15:00 Luiza Czaplicka LO 137 2150
436 14:40 Jakub Knobloch LO 137 2100
437 15:00 Kamil Bordzań Sp 380 2050
437 14:40 Olga Żyniewicz SP 2 Ząbki 1700
438 14:40 Jacek Dulęba LO137 1200
438 15:00 Jakub Bordzań SP 380 1250
439 15:00 Zofia Wójcik Sp380 1500
439 14:40 Gabriela Dulęba LO137 1200
440 15:00 Radek Majewski Liceum Roberta Schumana 1150
440 14:40 Lena Żyniewicz Przedszkole 1100
441 15:00 ZOFIA SZCZEPANIAK SZKOŁA NR 42 1700
441 14:40 Agata Żak Uks mazowia synchro 2100
442 15:00 Maciej Bronikowski Śp nr 380 1550
442 14:40 Lena Krasowska Sp 380 w Warszawie 1500
443 15:00 Mikołaj Bronikowski Sp nr 52 2350
443 14:40 Mateusz Śmigała SP 42 1850
444 14:40 MATEUSZ SUJAK SP 52 2600
445 15:00 Antoni Suchenek 2750
445 14:40 MARIUSZ SUJAK 2700
446 15:00 Krzysztof Bordzań SP 380 1250
446 14:40 Julia Ho-Janecka Szkoła Podstawowa Nr 378 1380
447 14:40 Tomasz Śmigała 2250
447 15:00 Przemysław SAJNOG SP 356 1350
448 15:00 Julia Szawcow Szkoła Podsrawowa Nr 378 1600
450 15:00 Mateusz Krawczyk Szkoła Podstawowa nr.380 2500
451 15:00 Kaja Krawczyk Szkoła Podstawowa nr.380 2150
452 15:00 Mariusz Krawczyk Szkoła Podstawowa nr.380 2500
453 15:00 Zuzanna Szydłowska Szkoła Podstawowa Nr 378 1575
454 15:00 Marta Brzezińska szkoła Podstawowa Nr 378 1270
455 15:00 Hubert Kopeć Szkoła Podstawowa Nr 378 2300
456 15:00 Hania WŁODARCZYK Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Gościeradowska 18/20 2100
457 15:00 Ewelina Słodkowska Gimnazjum nr 145 w warszawie im Jana Pawła II 1450
458 15:00 Natalia Stępniewska SP. 380 im. Jana Pawła II w Warszawie 1950
459 15:00 MARCIN WŁODARCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 113, ul. Olgierda 35/41 2360
460 15:00 Ania Włodarczyk Sp 28 1620
461 15:00 Magdalena Cudna Szkoła podstawowa Nr 378 2475
462 15:00 Andżelika Mich Szkoła Podstawowa nr 378 2250
463 15:00 Monika Kozdroj Szkola podstawowa42 2010
464 15:00 Oliwia Kozdroj Szkola podstawowa nr42 warszawa 1900
465 15:00 Natalia Kozdroj Szkola podstawowa42 800
466 15:00 Cezary Kozdrój SP 42 800
467 15:00 Olaf Jastrząb Szkoła Podstawowa nr 378 2450
468 15:00 Leon Matuszek Szkoła Podstawowa nr 60 1850
469 15:00 Julia Sobiepańska Szkoła nr 42 1400
470 15:00 Gabriela Hankus Szkoła Podstawowa nr 60 1850
471 15:00 Mateusz Sobiepański Szkoła nr 42 warszawa 1950
472 15:00 Amelia Gruza Szkoła Podstawowa Nr 378 2150
473 15:00 Wiktoria Janicka Szkoła Podstawowa nr 378 1610
474 15:00 Marta Wyszomierska Szkoła Podstawowa Nr 378 1400
475 15:00 Marta Ścierska 2325
476 15:00 Stanisław Nowina-Konopka Gimnazjum nr 145 Warszawa ul. Krasiczyńska4/6 2400
477 15:00 Natalia Zawadzka liceum 137 im. Roberta Schumana 1650
478 15:00 Patrycja Poboży Szkoła Podstawowa 378 2650
479 15:00 Kamil Kurek Liceum 137 1250
480 15:00 Adam Kasperowicz Szkoła Podstawowa nr 380 w Warszawie 2750
481 15:00 Oliwia Mamaj Szkoła Podstawowa nr 204 1560
482 15:00 Małgosia Dobosiewicz LO 137 2000
483 15:00 Agata Mamaj Szkoła Podstawowa nr 204 1960
484 15:00 Oliwia Kasperowicz Szkoła Podstawowa nr 380 w Warszawie 2300
485 15:00 Alina Dobosiewicz LO 137 1200
486 15:00 Wiktor Kasperowicz SP 380 1300
487 15:00 Natalia Kasperowicz SP 380 1300
488 15:00 Ola Tym gimnazjum nr 106 2250
489 15:00 Joanna Tym sgh 2790
490 15:00 zosia tym SP 204 ul.Bajkowa 2350
491 15:00 Rafał Jednorowski 3000
492 15:00 Julia Maciak LO 137 1100
493 15:00 Gabriela Kułakowska 137 LO 1100
494 15:00 Nadia Jednorowska SP 204 Warszawa 2500
495 15:00 Daniel Sobolewski S.P. 204 ul. Bajkowa 3050
496 15:00 Basia Sobolewska S.P. 204 ul. Bajkowa 1400
497 15:00 Rafał Sobolewski S.P. 204 ul. Bajkowa 2600
498 15:00 Anna Sobolewska S.P. 204 ul. Bajkowa 1980
499 15:00 Konrad Sugajski Sp. 42 1500
680 09:20 Natalia Bała 2500
999 16:00 Rafał Jachimiak AZS Warszawa 2700
Używamy plików Cookies, aby ulepszyć nasz serwis. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki -   Zamknij