Test Coopera

dla wszystkich 2015

Wyniki Warszawa-Bielany

Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
1 09:20 Jan Grochowski SP 65, 4p 2050
2 09:20 Jagoda Jóźwiak SP 65, 4p 2200
3 09:20 Michał Starowieyski SP 65, 4p 2050
4 09:20 Wiktor Żmuda SP 65, 4p 2250
5 09:20 Aleksander Orzęcki SP 65, 4p 2050
6 09:20 Wiktoria Pasierowska SP 65, 4p 1270
7 09:20 Zdarzlik Ignacy SP 65, 4p 2390
8 09:20 Bartosz Brogosz SP 65, 4p 2600
9 09:20 Alicja Glińska SP 65, 4p 2000
11 09:20 Dawid Sokołowski SP 65, 4p 2100
12 09:20 Wiktoria Koczyk SP 65, 4p 2050
13 09:20 Amelia Kucharczyk SP 65, 4p 1850
14 09:20 Ignacy Reluga SP 65, 4p 2200
14 09:20 Franciszek Hryciuk SP 65, 4p 2200
15 09:20 Amelka Rachwał SP 65, 4p 2050
16 09:20 Maja Wiśniewska SP 65, 4p 2150
17 09:20 Gralewski Marcin SP 65, 4p 2850
18 09:20 Zofia Jaworska SP 65, 4p 2300
19 09:20 Hanna Grelowska SP 65, 4p 2020
21 09:20 Piotr Skrzecz SP 65, 4p 2380
22 09:20 Hanna Gutmańska SP 65, 4p 2300
23 09:20 Ozimek Magda SP 65, 4p 2250
24 09:20 Kacper Zając SP 65, 4p 2370
25 09:40 Gustaw Baumiller SP 65, 5s 2600
26 09:40 Barbara Cesarz SP 65, 5s 2600
27 09:40 Matylda Czajkowska SP 65, 5s 2450
28 09:40 Antoni Damięcki SP 65, 5s 2300
29 09:40 Kacper Gotkowski SP 65, 5s 2450
30 09:40 Konstanty Koroblewski SP 65, 5s 2850
31 09:40 Jakub Kucgarzewski SP 65, 5s 2070
32 09:40 Karolina Laskowska SP 65, 5s 2950
33 09:40 Zofia Liszewska SP 65, 5s 2950
34 09:40 Mateusz Miazek SP 65, 5s 2553
35 09:20 Michał Zych SP 65, 5s 2553
36 09:40 Aleksandra Wielgórska SP 65, 5s 2450
37 09:40 Karol Wenzel SP 65, 5s 2450
38 09:40 Olaf Skiendzielwski SP 65, 5s 2400
39 09:40 Adam Stawiński SP 65, 5s 2850
40 09:40 Anna Smółka SP 65, 5s 2650
41 09:40 Dominik Struss SP 65, 5s 2000
42 10:20 Hanna Zelent SP 65, 4s 1607
43 10:20 Marceli Tomaka SP 65 2760
44 10:20 Maja Piechocka SP 65, 6s 2090
45 10:20 Wiktoria Krzyżanowska SP 65, 5s 1850
46 10:20 Aleksandra Kowalczyk SP 65, 5s 2405
47 10:20 Klatka Olaf SP 65, 5s 2450
48 10:20 Pola Domańska Sp 65, 5s 2100
50 09:20 Piotr Bilski SP 133 2350
51 09:20 Wojciech Szczucki SP 133 2500
52 09:20 Paweł Słomka 2600
53 09:40 Antoni Pluskota SP 65, 5s 2953
54 09:40 Zofia Struss SP 65, 5s 2000
55 09:40 Mariana Paradowska SP 65, 5s 2200
56 09:40 Ida Wiszomirska SP 65, 5s 2450
57 09:40 Grzegorz Smółko SP 65, 5s 2150
58 09:40 Sonia Fidecka SP 65, 5s 2250
59 09:40 Marta Dziekanowska SP 65 1900
60 12:40 Ignacy Walużniewicz SP 65, 6s 2150
61 12:40 Iwo Wiszejko SP 65, 6s 1450
62 12:40 Jan Wojdak SP 65, 6s 1760
63 12:40 Wiktoria Muther SP 65, 6s 2400
64 12:40 Hanna Słodkowska- Struzik SP 65, 6s 2150
65 09:20 Zuzanna Skrzyńska SP 65, 6s 2150
65 14:00 Hektor Buliński SP 65, 5p 2000
66 12:40 Krzysztof Nosow SP 65, 6s 2300
67 09:20 Krystian Zasuwa ZS 35 2750
68 09:40 Robert Budzik ZS 35 2200
69 09:40 Angelika Piotrowska ZS 35 1900
70 09:40 Magdalena Wójcik ZS 35 1900
71 09:40 Karolina Orzechowska ZS 35 1900
72 09:40 Hubert Mędrzycki ZS 35 2400
73 09:20 Anna Leś SP 357 2360
74 12:40 Maria Wretowska SP 65, 6s 1550
75 09:20 Jan Sienicki SP 65, 6s 2100
76 09:40 Henryk Rajs ZS 35 1950
77 14:00 Zuzanna Sulej SP 65, 5p 2350
78 14:00 Jan Parnowski SP 65, 5p 2100
79 14:00 Karolina Szmytke SP 65, 5p 2550
80 13:40 Karolina Staniszewska SP 65, 5p 2350
81 14:00 Eryk Bartosiewicz SP 65, 5p 2250
82 14:00 Piotr Siwek SP 65, 5p 1600
83 14:00 Daria Janus SP 65, 5p 2450
84 13:40 Hubert Bednarczuk SP 65, 5p 2350
85 14:00 Patrycja Krzemińska SP 65 2000
87 14:00 Emilia Dźwil SP 65, 5p 2300
87 13:40 Jakub Skoczyński SP 65, 5p 2050
88 14:00 Karolina Krasnodębska SP 65, 5p 1550
89 14:00 Nina Kaźmerowska SP 65, 5p 1550
90 14:00 Zofia Borys SP 65, 5p 2250
91 14:00 Julian Węgiełek SP 65 2050
92 14:00 Maciej Olczak SP 65, 5p 2150
94 14:00 Jan Dudkiewicz SP 65, 5p 2350
95 14:00 Klara Koroblewska SP 65, 5p 2350
96 10:20 Krzysztof Wójcik AWF Warszawa 3500
98 09:40 Anna Leśniewska SP 65, 4s 2100
99 09:20 Amelia Nowicka SP 65 2150
100 10:20 Pola Grąbczewska SP 65, 4s 2200
101 09:40 Tymon Nowicki SP 65, 4s 2200
102 10:20 Nhuan Tran SP 65, 4s 2050
103 09:40 Amadeusz Filip Kriese SP 65, 4s 2150
104 09:40 Gwen Bolte SP 65, 4s 2600
105 09:40 Marianna Wirkowska SP 65, 4s 2150
106 09:40 Marceli Juchniewicz SP 65, 4s 2000
107 09:40 Weronika Moisenko SP 65, 4s 1650
108 11:40 Wiktor Korzeniowski SP 133 3400
109 11:00 Igor Sosna SP 133 1400
110 11:00 Leon Adamczyk SP 133 2150
111 11:00 Michał Hoffman SP 133 2200
112 11:00 Michał Pawlik SP 133 1850
113 11:00 Franciszek Satwin SP 133 2300
114 11:00 Olga Wierzyńska SP 133 1600
115 11:00 Karolina Amelia Zielińska SP 133 1850
116 11:00 Joanna Piasecka SP 133 2400
117 11:00 Stanisław Piasecki SP 133 2000
118 11:00 Kalina Major SP 133 2200
119 11:00 Luba Panow SP 133 2200
120 11:00 Hanna Nowacka SP 133 1650
121 11:00 Zofia Górska SP 133 1900
122 11:00 Marianna Kowalska SP 133 2100
123 11:00 Pawlik Wiktor SP 133 2250
124 11:00 Szymon Wójcicki SP 133 1350
125 11:00 Franciszek Grasiński SP 133 1800
126 11:00 Jakub Włodowski SP 133 400
127 11:00 Antoni Herman SP 133 1650
128 11:40 Wioletta Szarpak SP 133 2525
129 11:40 Emilia Jakubowska SP 133 1350
130 11:20 Jakub Kwiatkowski SP 133 2100
132 10:40 Bernard Piszczelski SP 133 2200
133 11:00 Artur Kiełczykowski SP 133 2550
134 11:20 Mateusz Panufnik SP 133 1800
135 11:20 Kacper Żbikowski SP 133 2125
136 11:20 Amelia Zawadowska SP 133 2390
137 11:20 Antoni Karolak SP 133 1280
138 11:00 Michał Lendzion SP 133 2650
139 11:20 Emil Strzałkowski SP 133 2400
140 11:20 Magdalena Sztęborowska SP 133 1800
141 11:20 Franciszek Anuszewicz SP 133 1950
142 11:20 Zofia Świstak SP 133 1650
143 11:20 Aleksandra Makowska SP 133 1650
144 11:20 Teresa Wędrychowska SP 133 2200
145 11:20 Pola Tusińska SP 133 1900
146 11:20 Adrian Dąbek SP 133 2350
147 11:20 Jan Osiadacz SP 133 2500
148 11:20 Jan Michalczyk SP 133 2800
149 11:20 Katarzyna Ilińska SP 133 1600
150 11:20 Lena Zalewska SP 133 2450
151 11:20 Oliwia Prościńska SP 133 1650
152 11:20 Agatka Siudek SP 133 1650
153 11:20 Wikotoria Dzikowska SP 133 1650
154 11:20 Antoni Maksymiuk SP 133 2800
155 11:20 Andrzej Mrożewski SP 133 2400
156 11:20 Karolina Sikora SP 133 2400
157 11:20 Weronika Wiśniewska SP 133 2790
158 11:20 Wiktor Nedew SP 133 2100
159 11:20 Małgorzata Lech SP 133 1800
160 11:20 Karolina Kolanowska SP 133 1400
161 11:20 Ewa Julia Skoczek SP 133 2600
162 11:20 Mikołaj Rudko SP 133 2100
163 11:40 Tymoteusz Jędruszak SP 133 2000
164 11:20 Wirginia Makowczenko SP 133 2100
165 11:40 Robert Perlan SP 133 2300
166 11:40 Mateusz Medrzycki SP 133 1620
167 11:40 Jan Szulga SP 133 2200
168 11:20 Marcin Przedpełski SP 133 2900
169 11:20 Michał Pietruk SP 133 3098
170 11:40 Stanisław Portacha SP 133 2200
171 11:40 Irena Lendzion SP 133 2200
172 11:40 Katarzyna Tacikowska SP 133 1850
173 11:40 Nikodem Major SP 133 2465
174 11:40 Zuzia Gwardiak SP 133 2150
175 11:40 Mateusz Kosiński SP 133 2100
176 11:40 Kacper Malinkiewicz SP 133 2100
177 11:40 Sebastian Tomaszewski SP 133 2080
178 11:40 Zuzanna Muszyńska SP 133 2400
179 11:40 Paweł Knot SP 133 2800
180 11:40 Franciszek Rejdych SP 133 1850
181 11:40 Alicja Jędrzejewska SP 133 2000
182 11:40 Zofia Dorożalska SP 133 2150
183 11:40 Anastazja Kotlewska SP 133 2700
184 11:40 Michał Dmochowski SP 133 2100
185 11:40 Zofia Pałac SP 133 2000
186 09:20 Nina Kulik SP 133 2200
187 11:40 Aleksandra Połaska SP 133 1950
188 11:40 Helena Łonisk SP 133 2400
189 11:40 Hubert Krajewski SP 133 1650
190 11:40 Adam Liszewski SP 133 2350
191 12:00 Michał Droździel SP 133 1700
192 11:40 Szymon Krzyżanowski SP 133 1950
193 11:40 Jakub Kowalczyk SP 133 2200
194 11:40 Jacek Mikulski AWF Warszawa 2700
195 12:00 Marcin Marciniewski SP 133 2800
196 12:00 Kacper Mąkosa SP 133 2600
197 12:00 Szymon Pluciński SP 133 2100
198 12:00 Mikołaj Bubak SP 133 1850
199 12:00 Łukasz Pupecki SP 133 1800
200 12:00 Marcin Kobus SP 133 1550
201 12:00 Aleksandra Cyps albo Zyps SP 133 1700
202 12:00 Natalia Sobczak SP 133 2400
203 12:00 Szymon Tomiak SP 133 2750
204 12:00 Magdalena Zajączkowska SP 133 1600
205 12:00 Konstanty Karczmarzyk SP 133 2400
206 12:00 Joanna Gierlak SP 133 1900
207 12:00 Krzysztof Wierzyński SP 133 1650
208 12:00 Karolina Dębkowska SP 133 1750
209 12:00 Sebastian Grześ SP 133 1750
210 12:00 Alan Węcławski SP 133 2805
211 12:00 Dominik Koczaj SP 133 1250
212 12:00 Marceli Naskrętski SP 133 1775
213 12:00 Alex Caruso SP 133 1250
214 12:00 Julianna Kwiecińska SP 133 2200
215 12:00 Bartłomiej Karczewski SP 133 2540
216 09:20 Mikołaj Pytliński SP 133 2150
217 12:00 Marta Stępniak SP 133 2200
218 12:00 Tomasz Mydlarski SP 133 2450
219 12:00 Bartosz Świątkowski SP 133 2350
220 12:00 Stanisław Wiśniewski SP 133 2950
221 12:00 Krzysztof Wyszomierski SP 133 2050
222 12:00 Jan Banasiak SP 133 2050
223 12:00 Aniela Golimowska SP 133 2150
224 12:00 Oliwia Kaczyńska SP 133 2000
225 12:00 Kacper Kozyra SP 133 2595
226 12:00 Mikołaj Nowalski SP 133 2825
227 12:20 Maja Świętkowska SP 187 1400
228 12:20 Fabian Zalewski SP 187 2600
229 12:20 Piotr Zgirski SP 187 2360
230 12:20 Kamil Żurawik SP 187 2020
231 12:20 Natalia Degis SP 187 2150
232 12:20 Zuzanna Barszczewska SP 187 1950
233 12:20 Jakub Antoszewski SP 187 2050
234 12:20 Julia Dymus SP 187 2400
235 12:20 Zuzanna Jasiurkowska SP 187 1800
236 12:20 Anna Bartoś SP 187 2300
237 13:00 Julia Burakowska SP 109 1980
238 12:40 Marcel Dynak KSP 109 1950
239 12:40 Olga Stangiewicz KSP 109 1850
240 12:40 Ambroży Femiak KSP 109 2450
241 12:40 Jan Ekielski KSP 109 2150
242 12:40 Róża Burakowska KSP 109 1900
243 12:40 Dorota Wójcik KSP 109 1980
244 12:40 Michalina Bednarska KSP 109 1750
246 12:40 Mikołaj Mrozek KSP 109 2150
247 12:40 Maria Grzymkowska KSP 109 1800
248 13:20 Karolina Dobiszewska GIM 11 2100
249 13:20 Wiktor Chmiel GIM 11 2050
250 12:20 Aleksandra Woźniak SP 187 1600
251 09:20 Franciszek Wojnarski SP 187 2250
252 12:20 Oliwia Karlińska SP 187 1450
253 12:20 Milena Wawrzyniak SP 187 2500
254 12:20 Bartłomiej Kamont SP 187 1850
255 12:20 Zofia Dia SP 187 255
256 12:20 Lena Kętrzyńska SP 187 1900
257 12:20 Aleksandra Wójcik SP 187 2050
258 12:20 Wiktoria Styś SP 187 1900
259 12:20 Antonina Gutowska SP 187 2500
260 12:20 Amelia Rucińska SP 187 1400
261 12:20 Oliwia Kałamajska SP 181 2200
262 12:40 Tomasz Szyprowski KSP 109 1800
263 12:40 Barbara Fidura KSP 109 1650
264 12:20 Franciszek Kozieradzki KSP 109 2400
265 12:40 Klaudia Szewczyk KSP 109 2400
266 12:40 Maciej Jastrzębski KSP 109 1900
267 12:40 Małgorzata Kwasowiec KSP 109 1850
268 12:40 Joanna Kaniewska KSP 109 2300
269 12:40 Arkady Mazurkiewicz KSP 109 2250
271 12:40 Szymon Targoński KSP 109 2600
272 12:40 Maja Jędraszko KSP 109 2100
273 12:40 Aneta Iwańska KSP 109 2250
274 12:40 Kacper Szydlak KSP 109 2100
275 12:40 Apolonia Chodkowska KSP 109 2350
276 12:40 Monika Kowalczyk KSP 109 2250
277 12:40 Adam Wyszyński KSP 109 1900
279 12:40 Gabriel Pham KSP 109 2050
280 12:40 Joanna Opiela KSP 109 2300
281 11:40 Maria Piasecka SP 133 2450
282 11:40 Jan Jabłonowski SP 133 2080
283 11:40 Norbert Khachatryan SP 133 2450
284 11:40 Maria Szporka SP 133 1850
285 11:40 Anna Popielarz SP 133 2100
286 11:40 Antoni Bielski SP 133 1250
287 11:40 Antoni Olszewski SP 133 2540
288 11:40 Marcin Mokrosiński SP 133 2000
289 12:20 Nikodem Marcinkowski SP 187 2550
290 12:20 Agnieszka Jenciak SP 187 1000
291 12:20 Kaja Matys SP 187 1400
292 12:20 Karolina Wróblewska SP 187 2600
293 12:20 Jakub Kłosiewicz SP 187 2050
294 12:20 Jakub Bylina SP 187 2150
295 12:20 Maja Bronikowska SP 187 1570
296 12:20 Jakub Dutkiewicz SP 187 2450
297 12:20 Paweł Nowak SP 187 1600
298 12:20 Kamil Kamiński SP 187 1850
299 12:20 Piotr Nowak SP 187 2400
300 12:20 Konrad Kacpura SP 187 2800
301 12:20 Mariusz Kapczyński SP 187 2800
302 12:40 Mateusz Bednarski KSP 109 3650
303 12:20 Maciej Orłowski SP 187 2900
304 12:40 Michał Zajda KSP 109 3100
305 12:20 Wojciech Szyprowski KSP 109 2000
306 12:40 Maciej Kudlicki KSP 109 2450
307 13:20 Iwona Drozdowska GIM 11 2400
308 13:20 Adriana Górak GIM 11 2400
309 13:00 Mikołaj Baran SP 65 2300
310 13:00 Helena Bellon SP 65 2250
311 13:00 Julia Stefaniak SP 65 2050
312 13:00 Jakub Limkiewicz SP 65 2750
313 13:00 Michał Saczuk SP 65 2300
314 13:00 Natalia Sołtys SP 65 2650
315 12:40 Olek Wierzbowski SP 65 2700
316 13:00 Jan Korczyc SP 65 2750
317 13:00 Olga Szczechura SP 65 1700
318 13:00 Zofia Łapińska SP 65 2200
319 13:00 Jakub Skwiertniański SP 65 2300
320 13:00 Leonard Ekert SP 65 2950
321 13:40 Karolina Borża NSP Montessori 1900
322 13:40 Natalia Capitan Lozano NSP Montessori 2100
323 13:20 Antoni Ruciński GIM 11 2280
324 13:20 Katarzyna Kroc GIM 11 2280
325 13:20 Maja Herubin GIM 11 2300
326 13:20 Anna Satkowska GIM 11 2500
327 13:20 Bartłomiej Filipczuk GIM 11 2360
328 13:40 Olga Matysik NSP Montessori 2050
329 13:40 Robert Juchimiuk NSP Montessori 1900
330 13:40 Dominik Kłoszewski NSP Montessori 2200
331 13:40 Franciszek Dęba NSP Montessori 2300
332 13:20 William Rosenfeld GIM 11 2700
333 09:20 Adam Kwiatkowski GIM 11 2500
334 13:20 Aleksandra Radziszewska GIM 11 2000
335 12:40 Filip Nowak GIM 11 2150
336 13:20 Bartek Niedzielski GIM 11 2300
337 13:20 Maria Konrad GIM 11 2150
338 13:20 Tomasz Samczuk GIM 11 2250
339 13:20 Kamil Wolski GIM 11 2000
340 13:20 Mikołaj Balcerzak GIM 11 2400
341 13:20 Gabriela Bożykowska GIM 11 2280
342 13:20 Julia Kozłowska-Korczak GIM 11 2300
343 14:00 Maja Kryst NSP Montessori 2100
344 13:40 Maksymilian Macyszyn NSP Montessori 2100
345 13:40 Jacek Szydło NSP Montessori 2275
346 13:40 Marcin Branas NSP Montessori 3200
347 13:40 Wojtek Sadalski NSP Montessori 2300
348 13:40 Bartosz Wójcik NSP Montessori 2100
349 13:40 Wojciech Izydorzak NSP Montessori 2300
350 13:20 Piotr Betcher GIM 11 2400
351 13:20 Julia Hoffman GIM 11 2000
352 09:20 Oskar Liberman GIM 11 2600
353 13:20 Jakub Kozłowski GIM 11 2450
354 13:40 Marianna Czuba NSP Montessori 1850
355 13:40 Wiktor Kobyliński NSP Montessori 2050
356 13:40 Dominik Fus NSP Montessori 2300
357 14:00 Marysia Mościcka NSP Montessori 1750
358 13:40 Aleksandra Orzechowska NSP Montessori 2200
359 13:40 Izabela Siedlecka NSP Montessori 2050
360 13:20 Marta Rajner SP 357 2400
361 13:40 Filip Chmielecki NSP Montessori 1200
362 14:00 Zuzanna Kośmieja NSP Montessori 2100
363 13:40 Łucja Gawin NSP Montessori 1850
364 14:00 Zofia Rozpara NSP Montessori 2050
365 13:40 Karolina Kępińska NSP Montessori 1900
366 13:40 Wiktor Mikołajczyk NSP Montessori 1800
367 14:00 Michał Jurkowski SP 65 2050
368 13:40 Wiktoria Zeszutek NSP Montessori 2000
369 14:00 Mateusz Ciecierski LO 67 MGM 3300
370 14:00 Martyna Muzal SP 65, 5p 2250
371 14:00 Maciej Baran SP 65, 5p 2150
372 14:00 Jakub Skrzypek SP 65, 5p 2350
373 14:00 Kamila Nasterska SP 65, 5p 2250
374 14:00 Bartłomiej Jedlak SP 65, 5p 2350
375 16:00 Magdalena Krępic - 2700
376 16:00 Matias Vicens Matias Vicens AWF Warszawa 3300
377 16:00 Joao Santos Joao Santos AWF Warszawa 3600
378 09:20 Agata Dalke GIM 92 2370
379 16:00 Małgorzata Pruś SMS Warszawa 2400
380 16:00 Monika Radwańska AWF Warszawa 2310
381 16:00 Agnieszka Gaładyk SP 357 2700
382 16:00 Rafał Horbowicz ZS 50 3100
383 16:00 Łukasz Daniluk SMS Warszawa 3010
384 16:00 Kamil Błażej 2300
385 16:00 Dawid Kania SMS Warszawa 2740
386 16:00 Franciszek Kobiałka Warszawianka 2670
387 16:00 Zbigniew Wojciechowski 1750
388 16:00 Konstancja Dyrek AZS 2380
389 16:00 Sara Awtani GIM 9 2265
390 16:00 Paweł Kalużny SMS Warszawa 3870
391 16:00 Marek Szlachta AZS ZG 2450
393 16:00 Marek Golimowski SP 133 2330
394 16:00 Damian Bucior PW 2050
395 16:00 Hubert Kruszewski AZS AWF Warszawa 2150
396 16:00 Basia Czyżewska AZS AWF Warszawa 1800
397 16:00 Benio Bron AZS AWF Warszawa 1840
398 16:00 Krystian Bogucki AZS AWF Rugby 1900
399 16:00 Julia Ciarka AZS AWF Warszawa 1800
400 16:00 Zuzia Czyżewska AZS AWF Warszawa 2000
401 16:00 Paweł Wrotek SSP 5 1900
402 16:00 Michał Nowaczyk 1960
403 16:00 Filip Cichowski AZS AWF Warszawa 1850
404 16:00 Agnieszka Cichowska GIM 2 1785
405 16:00 Ewelina Bron AZS AWF Warszawa 1840
406 16:00 Karolina Abney AZS AWF Warszawa 1600
408 16:00 Julia Kozłowska AZS AWF Rugby 2120
409 16:00 Tomasz Michalski AZS AWF Rugby 1810
410 16:00 Alicja Woch AZS AWF Warszawa 1910
410 16:00 Anna Woch GIM 2 1440
411 16:00 Anna Kozłowska AZS AWF Rugby 1905
413 16:00 Marcus Abney AZS AWF Warszawa 1750
414 16:00 Marcel Gostyński AZS AWF Warszawa 1900
415 16:00 Marek Pękala 2150
416 09:20 Ula Malinowska 2200
417 16:00 Izabela Michalska 1740
417 16:00 Monika Kamień SP 82 2240
418 16:00 Małgosia Kempisty SP 69 2070
419 16:00 Beatriz Esteves AWF Warszawa 1600
420 16:00 Ola Bochińska SP 223 2005
421 16:00 Justyna Wasylowska Uniwersytet Rzeszowski 1600
422 16:00 Michał Sikora SP 32 2600
423 16:00 Kuba Grzybowski AZS AWF Warszawa 2760
424 16:00 Emilia Hołubek SP 133 1890
425 16:00 Gabrysia Przeorska SP 223 2205
426 16:00 Krystyna Skwarska-Hołubek SP 133 1400
427 16:00 Wiktor Krysowaty SP 357 2300
428 16:00 Ireneusz Krysowaty SP 357 2300
429 16:00 Karolina Tymicka GIM 165 2520
430 16:00 Nikola Markiewicz GIM 53 2060
431 16:00 Patryk Karp GIM 165 2990
432 16:00 Antek Olszewski SP 133 2580
433 16:00 Marysia Bołdok GIM 165 2850
434 16:00 Anna Stachowska AZS AWF Warszawa 2275
435 16:00 Gabrysia Tolak AZS AWF Warszawa 2550
436 16:00 Piotr Tylek 2400
437 16:00 Sławomir Łonisk GIM 38 2475
438 16:00 Leonard Łonisk 2875
439 12:20 Iga Romanowska SP 65, 5b 1650
440 09:20 Maciej Rosa SP 133 1750
441 09:20 Kacper Karliński SP 133 2050
442 09:20 Joanna Szulga SP 133 2100
443 09:20 Gustaw Dubiel SP 133 1750
445 09:20 Julia Kędzierska SP 133 1750
446 09:20 Marta Bickmann SP 133 1800
447 09:20 Matylda Śledź SP 133 2400
447 09:20 Szymon Bilski SP 133 1650
448 09:20 Jakub Kowalczyk SP 133 2250
449 09:20 Ewa Kwiatkowska SP 133 1600
450 09:20 Jagoda Wóltańska SP 133 1600
452 13:00 Marek Himkowski AWF Warszawa 2600
453 13:00 Paweł Targoński AWF Warszawa 2650
454 09:40 Mateusz Seroczyński SP 133 2720
455 09:40 Andrzej Sieczka SP 133 1945
456 10:00 Oliwia Poniatowska SP 65, 5c 1750
457 10:00 Nikita Casianov SP 65, 5c 1850
458 10:00 Julia Czarnocka SP 65, 5c 2250
459 10:00 Martyna Ponichtera SP 65, 5c 1975
460 10:00 Jakub Deskiewicz SP 65, 5c 1650
461 10:00 Stanisław Serafin SP 65, 5c 2450
462 10:00 Rafał Seremento-Rewiński SP 65, 5c 2100
463 10:00 Wiktoria Głuszek SP 65, 5c 1650
464 10:00 Emilia Śliwka SP 65, 5c 1750
465 10:00 Julia Lach SP 65, 5c 1660
466 10:00 Wiktoria Misiak SP 65, 5c 2010
467 10:00 Emilia Taraszkiewicz SP 65, 5c 1700
468 10:00 Marcin Wadecki SP 65, 5c 1650
469 10:00 Maria Ochrymowicz SP 65, 5c 1701
470 10:00 Grażyna Iracka SP 65, 5c 2050
471 10:00 Jakub Krajewski SP 65, 5c 1975
472 10:00 Michał Pietrzak SP 65, 5c 2150
473 10:00 Lucas Popoaca SP 65, 5c 2150
474 10:00 Maria Polityło SP 65, 5c 1800
475 10:00 Maksymilian Kochański SP 65, 5a 1850
476 10:00 Stanisław Budzowski SP 65 2750
477 16:00 Maciej Stano UKSW 2700
478 16:00 Julia Górska GIM 165 2440
479 16:00 Janina Wędrychowska GIM 165 2505
480 16:00 Milena Węgiel SP 1 Ząbki 2200
481 16:00 Kaja Szmagała SP 187 2160
482 16:00 Katarzyna Kwasiborska GIM 50 2350
483 16:00 Aleksandra Tomczyk SP 175 2150
484 16:00 Dariusz Szarejko UW 3195
485 16:00 Maciej Ćwieluch UKSW 2405
486 16:00 Maciej Sawczuk UKSW 3250
487 16:00 Łukasz Mikulski AWF Warszawa 2900
488 16:00 Krzysztof Tybuchowski SP 7 2000
489 16:00 Franek Dubiel SP Zegrze 2000
490 16:00 Filip Bekier AWF Warszawa 2550
491 16:00 Agata Koć UKSW 2300
492 16:00 Zosia Palczewska SP 209 2025
493 16:00 Agata Rybicka 2100
494 16:00 Sebastian Kęszczyk UKSW 2950
495 16:00 Krzysztof Kiljan AZS AWF Warszawa 2900
496 16:00 Jan Wilkowski AZS AWF Warszawa 2800
497 16:00 Marcin Piasecki SP 133 2410
498 16:00 Magdalena Giejda WSNS Pedagogium 2200
499 16:00 Tomasz Głozowski UKSW 2400
500 16:00 Piotr Sypuła GIM 13 2750
501 16:00 Miłosz Sobieszczak GIM 55 2150
502 16:00 Dominika Jędrzejczyk LO 67 2250
503 16:00 Iwo Hachulski AZS AWF Warszawa 3100
504 16:00 Anna Bielecka LO 52 2600
505 16:00 Aleksandra Sypuła AZS AWF Warszawa 2450
506 16:00 Julia Słocka AZS AWF Warszawa 2650
507 16:00 Mateusz Stegienko UKSW 2650
508 16:00 Karol Tylec AWF Warszawa 3200
509 16:00 Zbigniew Tymicki ENTRE.PL Team 3250
510 16:00 Krystian Wolański 2410
511 16:00 Agnieszka Dubiecka 2380
512 16:00 Mariusz Dubiecki BIZUTERIA SPORTOWA.COM 2750
513 16:00 Michał Chmielewski Skipol.pl Team 3100
514 16:00 Tomek Lengiewicz OTK Rzeźnik 1225
515 16:00 Jakub Lengiewicz OTK Rzeźnik 1225
516 16:00 Rafał Mroczkiewicz UW 2950
517 16:00 Przemysław Pieniążek STF 2920
518 16:00 Emilia Smółko SP 65 2450
519 16:00 Michał Smółko SP 65 2230
520 16:00 Sylwia Wojciechowska 2350
521 16:00 Tomasz Horecki BOOT CAMP Polska 2400
523 16:00 Małgorzata Matysiak BOOT CAMP POLSKA 2400
524 16:00 Mariusz Góraj 2320
525 16:00 Joanna Śliwierska SP 46 1550
526 16:00 Grzegorz Stępień BOOT CAMP POLSKA 2320
526 14:00 Budek Helena SP 65, 6p 2200
527 16:00 Jakub Grochowski SP 46 1950
528 16:00 Kacper Heliasz Bootcamp Polska 2558
529 14:00 Anna Saloni SP 65, 6p 2420
530 14:00 Kosma Król SP 65, 6p 2250
531 14:00 Sean Przybytniak SP 65, 6p 2200
532 14:00 Jagoda Miegoń SP 65, 6p 2450
533 14:00 Paweł Grymulski SP 65, 6p 2750
534 14:00 Magdalena Wojtyła SP 65, 6p 2350
535 14:00 Stanisław Żołądź SP 65, 6p 2400
537 14:00 Jan Strus SP 65, 6p 1675
538 14:00 Aleksandra Koczyk SP 65, 6p 2550
539 14:00 Aleksander Florczuk SP 65, 6p 3000
540 14:00 Hubert Święcicki SP 65, 6p 3000
541 14:00 Maria Bitkowska SP 65, 6p 2750
542 14:00 Marta Matysiak SP 65, 6p 2550
543 16:00 Katarzyna Orzeszek-Koroblewska SP 65 2300
544 16:00 Filip Kiliński GIM 5 1500
545 16:00 Robert Kiliński GIM 5 2050
546 16:00 Tomek Bartosik SP 46 3100
547 16:00 Andrzej Kacprzak SP 46 1600
548 16:00 Tomasz Brusokas 3000
549 16:00 Elżbieta Kacprzak SP 46 1900
550 16:00 Tomasz Tulikowski SP 46 1900
551 16:00 Kinga Zabłocka BOOT CAMP POLSKA 2250
552 16:00 Kajetan Tulikowski SP 46 2050
553 16:00 Magdalena Rudowska SP 46 1900
554 10:00 Juliusz Pytko SP 65 1650
555 10:00 Tymon Bączyk SP 65 2300
556 10:00 Iga Pietrzykowska SP 65 2060
557 10:00 Michalina Wolnicka SP 65 1600
558 10:00 Lena Korol SP 65 1800
559 10:20 Mateusz Czarniak SP 65, 5a 2435
560 10:20 Mateusz Zaręba SP 65, 5a 1950
561 10:00 Zofia Skalska SP 65, 5a 1300
562 10:20 Wiktor Jędrych SP 65, 5a 1750
563 10:00 Mikołaj Wnuk SP 65, 5a 2150
564 10:20 Weronika Gościcka SP 65, 5a 1250
565 10:20 Mikołaj Melissa SP 65, 5a 2250
566 10:20 Mateusz Siciarek SP 65, 5a 2450
567 10:20 Sara Siniecka SP 65, 5a 1850
568 10:20 Maximilan De Boom SP 65, 5a 2275
569 10:20 Agata Kaczorowska SP 65, 5a 2200
570 10:20 Antek Strzechowski SP 65, 5a 2000
571 10:20 Agata Kopeć SP 65, 5a 1500
572 10:20 Mikołaj Barański SP 65, 5a 1575
573 10:20 Tymon Świetlikowski SP 65, 5a 1650
574 10:20 Zofia Kapuśniak SP 65, 5a 1850
575 10:20 Monika Kranc SP 65, 5a 1875
576 10:20 Paweł Błaut SP 65, 5a 2000
577 10:20 Beata Snachowska SP 65, 5a 1206
578 11:00 Maciej Szabliński AWF Warszawa 3060
579 12:20 Maria Kierył SP 65, 5b 1625
580 12:20 Michał Dybczyński SP 65, 5b 2145
581 12:20 Hubert Suchecki SP 65, 5b 2005
582 12:20 Natalia Wyszyńska SP 65, 5b 1950
583 12:20 Iza Laskowska SP 65, 5b 1650
584 12:20 Julia Szczepańska SP 65, 5b 1850
585 12:20 Piotr Aniszczyk SP 65, 5b 2400
586 12:20 Karolina Lamka SP 65, 5b 1350
587 12:20 Jan Czerwiński SP 65, 5b 1200
588 12:20 Filip Bersz SP 65, 5b 2150
589 12:20 Ignacy Dytkowski SP 65, 5b 2100
590 12:20 Oliwia Wasiak SP 65, 5b 1550
591 12:20 Martyna Błażejczyk SP 65, 5b 1850
592 12:20 Adam Mohamed SP 65, 5b 1450
593 12:20 Janek Masiarz SP 65, 5b 1700
594 12:20 Bartosz Giblewski SP 65, 5b 1850
595 12:20 Amelia Toczyska SP 65, 5B 1200
596 12:20 Łukasz Perzyński SP 65, 5b 1625
597 12:20 Zofia Dąbrowa SP 65, 5b 2200
598 12:20 Michał Napieralski SP 65, 5b 2375
599 12:20 Aleksander Aleksandrowicz SP 65, 5b 2700
600 12:20 Wiktoria Owsepian SP 65, 5b 1200
1235 12:20 Mateusz Brzozowski SP 65, 5b 1400
1236 12:20 Marika Maj SP 65, 5b 1600
1237 12:20 Justyna Fijołek SP 65, 5b 960
1238 12:20 Julia Kuczka SP 65, 5b 1350
1239 12:20 Marcin Jóźwiak SP 65, 5b 2750
1240 13:00 Jerzy Miałkowski SP Izabelin 2450
1241 13:00 Weronika Dziekańska SP Izabelin 2250
1242 13:00 Justyna Petryka SP Izabelin 2000
1243 13:00 Weronika Kanownik SP Izabelin 2000
1244 13:00 Alicja Mierzwińska SP Izabelin 2000
1245 13:00 Olha Shpomer SP Izabelin 2660
1246 13:00 Sara Afana SP Izabelin 2250
1247 13:00 Jagoda Kosyło SP Izabelin 1650
1248 13:00 Zuzia Mazur SP Izabelin 2250
1249 13:00 Paweł Wrochna AWF Warszawa 3000
1250 13:00 Rafał Jachimiak ZSS 92 2175
1251 13:00 Karol Daniluk ZSS 92 2650
1252 14:00 Klara Kozaczuk SP 65, 6p 2500
1253 14:00 Maria Adamska SP 65, 6p 2752
1254 14:00 Mikołaj Matuszyński SP 65, 6p 2650
1255 14:00 Julia Adamska SP 65, 6p 2600
1256 14:00 Aurelia Wróblewska SP 65, 6p 2300
1257 14:00 Maja Sadłowska SP 65, 6p 2751
1258 14:00 Urszula Hryciuk SP 65, 6p 2200
1259 14:00 Czarek Kaleta SP 65, 6p 2390
1260 14:00 Joanna Gołębiowska SP 65, 6p 1450
Używamy plików Cookies, aby ulepszyć nasz serwis. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki -   Zamknij