Test Coopera

dla wszystkich 2018

Wyniki Warszawa-Targówek

Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
1 10:00 Izabela Widłaszewska 137 LO 1500
2 10:00 Wiktoria Kucyk 137 LO 1600
3 10:00 Tymoteusz Wilk SP 312 1875
4 10:00 Daniel Żebrowski SP 312 1900
5 10:00 Kacper Rzadkiewicz SP 312 2200
6 10:00 Aleksandra Zgrzywa SP 312 1450
7 10:00 Maksymilian Pudzianowski SP 312 1850
8 10:00 Zofia Małka SP 312 1700
9 10:00 Kajetan Brzuska SP 312 1850
10 10:00 Nikola Biomka SP 312 1850
11 10:00 Natalia Osik SP 312 1900
12 10:00 Weronika Manowska SP 312 1750
13 10:00 Julia Gajewska LO 137 1400
14 10:00 Antoni Pilitowski SP 312 2000
15 10:00 Kornelia Leśniewska SP 312 1900
16 10:00 Lena Tatarczuk SP 312 1850
17 10:00 Marta Wrzesień 2450
18 10:00 Adam Leśniewski SP 312 1650
19 10:00 Ignacy Leśniewski SP 312 2000
20 10:00 Natalia Sieńko SP 312 1750
21 10:00 Maja Śmiłowicz 137 LO 1950
22 10:00 Wioletta Walawko 137 LO 1650
23 10:00 Piotr Śmiłowicz LO nr 137 2500
24 10:00 Igor Kułakowski LO137 2450
25 10:00 Maks Borakowski LO 137 2450
26 10:00 Eryk Dacz 137 LO 2400
27 10:00 Wojciech Drabot CXXXVII LO 2600
28 10:00 Andrzej Drabot CXXXVII LO 3150
29 10:00 Piotr Duszyński LO 137 1700
30 10:00 Jan Gozdek LO 137 2350
31 10:00 Julia Karczemna 137 LO 1650
32 10:00 Kamil Malczyk 137 Liceum Ogólnokształcące 2200
33 10:00 Oliwia Senkowska 137 LO 1050
34 10:00 Mateusz Nyc gimnazjum nr.142 1850
35 10:00 Julia Cygan LO 137 1850
36 10:00 Wiktoria Majewska 137 LO 1950
37 10:00 Kacper Talarek 137 Liceum Ogólnokształcące 2350
38 10:00 Gabrysia Wronka LO 137 1650
39 10:00 Natalia Domańska LO 137 2000
40 10:00 Aleksandra Wieliczko LO 137 1700
41 10:00 Aleksandra Wieliczko LO 137 1050
42 10:20 Olga Zakrzewska 137 LO 1150
43 10:20 Bartek laszczka LO 137 1900
44 10:20 Julia Wąsowska 137 LO 1150
45 10:20 Natalia Krusiewicz 137 LO 1400
46 10:20 Renata Jaros 137 LO 1150
47 10:20 Leon Jaros 137 LO 1150
48 10:20 Paweł Jaros LO 137 1600
49 10:20 Zosia Żak LO 137 2050
50 10:20 Jakub Włodarczyk LO137 2000
51 10:20 Piotr Jasek LO 137 1950
52 10:20 Aleksander Wenta Lo137 2750
53 10:20 Roksana Jabłońska LO 137 1700
54 10:20 Zuzanna Tomalka LO 137 1650
55 10:20 Damian Matyszczak LO 137 2850
56 10:20 Zuzanna Żelazko Gimnazjum nr.145 im. Jana Pawła II 1100
57 10:20 Wiktoria Zalewska 137 LO 1350
58 10:20 Julia Bielawska LO137 1550
59 10:20 Kamila Obrębska Szkoła podstawowa 42 2250
60 10:20 SŁAWOMIR GAWIN LO 137 1300
61 10:20 Karolina Koselska LO137 1350
62 10:20 Agata Jasińska Liceum 137 1100
63 10:20 Dominik Obrębski Szkoła podstawowa 42 1950
64 10:20 Bogdan Obrębski Szkoła podstawowa 42 1550
65 10:20 Hanna Jasińska Liceum 137 1550
66 10:20 Patrycja Jagiełło LO137 1550
67 10:20 Daria Niżnik Gim. Nr.145 im. Jana Pawła II 1100
68 10:20 Hubert Kosik LO137 1550
69 10:20 Karolina Gawin Liceum cxxxvii Roberta schumana 1100
70 10:20 Jakub Wodziński SP 42 1450
71 10:20 Wiktoria Wichrowska LO 137 1250
72 10:20 Aneta Góralska LO 137 1750
73 10:20 Michalina Niewińska LO 137 1250
74 10:20 Konrad Zboina LO 137 2500
75 10:20 Kuba Zawadka LO 137 2100
76 10:20 Aleksandra Radzio LO 137 1350
77 10:20 Maciej Pawlak LO 137 1250
78 10:20 Małgorzata Pawlak LO 137 1800
79 10:20 Marta Pawlak LO 137 1400
80 10:20 Izabela Gòralska LO 137 1150
81 10:20 Natalia Banasiak Lo 137 1850
82 10:20 Maja Fedorczyk LO 137 1300
83 10:40 Martyna Wieleba LO 137 1250
84 10:40 Marta Zalewska LO137 1300
85 10:40 Marta Strzelczyk LO 137 1850
86 10:40 Karolina Piórecka Lo137 1300
87 10:40 Wiktoria Piórecka LO137 1300
88 10:40 Marta Rusiłowicz LO137 1450
89 10:40 Jakub Jaworski SP 378 2400
90 10:40 Lech Garus 2800
91 10:40 Oskar Włodarski SP378 2350
92 10:40 Klaudia Zapaśnik 137 LO 1800
94 10:40 Kamil Sotomski CXXXVII LO 1575
95 10:40 Igor Nowicki CXXXVII LO 1200
96 10:40 Ola Czyżkowska CXXXVII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Roberta Schumana 1400
97 10:40 Julia Krakowiak LO137 1300
98 10:40 Michał Sypuła Liceum nr 137 im. Roberta Schumana 2575
99 10:40 Patryk Struziak LO 137 im. Roberta Schumana 2375
100 10:40 Mateusz Radgowski 137 LO 2500
101 10:40 Maciej Pisarski 137 LO 1900
102 10:40 Ula Kacperska LO 137 1350
103 10:40 Zuzanna Truszewska LO 137 1200
104 10:40 Kinga Matuszewska LO 137 1350
105 10:40 Jakub Firlej SP nr 42 1300
106 10:40 Arkadiusz Firlej SP nr 42 2200
107 10:40 Kamil Siemieński ZS 113 2400
108 10:40 Artur Borowski GIM 144 2410
109 10:40 Ewa Siemieńska ZS 113 1550
110 10:40 Magdalena Frydrych 137 LO 2000
111 11:00 Andrii Myroniuk 3075
112 11:00 Krzysztof Wólczyński Lo 137 2200
113 11:00 Karol Bednarek CXXXVII LO 2400
114 11:00 Angelika Fronc LO 137 1550
115 11:00 Urszula Chibowska-Tomczuk SP 275 2350
116 11:00 Oliwia Grzelewska LO 137 2350
117 11:00 Paweł Sikora 2775
118 11:00 Jakub Tomczuk SP 275 400
119 11:00 Robert Sikora SP 382 2500
120 11:00 Jakub Bełdycki LO Dwujęzyczne nr 137 2275
121 11:00 Magdalena Bełdycka LO Dwujęzyczne nr 137 1400
122 11:00 Kajetan Bełdycki LO Dwujęzyczne nr 137 1400
123 11:00 Maria Godek liceum 137 2000
124 11:00 Anna Wójkowska SP 60 2000
125 11:00 Jan Wójkowski XXXV LO z Oddziałami Gimnazjalnymi 2200
126 11:00 Anna Zdunek 2000
127 11:00 Kacper Mazurek LO 137 1500
128 11:00 Dawid Arwar LO 137 1100
129 11:00 Jakub Krzysztofek UKSB Millenium 2300
130 11:00 Julia Hus LO 137 1600
131 11:00 Kinga Kołupajło SP 380 1650
132 11:00 Agata Strzakłowiec LO 137 2050
133 11:00 Wiktor Korona 137 Liceum ogólnokształcące im. Roberta Schumana 900
134 11:00 Wiktoria Kamieniecka LO 137 1800
135 11:00 Emilia Włodarczyk 137 LO 2100
136 11:00 Ola Zięba LO 137 1300
137 11:00 Łukasz Mazur LO CXXXVII 1300
138 11:00 Robert Mazur LO 137 2050
140 11:20 Patryk Stefański Liceum 137 1900
141 11:20 Katarzyna Michalska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana 2100
142 11:20 Maciej Michalski CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana 2050
143 11:20 Mikołaj Kowalczyk Lo 137 1600
144 11:20 Maja Bem LO 137 2250
145 11:20 Alicja Wajkowska SP 380 1800
146 11:20 Andrzej Michalski CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana 2250
147 11:20 Bartek Wydra LO 137 1900
148 11:20 Leon Gawroński LO137 2400
149 11:20 Arkadiusz Bilski 2300
150 11:20 Mateusz Bilski SP 277 2450
151 11:20 Kinga Pawłowska LO 137 1400
152 11:20 Maciej Janicki LO 137 w Warszawie 2100
153 11:20 Natalia Gromulska LO 137 1600
154 11:20 Andrzej Kaminski LO 137 2150
155 11:20 Hubert Wielenski LO 137 1350
156 11:20 Mikołaj Grzesiak LO 137 3200
157 11:20 Magda Frankowska LO 137 900
158 11:20 Artur Pawłowski 2160
159 11:20 Marcin Frankowski LO 137 2600
160 11:20 Dominik Kluczny LO 137 2350
161 11:20 Marcin Grzesiak lo 137 1650
162 11:20 Marek Brodowicz LO 137 2250
163 11:20 Mariusz Brodowicz LO 137 2000
164 11:20 KAMIL JÓZWIK LO 137 1800
165 11:20 Alicja Stencel 137 LO 1900
166 11:20 Franek Michalski LO 137 2200
167 11:20 Kamil Tomaszewski CXXXVII LO 1600
168 11:20 Julia Grodzka LO 137 1400
169 11:20 Alan Kapturkiewicz CXXXVII LO 1650
170 11:20 Marysia Wcisło LO 137 1400
171 11:20 Samanta Pyzel LO 137 1400
172 11:40 Zuzanna Kuśpit LO137 1350
173 11:40 Natalia Krauze 137 LO 1750
174 11:40 Karolina Denkiewicz Liceum Ogólnokształcące 137 Warszawa Targowek 2350
175 11:40 Marjusz Michalski Lo137 2240
176 11:40 Natalia Hoppe LO 137 2150
177 11:40 Natalia Rylska SP 42 1650
178 11:40 Anna Rylska SP 42 1420
179 11:40 Kinga Rutkowska LO137 1250
180 11:40 Jan Rutkowski LO137 1650
181 11:40 Dominika Weiss 2150
182 11:40 Alicja Siemiatycka LO137 1300
183 11:40 Kuba Brzozowski sp 277 1925
184 11:40 Oliwia Weiss 2250
185 11:40 Wiktoria Lesiak LO 137 1000
186 11:40 Zuzanna Michalak LO 137 1000
187 11:40 Agnieszka Mirowska SP 42 1420
188 11:40 Kacper Bosiński SP 42 1950
189 11:40 Piotr Bosiński SP 42 2240
190 11:40 Jarosław Bosiński SP 42 2950
191 11:40 Przemysław Murawski 3000
192 11:40 Wiktoria Krawczyńska LO 137 1700
193 11:40 Dionizy Michalik LO137 1900
194 11:40 Kacper Korsak LO 137 1750
195 11:40 Paulina Strelnik 137 Liceum ogólnokształcące im. Roberta Schumana w Warszawie 1400
196 11:40 Robert Szyszko 137LO 2100
197 11:40 Małgorzata Ignaczewska LO 137 1900
198 11:40 Kacper Haczykowski SP 42 1800
199 12:00 Julia Grotkowska LO 137 1700
200 12:00 Maks Budzyński SP 2 Legionowo 1300
201 12:00 Maria Kulczycka SP 2/ Legionowo 1300
202 12:00 Mirosław Dmuchowski SP/Legionowo 2250
203 12:00 Piotr Miecznikowski CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi 2000
204 12:00 Malwina Dudek 1800
205 12:00 Mikołaj Tworus LO 137 2350
206 12:00 Franciszek Kulik Szkoła Podstawowa Nr 378 2100
207 12:00 Sylwia Nowicka Zs113 1900
208 12:00 Małgorzata Zdunek SP 42 1400
209 12:00 Magdalena Spytek SP 42 1400
210 12:00 Anna Witkowska Szkoła Podstawowa 378 1650
211 12:00 Piotr Rutkowski SP 42 2100
212 12:00 Paulina Rutkowska SP 42 1650
213 12:00 Ksenia Rejczak Liceum Ogólnokształcące nr 137 1975
214 12:00 Natalia Rejczak Liceum Ogólnokształcące nr 137 1975
215 12:00 Tomasz Kulik SP 378 2450
216 12:00 Kacper Komorski LO 137 1350
217 12:00 iga Panuszewska LO 137 1350
218 12:00 Natalia Koc-Toczyska LO 137 1350
219 12:00 Adam Kordziukiewicz LO CXXXVII 1950
220 12:00 Joanna Skalska SP 42 1650
221 12:00 Tomasz Stępień LO 137 1750
222 12:00 Maja Frączek Szkoła Podstawowa nr 380 1850
223 12:00 Katarzyna Gałązka SP380 im.Jana Pawła II 1850
224 12:00 Magdalena Ślifirczyk SP nr 42 1350
225 12:00 Antonina Ślifirczyk SP nr 42 1300
226 12:00 Aleksandra Sieradzka Sp380 1800
227 12:00 Konrad Piechociński LO 137 2100
228 12:00 JACEK BACZKURA LO 137 2600
229 12:20 Jakub Wilczek 137 liceum 2900
230 12:20 Olga Gugała LO 137 1450
231 12:20 Piotr Gugała LO 137 1500
232 12:20 Kinga Gugała LO nr 137 1900
233 12:20 Maximilian Czekalski LO137 1900
234 12:20 Kacper Piwko szkoła podstawowa numer 380 w Warszawie 2050
235 12:20 Piotr Piwko liceum ogólnokształcące numer 137 w warszawie 2700
236 12:20 Jakub Sobczak 2550
237 12:20 Emilia Piwko liceum ogólnokształcące numer 137 w warszawie 1150
238 12:20 Anna Kosakowska Szkoła w Izabelinie 1200
239 12:20 Katarzyna Kosakowska Szkoła w Izabelinie 1900
240 12:20 Gabriela Szczurowska Liceum nr 137 w Warszawie 1200
241 12:20 Natalia Balcerzak 136 LO 1050
242 12:20 Patrycja Gelak LO 137 1050
243 12:20 Maja Tkaczyk 137 LO 1050
244 12:20 Oliwia Snopek CXXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 1400
245 12:20 Ewa Tauzowska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie 1575
246 12:20 Wiktoria Wojda CXXXVII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie 1400
247 12:20 Ancia Tauzowska Lo137 1500
248 12:20 Basia Jadczak LO 137 1450
249 12:20 Julia Jakacka CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddzałami dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie 1500
250 12:20 Urszula Nakielska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi 1350
251 12:20 Anna Jakacka CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie 1350
252 12:40 Bartek Rudnicki LO137 2300
253 12:40 Marek Bernacki SP 42 2050
254 12:40 Wiktoria Bernacka SP nr 42 1500
255 12:40 Piotr Kaźmierczak 3250
256 12:40 Kinga Bernacka SP 42 1550
257 12:40 Karim Kopański 1900
258 12:40 Alan Kopański 1850
259 12:40 Małgorzata Dąbrowska liceum 137 1900
260 12:40 Damian Ostrowski liceum 137 1950
261 12:40 Szymon Wierzchowski Lo 137 2100
262 12:40 Waiter Arraigaoa 1950
263 12:40 Mariia Lytvak LO 137 1700
264 12:40 Krzysztof Gorczyca 137 LO 2350
265 12:40 Daniel Płaska LO 137 1250
266 12:40 Marcin Sypniewski Szkoła podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II 2500
269 12:40 Jan Janicki SP 42 2400
270 12:40 Lena Janicka SP42 1900
271 12:40 Karolina Najda LO 137 1400
272 12:40 Maja Sypniewska Szkoła podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II 2000
273 12:40 Oliwia Cichońska 137 LO 1400
274 12:40 Aleksandra Dąbrowska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 nr 380 2200
275 12:40 Maja Ufnal LO 137 1750
276 13:00 Kacper Zdrojek LO 137 2400
277 13:00 Katarzyna Filip-Pasek SP 380 2380
278 13:00 Łukasz Pasek SP 380 2445
279 13:00 Zuzanna Pasek SP 380 Krasiczyńska 4/6 2100
280 13:00 Jan Pasek SP 380 Krasiczyńska 4/6 2250
281 13:00 Hanna Ho-Janecka 1500
282 13:00 Natalia Jantz Liceum 137 1980
283 13:00 Janusz Chrapek BONVM klub SPORTOWY 3180
284 13:00 Patrycja Zwierzchowska Liceum 137 1650
285 13:00 Zuzanna Organiściak Szkola Podstawowa nr.380 im.Jana Pawła II 2100
286 13:00 Andrzej Przydatek UKS WAWER 2550
287 13:00 Stanisław Pasek SP 380 Krasiczyńska 4/6 1850
288 13:00 Anna Janicka SP42 1600
289 13:00 Andrzej Janicki SP42 1950
290 13:00 Sylwia Kochman UKS WAWER/ SP 204 2150
291 13:00 Weronika Hupert 137 LO 1950
292 13:00 Monika Bogdalska Gimnazjum 142 ul. Olgierda 1980
293 13:00 Maja Szerszeń 137 LO 1650
294 13:00 Daniela Kamińska 137 LO 1650
295 13:00 Filip Kononiuk Lo 137 1750
296 13:00 Barbara Podhajska SP Nr 42 1750
297 13:00 Michał Kononiuk CXXXVII L. O. 1950
298 13:00 Mateusz Skrzypczak SP 285 2200
299 13:00 Agnieszka Badurska SP 42 1750
300 13:00 Janek Wujastyk LO 137 1550
301 13:00 Renata Matejek SP-42 1750
302 13:00 Adam Szot 137 LO 1575
303 13:00 Samanta Pawłowska LO 137 1525
304 13:00 Ola Litwin LO 137 1125
305 13:00 Natan Miśkiewicz Lo 137 2300
306 13:00 Katarzyna Lewandowska SP 42 1600
307 13:00 Ewelina Roszczenko 2450
308 13:20 Krystian Matinyarare Lo 137 2000
309 13:20 Kamil Druzd Lo 137 2400
310 13:20 Maja Świderska Lo 137 2000
311 13:20 Igor Małycha LO 137 2600
312 13:20 Matylda Jabłonowska 137 LO 1750
313 13:20 Aleksandra Janicka 137 LO 1650
314 13:20 Szymon Turowicz Gimnazjum 143 1990
315 13:20 Jakub Wierzbicki CXXXVII LO im. Roberta Schumana 2380
316 13:20 Arkadiusz Białecki Szkoła Podstawowa 380 2375
317 13:20 Aleksandra Wenelczyk 2250
319 13:20 Konrad Brynda 2100
320 13:20 Natalia Szymanska LO 137 1350
321 13:20 Oliwia Kubiak LO 137 1350
322 13:20 Maria Sorycz LO 137 1350
323 13:20 Oliwia Balikowska LO nr 137 1350
324 13:20 Weronika Rosinska LO 137 1350
326 13:20 Katarzyna Szafrańska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana 1275
327 13:20 Joanna Szafrańska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana 1350
328 13:20 Alicja Lis Lo 137 1350
329 13:20 Piotr Walewski Lo 137 2350
330 13:20 Adrian Korjat Lo 137 2450
331 13:20 Zuzanna Gajewska CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im.Roberta Schumana 1350
332 13:20 Zofia Skrzypińska Lo 137 1350
333 13:40 Adam Słupek 137 LO 2450
334 13:40 Anna Zalewska Szkoła Podstawowa nr 60 1750
335 13:40 Pola Dutkiewicz Przedszkole 420 1500
336 13:40 Marcin Węglarski 137 LO 2200
337 13:40 Andrzej Kucharczyk Kamionek 2800
338 13:40 Dagmara Kucharczyk Szkoła Podstawowa nr 60 1750
339 13:40 Renata Sagała Liceum CXXXVII im. Roberta Schumana 1250
340 13:40 Konrad Sagała Liceum CXXXVII im. Roberta Schumana 1500
341 13:40 Radosław Rossa Liceum137 1800
342 13:40 Grażyna Sagała Liceum CXXXVII im. Roberta Schumana 1300
343 13:40 Gabriela Sagała Liceum CXXXVII im. Roberta Schumana 1250
344 13:40 Maks Laszkowski Liceum 137 1050
345 13:40 Łukasz Socha LO 137 1600
346 13:40 Weronika Schild LO 137 950
347 13:40 Stanisław Opach SP42 2075
348 13:40 Jarosław Socha LO 137 2400
349 13:40 Tomasz Ho-Janecki 2600
350 13:40 Aleksandra Sapieja AWF Warszawa 2200
351 13:40 Jakub Guzowski SP42 1280
352 13:40 Krzysztof Guzowski SP42 1450
353 13:40 Dominika Michałowska LO 137 1350
354 13:40 Ewelina Kołacińska 2300
355 13:40 Oliwia Rąbkowska LO 137 1400
356 13:40 Izabela Puszcz SP 204 2600
357 13:40 Aleksandra Filipiuk UKS Mazowia Synchro 2550
358 13:40 Zuzanna Szymańska 137 LO 1500
359 13:40 Dominik Szymański 137 LO 1900
360 14:00 Przemysław Wiącek SP 204 1650
361 14:00 Dominika Krzeczkowska 137 LO 1500
362 14:00 Julka Adamowicz 137 LO 1500
363 14:00 Milena Wiącek SP 204 1650
364 14:00 Damian Marciszka 137 LO 1900
365 14:00 Dominika Polkowska Gimnazjum nr 143/Szkoła podstawowa nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie 1400
366 14:00 Karolina Polkowska Szkoła podstawowa nr42 z oddziałami integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Warszaw 1500
367 14:00 Krystian Deroń Szkoła Podstawowa 42 1400
368 14:00 Jakub Sędzikowski Szkoła Podstawowa 42 1400
369 14:00 Ola Szczęsna Szkoła Podstawowa 42 1000
370 14:00 Monika Pruszyńska Szkoła Podstawowa 42 1650
371 14:00 Piotr Godlewski LO 137 2600
372 14:00 Edyta Sędzikowska Szkoła Podstawowa 42 1000
373 14:00 Dominik Rogowicz 137 LO 1500
374 14:00 Aleksander Celiński LO 137 850
375 14:00 Marcel Braniecki LO 137 1300
376 14:00 Jakub Wąsik LO nr 137 800
377 14:00 Konrad Szwarc LO 137 1300
378 14:00 Marta Haczykowska SP 42 1800
379 14:00 Rafał Kłosiński LO 137 1300
380 14:00 Wioletta Ptaszek SP 42 1300
381 14:00 Klaudia Krakowska Szkoła podstaw.42 1500
382 14:00 Piotr Urbala ZS nr 36 Kasprzaka 3050
383 14:00 Oliwia Majcherek Szkoła podstawowa nr 42 1500
384 14:00 Weronika Kajor SP 42 1300
385 14:00 Adrian Majcherek Szkoła podstawowa nr 42 1950
386 14:00 Bartosz Bimek ZS 36 2100
387 14:00 Mateusz Urbala ZS 36 2150
388 14:00 Aleksandra Pastuszka 2550
389 14:00 Julia Moleń Zespółszkół nr. 113 Warszawa 1900
390 14:00 Jakub Moleń szkoła podstawowa nr. 52 Warszawa 1900
391 14:00 Jakub Wodzyński Szkoła Podstawowa nr 42 1500
392 14:20 Aleksandra Kandalska CXXXVII LO im. Roberta Schumana 1050
393 14:20 Daria Grzechnik 137 LO 1050
394 14:20 Alex Złotogórski SP42 1450
395 14:20 Weronika Piotrowska LO137 1100
396 14:20 Agnieszka Braszkiewicz SP 42 1450
397 14:20 Natalia Piotrowska LO 137 2200
398 14:20 Tymoteusz Kosiec TMS Brokers S.A. 2300
399 14:20 Beata Kosiec Antareco sp. z o.o. 1900
400 14:20 Wiktoria Kaczmarek LO137 1100
401 14:20 Ewa Jastrzębska 2200
402 14:20 Basia Turek Szkoła podstawowa nr 380 Warszawa 1775
403 14:20 Anna Bialek-Jaworska SP nr 380 w Warszawie 1750
404 14:20 Michał Sokołowski Szkoła podstawowa 380 Warszawa 2500
405 14:20 Patryk Sokołowski Szkoła podstawowa nr 380 Warszawa 2700
406 14:20 Magdalena Jaworska SP nr 380 w Warszawie 2390
407 14:20 Robert Jaworski SP nr 380 w Warszawie 1900
408 14:20 Rafał Biały SP Nr 42 ul. Balkonowa 4 1400
409 14:20 Tomasz Niemiński SP.42 1675
410 14:20 Piotr Marciniak LO137 2700
411 14:20 Julia Rozbicka LO137 1100
412 14:20 Aleksandra Obrębska LO 137 1000
413 14:20 Andrzej Podczaski SP 28 2350
414 14:20 Anna Podczaska SP nr 28 2120
415 14:20 Zofia Podczaska SP 28 1900
416 14:20 Barbara Podczaska 1350
417 14:20 KONRAD TOMCZYK SP 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego 2600
418 14:20 MAJA TOMCZYK SP 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego 1550
419 14:20 OSKAR TOMCZYK SP 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego 2100
420 14:20 Kacper Tomczyk SP 378 1550
423 14:20 Maciej Podczaski 1350
424 14:40 oliwia sobotka szkoła podstawowa nr 42 1600
425 14:40 Anna Jurewicz LO137 950
425 15:00 Natalia Sugajska SP 42 1750
426 15:00 Oliwia Roguska Sp. 42 1700
426 14:40 Dariusz Sobotka 1600
427 14:40 Natalia Wyczółkowska Sp42 1700
427 15:00 Magdalena Sugajska Sp.42 1700
428 14:40 Laura Jurewicz LO137 1300
428 15:00 Agnieszka Bem Szkoła Podstawowa nr 42 1900
429 14:40 Jakub Wyczółkowski Sp42 1750
429 15:00 Wiktoria Koper Gimnazjum 145 2050
430 14:40 Sebastian Karbarczyk KKB PAP 2900
430 15:00 Szymon Koper Szkoła podstawowa 42 1550
431 14:40 Mieszko Karbarczyk 2900
431 15:00 Zuzanna Koper Szkoła podstawowa 42 1550
432 14:40 Maria Niżnik-Knobloch LO137 1300
432 15:00 Sebastian Koper Carrefour 2500
433 14:40 OSKAR BYLICKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR.388 3000
433 15:00 Kacper Marciniak Szkoła Podstawowa Nr 378 2100
434 14:40 Olivia Kurek SP 42 1450
434 15:00 Maja Budzan Szkoła Podstawowa nr.42 1900
435 14:40 Jolanta Ciepieniak SP 42 1500
435 15:00 Iwona Cyra 2475
436 15:00 Luiza Czaplicka LO 137 2150
436 14:40 Jakub Knobloch LO 137 2100
437 15:00 Kamil Bordzań Sp 380 2050
437 14:40 Olga Żyniewicz SP 2 Ząbki 1700
438 14:40 Jacek Dulęba LO137 1200
438 15:00 Jakub Bordzań SP 380 1250
439 15:00 Zofia Wójcik Sp380 1500
439 14:40 Gabriela Dulęba LO137 1200
440 15:00 Radek Majewski Liceum Roberta Schumana 1150
440 14:40 Lena Żyniewicz Przedszkole 1100
441 15:00 ZOFIA SZCZEPANIAK SZKOŁA NR 42 1700
441 14:40 Agata Żak Uks mazowia synchro 2100
442 15:00 Maciej Bronikowski Śp nr 380 1550
442 14:40 Lena Krasowska Sp 380 w Warszawie 1500
443 15:00 Mikołaj Bronikowski Sp nr 52 2350
443 14:40 Mateusz Śmigała SP 42 1850
444 14:40 MATEUSZ SUJAK SP 52 2600
445 15:00 Antoni Suchenek 2750
445 14:40 MARIUSZ SUJAK 2700
446 15:00 Krzysztof Bordzań SP 380 1250
446 14:40 Julia Ho-Janecka Szkoła Podstawowa Nr 378 1380
447 14:40 Tomasz Śmigała 2250
447 15:00 Przemysław SAJNOG SP 356 1350
448 15:00 Julia Szawcow Szkoła Podsrawowa Nr 378 1600
450 15:00 Mateusz Krawczyk Szkoła Podstawowa nr.380 2500
451 15:00 Kaja Krawczyk Szkoła Podstawowa nr.380 2150
452 15:00 Mariusz Krawczyk Szkoła Podstawowa nr.380 2500
453 15:00 Zuzanna Szydłowska Szkoła Podstawowa Nr 378 1575
454 15:00 Marta Brzezińska szkoła Podstawowa Nr 378 1270
455 15:00 Hubert Kopeć Szkoła Podstawowa Nr 378 2300
456 15:00 Hania WŁODARCZYK Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Gościeradowska 18/20 2100
457 15:00 Ewelina Słodkowska Gimnazjum nr 145 w warszawie im Jana Pawła II 1450
458 15:00 Natalia Stępniewska SP. 380 im. Jana Pawła II w Warszawie 1950
459 15:00 MARCIN WŁODARCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 113, ul. Olgierda 35/41 2360
460 15:00 Ania Włodarczyk Sp 28 1620
461 15:00 Magdalena Cudna Szkoła podstawowa Nr 378 2475
462 15:00 Andżelika Mich Szkoła Podstawowa nr 378 2250
463 15:00 Monika Kozdroj Szkola podstawowa42 2010
464 15:00 Oliwia Kozdroj Szkola podstawowa nr42 warszawa 1900
465 15:00 Natalia Kozdroj Szkola podstawowa42 800
466 15:00 Cezary Kozdrój SP 42 800
467 15:00 Olaf Jastrząb Szkoła Podstawowa nr 378 2450
468 15:00 Leon Matuszek Szkoła Podstawowa nr 60 1850
469 15:00 Julia Sobiepańska Szkoła nr 42 1400
470 15:00 Gabriela Hankus Szkoła Podstawowa nr 60 1850
471 15:00 Mateusz Sobiepański Szkoła nr 42 warszawa 1950
472 15:00 Amelia Gruza Szkoła Podstawowa Nr 378 2150
473 15:00 Wiktoria Janicka Szkoła Podstawowa nr 378 1610
474 15:00 Marta Wyszomierska Szkoła Podstawowa Nr 378 1400
475 15:00 Marta Ścierska 2325
476 15:00 Stanisław Nowina-Konopka Gimnazjum nr 145 Warszawa ul. Krasiczyńska4/6 2400
477 15:00 Natalia Zawadzka liceum 137 im. Roberta Schumana 1650
478 15:00 Patrycja Poboży Szkoła Podstawowa 378 2650
479 15:00 Kamil Kurek Liceum 137 1250
480 15:00 Adam Kasperowicz Szkoła Podstawowa nr 380 w Warszawie 2750
481 15:00 Oliwia Mamaj Szkoła Podstawowa nr 204 1560
482 15:00 Małgosia Dobosiewicz LO 137 2000
483 15:00 Agata Mamaj Szkoła Podstawowa nr 204 1960
484 15:00 Oliwia Kasperowicz Szkoła Podstawowa nr 380 w Warszawie 2300
485 15:00 Alina Dobosiewicz LO 137 1200
486 15:00 Wiktor Kasperowicz SP 380 1300
487 15:00 Natalia Kasperowicz SP 380 1300
488 15:00 Ola Tym gimnazjum nr 106 2250
489 15:00 Joanna Tym sgh 2790
490 15:00 zosia tym SP 204 ul.Bajkowa 2350
491 15:00 Rafał Jednorowski 3000
492 15:00 Julia Maciak LO 137 1100
493 15:00 Gabriela Kułakowska 137 LO 1100
494 15:00 Nadia Jednorowska SP 204 Warszawa 2500
495 15:00 Daniel Sobolewski S.P. 204 ul. Bajkowa 3050
496 15:00 Basia Sobolewska S.P. 204 ul. Bajkowa 1400
497 15:00 Rafał Sobolewski S.P. 204 ul. Bajkowa 2600
498 15:00 Anna Sobolewska S.P. 204 ul. Bajkowa 1980
499 15:00 Konrad Sugajski Sp. 42 1500
680 09:20 Natalia Bała 2500
999 16:00 Rafał Jachimiak AZS Warszawa 2700
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
1 10:00 Maja Morka SP 42 1250
2 10:00 Nineli Safarian SP 277 1700
3 10:00 Wojciech Kruk SP 277 1820
4 10:00 Wojciech Rysiński Sp 277 2030
5 10:00 Natalia Boruc SP 277 1550
6 10:00 Sławomir Boruc SP 277 1750
7 10:00 Julia Wójtowicz SP 312 1725
8 10:00 Ignacy Pieniążek SP 312 1725
9 10:00 Zuzia Dobrzelak LO 137 1250
10 10:00 Aleksandra Jędral SP 277 1250
11 10:00 Katarzyna Łukasiuk 1200
12 10:00 Maja Milewska SP 312 2000
13 10:00 Zofia Lembowicz SP 312 1875
14 10:00 Michał Szulc SP 312 1500
15 10:00 Monika Gawrońska SP 312 1800
16 10:00 Mateusz Miezancew SP 312 1185
17 10:00 Paulina Piasecka SP 312 1350
18 10:00 Aleksander Ochal SP 312 2250
19 10:00 Dagmara Gromek SP 312 1550
20 10:00 Natalia Świstak SP 312 2000
21 10:00 Leon Pieniążek SP 312 2300
22 10:00 Miłosz Dominiak 1400
23 10:00 Katarzyna Dominiak 1945
24 10:00 Monika Łukasiuk SP 277 1550
25 10:00 Jakub Grządka LO137 2880
26 10:00 Jarosław Lorek SP 312 2600
27 10:00 Katarzyna Chmura Sp 277 1197
28 10:00 Agata Rosińska Sp 378 2300
29 09:20 Franciszek Dominiak SP 277 1750
31 10:00 Agnieszka Mroczek SP 277 1850
32 10:00 Weronika Mroczek SP 277 1950
33 10:00 Agnieszka Brańska SP 277 1800
34 10:00 Bartosz Kalisiak SP 277 1800
35 10:00 Grzegorz Kiczyński Sp 277 1850
36 10:00 Bartosz Przybysz sp 277 1800
37 10:00 Weronika Zaraś SP 277 1860
38 10:00 Karolina Poniedziałek Sp 277 1700
39 10:00 Natalia Fiedorczuk SP 277 2200
40 10:00 Tymon Wadecki SP 277 2250
41 10:00 Katarzyna Wadecka SP 277 1800
42 10:00 Wiktoria Moruś SP 277 1400
42 10:00 Franciszek Wadecki SP 277 1400
45 10:00 Aleksandra Dąbrowska SP 277 1900
47 10:20 Bartosz Dubow LO 137 2400
48 10:20 Wiktoria Sitkowska lo137 1450
50 10:20 Damian Tańcula SP 277 2010
51 10:20 Radosław Rossa LO 137 1450
52 10:20 Tomasz Poniedziałek Sp 277 2100
53 10:20 Wiola Marczewska 137 LO 1250
54 10:20 Ewa Brańska SP 277 1250
55 10:20 Mikołaj Poniedziałek 980
56 10:20 Ewa Dąbrowska SP 277 1800
57 10:20 Dorota Poniedziałek 980
58 10:20 Maja Śmiłowicz LO 137 2100
59 10:20 Ala Siemiatycka LO 137 1500
60 10:20 Bartek Chojnacki LO 137 1650
61 10:20 Monika Łękawska 2301
62 10:20 Stanisław Gąska LO137 1950
63 10:20 Ola Janicka 1350
64 10:20 Natalia Balcerzak lo137 1100
65 10:20 Weronika Rosinska lo137 1700
66 10:20 Kamil Tomaszewski LO137 1700
67 10:20 Zosia Winnicka lo137 1700
68 10:20 Karolina Koselska 137 LO 1300
69 10:20 Natalia Nasiłowska LO 137 1100
70 10:20 Julia Bielawska 137LO 1950
71 10:20 Maciej Pisarski LO137 1000
72 10:20 Wiktoria Kubsik SP 277 1625
73 10:20 Magdalena Topolska Sp 31 2050
74 10:20 Mateusz Topolski Sp 31 2460
75 10:20 Maria Niżnik-Knobloch LO 137 1200
76 10:20 Jakub Knobloch LO 137 1700
77 10:20 Eliza Knobloch LO 137 1200
78 10:20 Laura Jurewicz LO 137 1600
79 10:20 Julia Grodzka LO137 1675
80 10:20 Alicja Stencel 137 LO 1300
81 10:20 Emilia Włodarczyk LO 137 1500
82 10:20 Olga Zakrzewska LO 137 1950
83 10:20 Oliwka Kostarska 1350
84 10:20 Oliwia Kubiak lo137 1050
85 10:20 Bartłomiej Osuch SP 277 2000
86 10:20 Urszula Osuch Sp 277 1300
87 10:20 Leon Balikowski lo137 1050
88 10:20 Oliwia Balikowska lo137 1050
89 10:20 Natalia Kirklewska lo137 1500
90 10:20 Aneta Góralska Liceum nr 137 1750
91 10:40 Monika Olszewik SP 277 1350
92 10:40 Kuba Rojek LO137 2300
94 10:40 Leon Olszewik SP 277 800
95 10:40 Kinga Rutkowska LO 137 1750
96 10:40 Marcin Grzesiak LO137 1200
98 10:40 Jakub Dyłka XLO 2000
99 10:40 Katarzyna Nowicka XLO 1575
100 10:40 Piotr Kuźdub SP 277 3250
101 10:40 Dominika Piórkowska SP 277 2010
103 10:40 Kamil Józwik LO 137 2050
104 10:40 Julia Jakacka Lo137 1650
105 10:40 Dominika Krzeczkowska Lo137 1300
107 10:40 Michalina Guzowicz SP 277 1610
108 10:40 Marcel Góraj SP 277 1230
109 10:40 Dariusz Góraj SP 277 1636
110 10:40 Beata Zadtka Sp 277 1725
111 10:40 Aurelia Zadtka Sp 277 1725
112 10:40 Ireneusz Borowski SP 52 1700
113 10:40 Michał Borowski 2200
114 10:40 Patrycja Jagiełło 137 LO 1200
115 10:40 Julia Madej 137 LO 1250
116 10:40 Mikołaj Kowalczyk LO 137 2000
117 10:40 Kuba Boryń LO 137 1750
118 10:40 Paweł Sikora Sp 382 2750
119 10:40 Robert Sikora SP 382 Warszawa 2375
121 11:00 Piotr Kruszewski LO 137 2450
122 11:00 Jacek Kruszewski LO 137 1650
123 11:00 Jakub Ney 2175
124 11:00 Małgosia Ignaczewska LO 137 1450
125 11:00 Maja Fedorczyk 137 LO 1100
126 11:00 Aleksandra Radzio 137 LO 1200
127 11:00 Bartek Pietruszczak LO 137 2550
128 11:00 Aleksandra Wieliczko 137 LO 1400
129 11:00 Maja Brauze LO 137 2075
130 11:00 Monika Abramowska LO 10 900
131 11:00 Katarzyna Abramowska LO 10 1300
132 11:00 Magdalena Abramowska LO 10 1301
133 11:00 Agnieszka Wiśniewska LO 137 1350
134 11:00 Julia Wisniewska 137 LO 1400
135 11:20 Karolina Wiśniewska LO 137 1400
136 09:20 Oskar Kołodziejski LO 137 1250
137 11:00 Aleksandra Wieliczko 950
138 11:00 Bartek Wydra LO 137 1950
139 11:00 Leon Gawroński LO 137 2600
140 11:00 Dionizy Michalik LO 137 2300
144 11:00 Piotr Duszynski Lo137 1600
145 11:00 Maksymilian Bęczyński LO 137 1000
146 11:00 Natalia Szymanska lo137 950
147 11:00 Damian Matyszczak 137 LO 2850
148 11:00 Karolina Mazurczak lo137 1800
149 11:00 Krzysztof Wólczyński LO137 2200
150 11:00 Wiktoria Wojda lo137 1500
151 11:00 Julia Jezewska lo137 1350
152 11:00 Julia Walerzak lo137 1650
153 11:00 Gabriela Fedoruk sp60 1650
154 11:00 Ola Kowalska LO 137 1500
155 11:00 Kasia Andruszkiewicz LO 137 1400
156 11:00 Julia Hus 137 LO 1500
157 11:00 Marysia Czarnecka 137 LO 1500
158 11:00 Ryszard Hus LO 137 1470
159 11:00 Oliwia Walczyńska Sp 42 2125
160 11:00 Kinga Pawłowska LO137 im.Roberta Schumana 1600
161 11:00 Wojtek Nasiadka LO137 im.Roberta Schumana 1100
162 11:20 Kacper Łucki lo137 1700
163 11:20 Michalina Pawlak SP 1 Kobyłka 1600
164 11:20 Oliwia Grzelewska LO 137 1750
165 11:20 Angelika Fronc LO 137 1550
166 11:20 Rafał Pawlak SP 1 Kobyłka 2100
167 11:20 Julia Krakowiak 137 LO 1300
168 11:20 Wiktoria Piórecka 137 LO 1300
169 11:20 Karolina Piórecka 137 LO 1300
170 11:20 Roman Melnyk LO137 1200
171 11:20 Marta Trusz SP 4 1950
172 11:00 Zuzanna Trusz SP 4 Warszawa 2000
173 11:20 Julia Adamowicz LO 137 1300
174 11:20 Maja Szerszeń 137 LO 1300
175 11:20 Jakub Habib lo137 2650
176 11:20 Magdalena Frankowska 137 LO 1250
177 11:20 Marcin Frankowski LO 137 1650
178 11:20 Błażej Wachowski szkoła nr 277 1500
179 11:20 Zofia Protas SP 277 Warszawa 2110
181 11:20 Natalia Turos SP 277 1800
182 11:20 Jacek Sikorowski 2000
183 11:20 Emilia Pawłowska SP 277 1700
184 11:20 Klaudia Turos Sp 277 1700
185 11:20 Alicja Borowska SP 277 1700
186 11:20 Agata Pustelnik SP 277 2250
187 11:20 Liwia Stępień 137 LO 1350
188 11:20 Nikola Stępień LO 137 1700
189 11:20 Jeremi Stępień LO 137 1550
190 11:20 Klaudia Stępień LO 137 1700
191 11:20 Oliwia Ostrowska Liceum Ogólnokształcące nr.137 1300
192 11:20 Zosia Żak LO 137 850
193 11:20 Marta Strzelczyk LO 137 1250
194 11:20 Marta Zalewska 137 LO 1400
195 11:20 Rafał Kłosiński 137LO 1600
196 11:20 Antoni Wysocki 137 LO 1100
197 11:20 Mateusz Ciesielski 137LO 1100
198 11:40 Karolina Kuklewska 137 LO 1600
199 11:40 Zuzanna Wietecha 137 LO 1650
200 11:40 Dominik Rogowicz LO137 2350
201 11:40 Piotr Godlewski LO137 2800
202 11:40 Mariia Lytvak lo137 1800
203 11:40 Roman Fomuszkin 137LO 1700
204 11:40 Marcel Braniecki 137LO 2600
205 11:40 Jakub Komorowski LO137 2250
207 11:40 Rymma Fomuszkina 137 LO 2100
208 11:40 Natalia Banasiak 137 LO 1800
209 09:20 Artur Garbaciak 2570
210 11:40 Patryk Tkacz 2850
211 11:40 Paweł Trusz SP 4 2850
212 11:40 Hanjin Jang LO137 2000
213 11:40 Alan Kapturkiewicz LO137 1650
214 11:40 Daniel Borzym LO137 1850
215 11:40 Maksymilian Inda 137 LO 800
216 11:40 Julian Markowski LO 137 2150
217 11:40 Klaudia Marchewka 2606
218 11:40 Jakub Banach 2607
219 11:40 Mariusz Kamiński SP 4 1850
220 11:40 Magdalena Frydrych lo137 900
221 11:40 Julia Gryszko LO 137 900
222 11:40 Julia Kwiatkowska Sp 52 1800
223 11:40 Marcin Kwiatkowski sp 52 2200
224 11:40 Oliwia Malinowska 137 Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana 1750
225 11:40 Piotr Miecznikowski LO 137 1975
226 12:00 Jakub Rudo PGB Sportowa Paczka 3300
227 12:00 Natalia Napiórkowska SP 277 2250
228 12:00 Eryk Dacz 2500
229 12:00 Mikołaj Tworus Liceum Ogólnokształcące CXXXVII im. Roberta Schumana 2550
230 12:00 Jakub Zawadka LO137 2400
231 12:00 Adam Wojciechowski Lo 137 1700
232 12:00 Jakub Wilczek LO137 2550
233 12:00 Maja Rusińska SP277 2400
234 12:00 Lena Oweidah LO 137 1500
235 12:00 Maja Mielczarek LO 137 1900
236 12:00 Zofia Świerczewska LO 137 1900
237 12:00 Konrad Pyśk LO137 1900
238 12:00 Monika Olszewik SP 277 1450
239 12:00 Anna Wilczyńska SP 277 1250
240 12:00 Piotr Wilczyński SP 277 2600
241 12:00 Wioletta Walawko CXXXVII Liceum Ogólnokształcące 1650
242 12:00 Eugeniusz Wojciechowski 2100
243 09:20 Ewelina Janek XLO 1700
244 12:00 Agnieszka Janek XLO 1200
245 12:00 Kamil Druzd LO 137 2200
246 12:00 Maja Tkaczyk lo137 1200
247 12:00 Julianna Barańska SP 277 1325
248 12:00 Tomasz Barański SP 277 2300
249 12:00 Monika Barańska SP 277 1400
250 12:00 Dominika Poświata CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana 1750
251 12:00 JULIA Cichocka 1600
252 12:00 Agata Talarek 1600
253 12:00 Kacper Zdrojek LO137 2600
254 12:00 Zuzanna Tyszka SP 277 1275
255 12:00 Beata Krakowska SP 277 1700
256 12:00 Wiktoria Zalewska LO 137 1600
257 12:00 Wiktoria Kamińska 137 LO 1600
258 12:00 Daniela Kamińska 137 LO 1600
259 12:00 Amelia Młynarczyk LO 137 1600
260 12:20 Mikołaj Almond Sp 380 2160
261 12:20 Michał Robak 2460
262 12:20 Igor Bardadyn LO 137 2420
263 12:20 Franciszek Oziembło Lo 137 1801
264 12:00 Nikola Diamante LO 137 1250
266 12:20 Maciej Sawitus SP 42 2750
267 12:00 Maria Wcisło lo137 1250
268 12:20 Michał Godek LO137 2750
269 12:20 Nina Wasilewska lo137 1800
270 12:20 Ewa Wichowaska SP 277 3050
271 12:00 Wojciech Drabot 137 LO 2750
272 12:20 Oliwia Orłowska LO 113 1000
273 12:20 Stanisław Roguski LO 113 1001
274 12:20 Agnieszka Orłowska LO 113 1000
275 12:20 Piotr Matejuk SP 277 1900
276 12:20 Ilona Kalaszynska 1300
277 12:20 Maks Trzeciak SP277 1100
278 12:20 Bartek Laszczka 137 LO 2100
278 12:20 Lena Trzeciak SP 277 1300
280 12:20 Wiktoria Woźniak sp60 2000
281 12:20 Konrad Szczerba Szkoła podstawowa nr 380 2450
282 12:20 Klaudia Zapaśnik LO 137 1250
283 12:20 Krzysztof Budzyński LO 113 1600
284 12:20 Piotr Domański Lo 137 1750
285 12:20 Filip Kononiuk LO 137 1700
286 12:20 Michał Kononiuk LO 137 2050
287 12:20 Tomasz Zabielski Lo 137 1600
288 12:20 Jan Młodzianowski LO137 1600
289 12:20 Zuzanna Maziejuk Sp 277 1600
290 12:20 Jakub Krzysztofek Sp 42 Balkonowa 2 2550
291 12:20 Magdalena Kozłowska SP 277 1900
292 12:20 Michał Kozłowski SP 277 1900
293 12:20 Agnieszka Matejuk 1650
294 12:20 Karolina Rzezinowska SP 277 2400
295 12:20 Adam Tomczyk LO137 1650
296 12:20 Stanisław Nowina-Konopka SP 52 2650
297 12:20 Jarosław Brzozowski SP 42 2650
298 12:20 Łukasz Brzozowski SP 42 2150
299 12:20 Dominika Polkowska Gimnazjum 143 1850
300 12:20 Karolina Polkowska Sp 42 1900
301 12:20 Dagmara Frątczak-Nierzwicka Biegam bo Lubię Ząbki Team 2320
302 12:40 Patrycja Kucharczyk lo137 1750
303 12:40 Weronika Hupert 137 LO 1800
304 12:40 Kacper Bosiński SP 3 w Markach 1950
305 12:40 Piotr Bosiński SP 42 2450
306 12:40 Agnieszka Bosińska SP 42 1650
307 12:40 Jarosław Bosiński SP 42 3000
308 12:40 Renata Jaros lo137 1800
309 12:40 Leon Jaros lo137 1500
310 12:40 Pawel Jaros lo137 1500
311 12:40 Lena Leszczyńska LO 137 2100
312 12:40 Patrycja Pręgowska SP 267 2500
313 12:40 Agata Stępień LO137 2300
314 12:40 Andrzej Stępień LO137 2750
315 12:40 Tomek Stępień LO137 1900
316 12:40 Anna Stępień LO137 400
317 12:40 Maciek Michalski LO137 2200
318 12:40 Oskar Tomczyk SP 378 2200
319 12:40 Konrad Tomczyk SP 378 2403
320 12:40 Kacper Tomczyk SP 378 1800
321 12:40 Maja Tomczyk SP 378 1800
322 12:40 Marcin Dąbrowski LO137 2700
323 12:40 Jakub Gierasimowicz 2100
324 12:40 Igor Kulakowski lo137 2600
325 12:40 Anna Janicka SP 42 1450
326 12:40 Jakub Łoś lo137 2400
327 12:40 JACEK BACZKURA Lo 137 2200
328 12:40 Janicki Jan SP 42 1950
329 12:40 Anna Ogorzałek SP 42 1300
330 12:40 Weronika Ogorzałek SP 42 1700
331 12:40 Gabriela Grodzicka sp 277 1800
332 12:40 Łukasz Grodzicki Sp 277 1250
333 12:40 Barbara Grodzicka SP277 1800
334 12:40 Alicja Grodzicka SP 277 1650
335 12:40 Ula Kacperska LO 137 1600
336 12:40 Karol Ogorzałek SP 42 2250
337 12:40 Mateusz Ogorzałek SP 42 1400
338 12:40 Adam Szot LO137 2150
339 13:00 Anna Grzegorzewska Szkoła podstawowa 42 1200
340 13:00 Olga Grzegorzewska Szkoła Podstawowa 42 1651
341 13:00 Bartoszz Grzegorzewski Szkoła Podstawowa 42 2200
342 13:00 Kacper Rakowski Szkoła Podstawowa 42 1700
343 13:00 Anna Tauzowska Lo 137 warszawa 1300
344 13:00 Ewa Tauzowska LO nr 137 Warszawa 1400
345 13:00 Ania Matuszewska XLO 1650
346 13:00 Emilia Przędzińska XLO 1650
347 13:00 Patrycja Gelak LO 137 1550
348 13:00 Julia Wiśniewska LO 137 1550
349 13:00 Wiktoria Kucia LO 137 1800
350 13:00 Martyna Gudanowicz LO 137 1450
351 13:00 Igor Wysocki SP 277 1350
352 13:00 Monika Wysocka SP 277 1725
353 13:00 Amelia Masłowska SP 267 1700
354 13:00 Michał Masłowski SP 42 2650
355 13:00 Jakub Kawucha LO 137 1850
356 13:00 Julia Moleń LO 137 1750
357 13:00 Jakub Ścieżyński SP 277 1300
358 13:00 Dominika Roguska SP 52 2000
359 13:00 Marcin Roguski SP 52 2000
360 13:00 Jakub Moleń SP 52 2050
361 13:00 Maciej Solarz Sp 52 1999
362 13:00 Marta Solarz Sp 52 1950
363 13:00 Michal Pardej LO 137 2200
364 13:00 Maria Pardej LO 137 2000
365 13:00 Krzyś Kaczorek sp 52 2150
366 13:00 Marcin Kaczorek sp 52 2100
367 13:00 Olga Wójtowicz Szkoła Podstawowa 42 1600
368 13:00 BOGUSŁAWA WÓJTOWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 W WARSZAWIE 1300
369 13:20 Kacper Wudarczyk Szkoła Podstawowa 42 1250
370 13:00 Rafał Kocak Szkoła Podstawowa 42 2700
371 13:00 Iga Liszewska lo137 1300
372 13:00 Weronika Sójka - Mazurek LO 137 1300
373 13:00 Aleksandra Majewska lo137 1800
374 13:00 Ewelina Hornung lo137 1850
375 13:00 Dominika Dąbrowska lo137 1900
376 13:20 Jula Osiecka LO 137 1500
377 13:20 Barbara Olszowy SP 277 1700
378 13:20 Marcin Olszowy SP 277 1600
379 13:20 Jakub Szaniawski LO 137 2000
380 13:20 Mikołaj Olszowy sp 277 2100
381 13:20 Rafał Dłuszczakowski Szkoła Podstawowa nr 42 1600
382 13:20 Maks Borakowski LO 137 2550
383 13:20 Adriana Duda SP 42 1400
384 13:20 Marzena Borakowska LO 137 1950
385 13:20 Maciek Janicki LO137 2600
386 13:20 Michał Dłuszczakowski Szkoła Podstawowa nr 42 1800
387 13:20 Natalia Tylek lo137 1200
388 13:20 Nicole KOŻUCHOWSKA LO 137 800
389 13:20 Monika Lidzbarska Lo137 800
390 13:20 Alicja Lis LO 137 1200
391 13:20 Adrian Korjat LO 137 2500
392 13:20 Zofia Skrzypińska LO 137 1250
393 13:20 Maja Prak Sp.42 1850
394 13:20 Łukasz Semerak LO137 1800
395 13:20 Michał Semerak LO 137 2450
396 13:20 Jakub Wierzbicki Lo137 2450
397 13:20 Paulina Strelnik LO 137 1450
398 13:20 Zuzanna Truszewska LO 137 1250
399 13:20 Wiktoria Krawczyńska LO 137 1500
400 13:20 Alan Prak SP 378 1400
401 13:20 Marek Prak 2000
402 13:20 Malgorzata Pieniążek lo137 1995
403 13:20 Ola Mozolewska LO 137 1800
404 13:40 Wiktoria Szczepanik LO 137 1450
405 13:40 Oliwia Kowalczyk LO 137 1850
406 13:40 Wiktoria Królik LO 137 1750
407 13:40 Monika Kacprzak LO 137 1750
408 13:40 Julia Łempicka lo137 2050
409 13:40 Klaudia Mauer LO 137 1450
410 13:40 Przemysław Murawski 3000
411 13:40 Mateusz Bąk LO 137 2500
412 13:40 Radosław Kisieliński SP 275 3050
413 13:40 Natalia Sugajska SP 42 1700
414 13:40 Maciej Sugajski sp 42 1700
415 13:40 Maja Zdrójkowska sp 42 1700
416 09:20 Konrad Sugajski sp 42 1500
417 13:40 Magdalena Sugajska SP 42 1700
418 13:40 Ula Zuziak Liceum 137 1800
419 13:40 Patrycja Poboży SP 378 2350
420 13:40 Natalia Kocon SP 275 2350
421 13:40 Wiktoria Berradjem lo137 1600
422 13:40 Paulina Suchenek LO 137 1400
423 13:40 Dominika Lipka LO 137 1400
424 13:40 Ola Sitek LO 137 1850
425 13:40 Kajetan Kulesza 17 lo warszawa 2600
426 13:40 Małgorzata Wichowska SP 277 1450
427 13:40 Jakub Gałązka lo137 1600
428 13:40 Dorota Wichowska SP 277 1500
429 13:40 Michał Ludwiniak lo137 1600
430 13:40 Marta Olszewska SP 277 1450
431 13:40 Kacper Matczuk sp 380 2650
432 13:40 Jan Wujastyk SP 380 2000
433 13:40 Julia Janczenko SP 277 1850
434 13:40 Franciszek Michalski LO137 2700
435 13:40 Zofia Jędrasik SP 52 1500
436 13:40 Wiktoria Kamieniecka lo137 1400
437 13:40 Piotr Jędrasik Sp 52 1500
438 14:00 Jan Tyszecki sp 277 1900
439 14:00 Anna Szopa-Tyszecka sp 277 1550
440 14:00 Filip Nieścier 137 lo 2600
441 14:00 Stanisław Ginter Sp 277 1650
442 14:00 Zuzanna Dzierzęcka Sp 277 800
443 14:00 Kacper Komorski LO 137 1000
444 14:00 Antonina Ligienza SP 52 1850
445 14:00 Aleksandra Dzierzęcka Sp 277 1600
446 14:00 Mateusz Radgowski LO 137 2500
447 14:00 Filip Gąsiorek SP 277 1850
449 14:00 Hubert Latoszewski Sp277 im Elizy Orzeszkowej w Warszawie 1350
450 14:00 Damian Marciszka LO137 2475
451 14:00 Iga Panuszewszka LO 137 1000
452 14:00 MALWINA DUDEK SP380 1650
453 14:00 Natalia Koc-Toczyska LO 137 1000
454 14:00 Monika Bogdalska LO 137 1800
455 14:00 Andrzej Bogdalski 2200
456 14:00 Piotr Gugała LO 137 1900
457 14:00 Kinga Gugała LO 137 1950
458 14:00 Olga Gugała LO 137 1800
459 14:00 Patryk Radgowski LO 137 2040
460 14:00 Wiktoria Stańczyk LO 137 1000
461 14:00 IGOR MŁYNARSKI SP 277 1550
462 14:40 Wiktoria Kucyk 137 LO 1500
463 14:00 OLGA MŁYNARSKA SP 277 1900
464 14:00 TOMEK MŁYNARSKI SP 277 2350
465 14:40 Izabela Widłaszewska 137 LO 1500
466 14:00 TYMON DRZEWIECKI SP277 WARSZAWA 1350
467 14:00 Krzysztof Chmielewski LO137 1850
468 14:00 Lena Drzewiecka SP277 WARSZAWA 1550
469 14:00 Sylwia Drzewiecka SP277 WARSZAWA 1550
470 14:40 Marta Rusiłowicz LO 137 1400
471 14:00 Dorota Kałuska sp277 1800
472 14:00 Wiktor Kałuski sp277 1800
473 14:00 MICHAŁ DRZEWIECKI SP277 WARSZAWA 2770
474 14:00 Laura Kamieniecka 137 LO 1950
475 14:00 Wiktoria Małek Lo 134 1950
476 14:00 Marek Brodowicz LO137 1850
477 14:00 Filip Kałuski sp277 3200
478 14:20 Izabela Cofała SP 277 1600
479 14:20 Kamil Siemienski LO 137 1250
480 14:20 Antek Jagodziński 2650
481 09:20 Basia Jagodzińska 1400
482 14:20 Marcin Szymański LO137 1350
483 14:20 Dominika Mazur lo137 1650
484 14:20 KAROLINA PAWLAK SP 277 1450
485 14:20 Gabriela Wronka LO 137 1650
486 14:20 Dominik Kluczny LO137 2300
487 14:20 Mariusz Sujak Sp 52 2720
488 14:20 Mateusz Sujak SP 52 2350
489 14:20 Stanisław Szylberg SP 52 2700
490 14:20 Łukasz Szylberg 2750
491 14:20 LENA GAWRYŚ SP 42 1275
492 14:20 JOANNA DĄBROWSKA-GAWRYŚ SP42 1250
493 14:20 Zuzanna Jaskulska LO 137 1250
494 14:20 APOLONIUSZ ZGÓRZ sp277 2550
495 14:20 Klaudia Maślanka SP277 1650
496 14:40 Ryszard Piotrowski 2520
497 14:40 Bianka Naciążek 2300
498 14:40 Nadia Dzwonnik 137 LO 1500
499 15:00 Weronika Jaźwińska Lo137 1450
500 14:40 SANDRA TOMASZEWSKA SP 28 2050
501 14:40 Aneta Matej SP 277 im Elizy Orzeszkowej 2000
502 14:40 Anna Węclewska LO 137 1200
503 14:40 Maja Gluchowska Lo137 1200
504 14:40 Piotr Kruk SP 277 1700
505 14:40 Magdalena Biedrzycka SP 277 1600
506 14:40 Agnieszka Krasuska SP 42 1651
507 15:00 Joanna Rajzer SP 42 1600
508 15:00 Jolanta Biedrzycka SP 277 1750
509 15:00 Maks Galas SP 277 1450
511 14:40 MARIUSZ KRUK SP 277 2100
512 15:00 Maciej Šaranda Kasprzak 2200
513 15:00 GABRIELA BODEMER SP 277 1650
514 15:00 ANETA AUGYSTYNIAK SP 277 1750
515 15:00 Krystian Rostkowski SP 277 1450
516 15:00 Natan Rostkowski SP 277 1000
517 15:00 Marcin Rostkowski SP 277 2000
518 15:00 Paweł Galas SP277 1850
519 15:00 Irena Galas SP277 1550
520 15:00 Zuzanna Suchorab Lo137 1450
521 15:00 WIKTORIA MAZUREK SP277 1650
522 15:00 Artur Stradomski AGART.net 2870
523 15:00 Oliwia Stradomska SP1 Marki 1900
524 15:00 Mateusz Wilske LO137 1100
525 15:00 Iza Porowska 137 Lo 1800
526 15:00 Małgorzata Pawlak LO 137 1250
527 15:00 Magdalena Pawlak LO 137 1250
528 15:00 Maciej Pawlak LO 137 1550
529 15:00 Marta Pawlak LO 137 1650
530 15:00 Krzysztof Paczkowski LO137 800
531 15:00 Szymon Dziewiędzki SP 277 1650
532 15:00 Jakub Matejuk SP 277 2820
533 15:20 Jolanta Duda Sp277 1500
534 15:20 Aleksandra Poszwińska SP277 1800
535 15:20 Mariusz Poszwiński SP277 1700
537 15:20 Bełdycki Jakub 137 LO 2400
538 15:20 OSKAR FUKS SP277 2000
539 15:20 Klementyna Mejer SP277 2100
540 15:20 Marcin Mejer SP277 1700
541 15:20 Monika Kochanowicz SP277 1400
542 15:20 Patryk Wójcik SP 28 2000
543 15:20 Albert Szymaniak SP 28 1600
544 15:20 Kacper Biernacki SP 277 Warszawa 2000
545 15:20 SYLWESTER UCIESZYŃSKI SP356 2550
546 15:20 ANTONINA UCIESZYŃSKA SP 356 2250
547 15:20 Wiktoria Majewska CXXXVII LO 2000
548 15:20 Zuzanna Tomalka 137 LO 1650
549 15:20 Stanisław Cygan LO 137 2200
550 15:20 Julia Cygan 137 LO 1950
551 15:20 MARCIN WŁODARCZYK SP28 2100
552 15:20 ANIA WŁODARCZYK SP28 950
553 15:20 Sebastian Koper SP 380 2600
554 15:20 Sylwia Koper SP 42 2400
555 15:20 Wiktoria Koper SP 380 2100
556 15:20 Zuzanna Koper SP 42 1750
557 15:20 Szymon Koper SP 380 1600
558 15:20 KACPER GRZYMKOWSKI SP 42 2250
559 15:20 ANNA GRZYMKOWSKA SP 42 2200
560 15:20 HANIA WŁODARCZYK SP28 2250
561 15:20 Dominika Szurgot 137 LO 1600
562 15:20 Wojciech Kobyliński SP 277 1450
563 15:20 AGNIESZKA KOBYLIŃSKA SP277 1200
564 15:20 Rafał Jachimiak AZS Warszawa 2475
565 15:20 Leon Matuszek Szkoła Podstawowa nr 60 1800
566 15:20 Gabriela Hankus Szkoła Podstawowa nr 60 1700
567 15:20 Dominik Bułka SP 277 2000
568 15:20 EWA DZIKOWSKA SP 42 1700
569 15:20 EWA KWIATKOWSKA SP 42 1700
570 15:20 Dawid Zadtka SP 277 2450
571 15:40 Izabela Giera lo137 2150
572 15:20 Michał Zadtka SP 277 2350
573 15:40 Staś Piechota Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej 1640
574 15:40 Natalia Domańska lo 137 1400
575 15:40 NATALIA ŻÓLTKIEWICZ KB MANIAC POZNAN 2600
576 15:40 Piotr Piątkiewicz 2700
577 15:40 Marcin Piątkiewicz UW 2920
578 15:40 Stanisław Piątkiewicz SP 53 2620
579 15:40 Rafał Piątkiewiecz SP 53 2600
580 15:40 Kinga Bernacka Szkoła Podstawowa nr. 42 Warszawa 1650
581 15:40 Wiktoria Bernacka Szkoła Podstawowa nr. 42 Warszawa 1500
582 15:40 Karolina Podolak Szkoła Podstawowa nr. 42 Warszawa 1650
583 15:40 Grzegorz Podolak Szkoła Podstawowa nr.42 Warszawa 1651
584 15:40 Weronika Ziemba XLO 2150
585 15:40 Matej Pakulski LO 137 1000
586 15:40 Lena Dworniczuk 137Lo 2400
587 15:40 Iga Dworniczuk 137 LO 2400
588 15:40 ANDRZEJ MISIAK SP 52 2250
589 15:40 KRZYSZTOF MISIAK SP 52 1750
590 15:40 Wiktoria Kibil Sp 277 1550
591 15:40 Natalia Zawadzka 1000
592 15:40 PIOTR TYSZECKI SP277 2650
593 15:40 Karolina Samsel Lo 137 2050
594 15:40 Aleksandra Dąbrowska Lo 137 2050
595 15:40 MAŁGORZATA NOWAK XLO 1600
596 15:40 NATALIA KAMIŃSKA XLO 1100
597 15:40 ADRIANNA KOSECKA XLO 1500
598 15:40 SEBASTIAN SOBIECKI XLO 1100
599 15:40 MICHAŁ SZAWRO 2400
600 15:40 JULIA WĄSOWSKA LO 137 1050
638 15:40 ARKADIUSZ NIEDZIELA SZKOŁA PODSTAWOWA 277 WARSZAWA 2000
638 15:40 BARTOSZ NIEDZIELA SZKOŁA PODSTAWOWA 277 WARSZAWA 1550
639 15:40 Anna Niedziela SZKOŁA PODSTAWOWA 277 WARSZAWA 1500
640 15:40 KRZYSZTOF NIEDZIELA SZKOŁA PODSTAWOWA 277 WARSZAWA 1200
700 15:40 Paweł Szewczyk XLO 2450
701 15:40 Zuzanna Szewczyk XLO 1600
2317 11:40 Julia Grotkowska lo137 1950
Używamy plików Cookies, aby ulepszyć nasz serwis. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki -   Zamknij