Test Coopera

dla wszystkich 2018

Wyniki Warszawa-Bielany

Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
294 10:00 Tomasz Nowak Przedszkole 272 im.Misia Uszatka 2600
295 10:00 Adam Wirowski Przedszkole 340 2300
296 10:00 Alena Hryb Przedszkole 327 2475
297 10:00 Tomasz Smyrski 3040
298 10:00 Paweł Hryb Przedszkole 327 2675
299 10:00 Kornel Tłaczała ZS nr 61 im.T.Reytana 2900
300 10:00 Piotr Tłaczała ZS nr 61 im.T.Reytana 2640
301 10:00 Barbara Wilczyńska Przedszkole 421 Warszawa 1850
302 10:00 Szymon Baraniak Przedszkole Kolorowa Kraina nr.327 2500
303 10:00 Izabela Kowalska Przedszkole 421 1350
304 10:00 Tomasz Sujkowski Przedszkole 421 2125
305 10:00 Hichem Azzam Przedszkole nr 340 Kasztanowego Ludka 2550
306 10:00 Bartosz Lewantowicz 2050
307 10:00 Paweł Lewantowicz SP 60 1900
308 10:00 Anna Delbani-Azzam Przedszkole 340 2100
309 10:00 Jarosław Małecki Przedszkole 327 Kolorowa Kraina 1675
310 10:00 Piotr Kleczewski SP 41 1500
311 10:00 Anna Małecka Przedszkole 327 Kolorowa Kraina 1150
312 10:00 Olga Małecka Przedszkole 327 1150
313 10:00 Sylwia Samsel Przedszkole nr 421 2130
314 10:20 Nadia Azzam Przedszkole 340 1300
315 10:20 Marcin Rzeczkowski Przedszkole nr 307 2550
316 10:20 Wiktor Miłkowski ŚUKS POLNA 3175
317 10:20 ŁUKASZ OSTROWSKI Przedszkole nr 181 Wesołe Nutki 2025
318 10:20 Monika Ostrowska Przedszkole 181 Wesołe Nutki 2100
319 10:20 Sebastian Łuka ZS Kasprzaka 1750
320 10:20 Dorota Łuka Zespół Szkół 36 1650
321 10:20 Jakub Kopeć Zespół Szkół 36 2850
322 10:20 Jacek Łuka ZS 36 Kasprzaka 1900
323 10:20 Maciej Łuka ZS 36 Kasprzaka 2600
324 10:20 Zuzanna Pontus SP 312 1900
325 10:20 Matylda Tomoń SP 312 1900
326 10:20 Natalia Osik SP 312 2060
327 10:20 Natalia Sztyber SP 312 2300
328 10:20 Ola Pontus SP 312 1450
329 10:20 Tymoteusz Wilk SP 312 1950
330 10:20 Antonina Nisiobędzka SP 312 2300
331 10:20 Maksymilian Pudzianowski SP 312 1950
332 10:20 Ola Zgrzywa SP 312 1700
333 10:20 Amelia Błotniak SP 312 2050
334 10:20 Patrycja Czech Przedszkole 306 "Mali Optymiści" 2150
335 10:20 Patrycja Drabarek Przedszkole nr 327 "Kolorowa Kraina" 2250
336 10:20 Adam Kryszkiewicz Przedszkole nr 340 2800
337 10:20 Marcin Pałyska przedszkole 240 2720
338 10:20 Małgorzata Redzisz Przedszkole nr 327 Kolorowa Kraina 2200
339 09:20 Adam Redzisz Przedszkole nr 327 Kolorowa Kraina 1700
340 10:20 Katarzyna Piędziak 1450
341 10:20 Norbert Piędziak 2500
342 10:20 Mateusz Zgoda Naprzód Młociny 3000
343 10:20 Tomasz Zylowski 2715
344 10:20 Magdalena Zylowska 1825
345 10:20 Rafał Rekosz Przedszkole nr 181. Wesołe Nutki 2600
346 10:40 Krzysztof Furgała Przedszkole 181 2600
347 10:40 Katarzyna Zaworska-Furgała Przedszkole 181 1420
348 10:40 Zofia Furgała Przedszkole 181 1420
349 10:40 Tomasz Wnuk Przedszkole 306 2800
351 10:40 Zuzanna Wnuk Sp 263 1975
352 10:40 Dominika Połonecka Przedszkole 181 1400
353 10:40 Sebastian Połonecki Przedszkole nr 181 Wesołe Nutki 1950
354 10:40 Jagoda Połonecka Przedszkole nr. 181 Wesołe Nutki 1400
355 10:40 Filip Formela Gimnazjum Dwujęzyczne 59 2795
356 10:40 Filip Bedłuszak Zespół Szkół 36 2275
357 10:40 Maciej Hartfil Przedszkole 240 1600
359 10:40 Liliana Hartfil AZS AWF Warszawa 1600
360 10:40 Jan Rybak 2075
361 10:40 Elżbieta Łysoń Przedszkole nr 421 1675
362 10:40 Marysia Rybak 1575
363 10:40 Anna Rybak 1575
364 10:40 Agnieszka Chachaj Przedszkole 327 Kolorowa Kraina 1750
365 10:40 Anita Solan Przedszkole Kolorowa Kraina nr 327 1950
366 10:40 Norbert Solan Przedszkole Kolorowa Kraina nr 327 2300
367 11:00 Łukasz Goliwas 2450
368 11:00 Urszula Goliwas 1740
369 11:00 Maciej Banasiak -Szkoła Przyszłości 1850
370 11:00 Dorota Dornowska Przedszkole nr 49 Pluszowy Miś 2040
371 11:00 Marcin Pietraszek Vege Runners 3150
372 11:00 Krzysztof Wiśniewski przedszkole 240 2150
373 11:00 Łukasz Rubin-Szymanski Łomiankowska Grupa Biegowa 2700
374 11:00 Maciej Zawadzki Zespół Szkół nr 36 2450
375 11:00 Halina Szynal 2150
376 11:00 Sylwia Urbańska Przedszkole nr 181 "Wesołe Nutki" 2750
377 11:00 Renata Sikor Przedszkole 181 Wesołe Nutki 1800
378 11:00 Sebastian Wiśniewski Przedszkole 307 2400
379 11:00 Jacek Drabik 3150
380 11:00 Paweł Wójcik Private property 1950
381 11:00 Łukasz Walczuk Sp60 2030
382 11:00 Dariusz Walczuk Sp60 2030
383 11:00 Krystian Kopyra Przedszkole 240 1600
384 11:00 Adrian Kopyra Przedszkole 240 2400
385 11:00 Elżbieta Kryszkiewicz Przedszkole nr 340 1750
386 11:00 ANNA SZYMANEK Przedszkole 421 3040
387 11:00 Jakub Polowiec Zs36 2700
388 11:00 Ewa Pacowska Przedszkole nr 181 "Wesołe Nutki" 1650
389 11:00 Agnieszka Skibińska Przedszkole nr 181 "Wesołe Nutki" 1800
390 11:00 Julia Lipnicka SP 60 Warszawa 1700
391 11:00 Magdalena Mioduszewska PRZEDSZKOLE NR 240 825
392 11:00 Michał Mioduszewski PRZEDSZKOLE NR 240 875
393 11:00 Julia Mioduszewska PRZEDSZKOLE NR 240 875
394 11:00 Aleksandra Mioduszewska PRZEDSZKOLE NR 240 825
395 11:00 Michał Bui Van GIM nr 59 2750
396 11:00 Karol Misztal 2950
397 11:00 Rafał Mroczkiewicz 3150
398 11:00 Beata Wnuk Przedszkole 306 1625
399 11:00 Dorota Rajs 2050
400 11:00 Dawid Popławski 2100
401 11:00 Jolanta Popławska 2100
402 11:20 Milena Duchna Przedszkole nr 240 800
403 11:20 Sebastian Duchna Przedszkole 240 im. Polskich Olimpijczyków 1900
404 11:20 Dominika Duchna przedszkole nr 240 im. Polskich Olimpijczyków 1900
405 11:20 Katarzyna Wrońska drużyna 2075
406 11:20 Maria Pruszyńska 1550
407 11:20 Rafał Wroński drużyna 2200
408 11:20 Bogdan Jakubiak 1450
409 11:20 Zuzanna Maciejewska Przedszkole nr.340 Kasztanowego Ludka 1990
410 11:20 Karolina Orłowska 2200
411 11:20 Radosław Rykowski 2700
412 11:20 Emilia Puchniewicz Przedszkole 340 2150
413 11:20 Katarzyna Llas pRZEDSZKOLE 340 1350
414 11:20 Paweł Markowski Przedszkole nr 340 1950
415 11:20 Wojciech Sitkiewicz Przedszkole 306 2360
416 11:20 Anetta Sitkiewicz Przedszkole 306 2050
417 11:20 Aleksandra Krawczyk ZS Reyaa 2150
418 11:20 Wiktoria Wiśniewska ZS Reyana 1650
419 11:20 Maria Bigoszewicz ZS REYTANA 1900
420 11:20 Aniela Markowska ZS Ryana 1650
421 11:20 Anna Kadłubowska 2550
422 11:20 Edyta Szewczyk Naprzód Młociny 2200
423 11:20 Marcin Pałyska przedszkole 240 2700
424 11:20 Dorota Boumarte Przedszkole nr 307 1900
425 11:20 Omar Boumarte SP 133 1300
426 11:20 Agnieszka Rogalska Przedszkole 307 1550
427 11:20 Bartosz Rogalski Przedszkole 307 2050
428 11:20 Marianna Rogalska Przedszkole 307 1550
429 11:20 Shojin Szachowska 2550
430 11:20 Weronika Żuchowicz LO im. Jacka Kuronia 1990
431 11:20 Olga Kaliszewska Przedszkole nr 49 "Pluszowy miś" 1800
432 11:20 Ewelina Jeżewska Zespół Szkół nr 61 im. Tadeusza Reytana w Warszawie 1650
433 11:20 Jagna Sitkiewicz Przedszkole 306 1850
434 11:20 Maciej Buczkowski Leśna Polanka 2440
435 11:20 Małgorzata Tobiasz 2050
436 11:20 Piotr Dąbrowski Przedszkole 181 3230
437 11:20 Bartosz Woznicki Przedszkole 240 2700
438 11:20 Natalia Trzebiecka Przedszkole 421 1500
439 11:20 Artur Szkałuba 2780
440 11:20 Konstanty Sujkowski Przedszkole 421 400
441 11:40 Elżbieta Pietrzykowska Przedszkole nr 421 1700
442 11:40 Damian Malinowski Przedszkole nr 181 "Wesołe Nutki" 2200
443 11:40 Kacper Kaliszewski Przedszkole nr 49, "Pluszowy miś" 2550
444 11:40 Adam Tobiasz 1750
445 11:40 Milena Olender 1700
446 11:40 Dariusz Napora Przedszkole nr 49 Pluszowy Miś 2950
447 11:40 Aleksandra Mróz ZS Nr 36 im.M. Kasprzaka w W-wie 1850
448 11:40 Magdalena Napora Przedszkole nr 49 Pluszowy Miś 1550
449 11:40 Joanna Jonik ZS 36 1650
450 11:40 Gabriela Mróz ZS Nr 36 im.M. Kasprzaka w W-wie 1775
451 11:40 Katarzyna Tazbir 1800
452 11:40 Monika Mańka 272 Przedszkole Misia Uszatka 1950
453 11:40 Konrad Kondracki Szkoła Przyszłości 2450
455 11:40 Weronika Mrugas szkoła przyszłości 1950
456 11:40 Robert Mrugas 1900
457 11:40 Karolina Sajewska Przedszkole nr 272 im. Misia uszatka 1950
458 11:40 Jaśmina Kondracka Szkoła Przyszłości 2150
459 11:40 Rafał Bigajski 2500
460 11:40 Antek Jagodziński SP nr 60 2150
461 11:40 Jacek Jeżewski Przedszkole nr 421 2470
462 11:40 Katarzyna Kowalska Przedszkole nr 240 1750
463 11:40 Justyna Łodej Przedszkole "Misia Uszatka" nr 272 2160
463 11:40 Stanisław Łodej SP 263 2190
464 11:40 Leon Kowalski Przedszkole nr 240 400
465 11:40 Gustaw Kowalski Przedszkole nr 240 1750
466 11:40 Szymon Maciejewski ZS 36 2600
467 11:40 Jakub Ślusarski ZS nr. 36 2500
468 11:40 Wojciech Derda Przedszkole 240 2975
469 11:40 Emilia Zawadzka ZS nr 61 im.T.Reytana 1950
470 11:40 Artur Kostrzewa 2950
471 11:40 Edward Jackowski Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka 2150
472 11:40 Mikołaj Jackowski Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka 2050
473 11:40 Ewa Stekowska przedszkole im. misia uszatka 1750
474 11:40 Jan Kaczmarek 2450
475 11:40 Zbigniew Lurzyński Wesołe Nutki 181 2350
476 11:40 Krzysztof Latos Przedszkole nr 181 "Wesołe Nutki" 2425
477 11:40 Katarzyna Gołacka Przedszkole Nr 181 Wesołe Nutki 1650
478 12:00 Marta Derda Przedszkole 240 2325
479 12:00 Hubert Radliński zs nr 36 2100
480 12:00 Rafał Zajączkowski Przedszkole 421 2280
481 12:00 Barbara Zajączkowska Przedszkole 421 1275
482 12:00 Michał Stawicki 1900
483 12:00 Joanna Mazur 1900
484 12:00 Dorota Skrzyniecka 2500
485 12:00 Agnieszka Wojczakowska-Kozioł przedszkole 307 1850
486 12:00 Łukasz Kozioł przedszkole nr 307 2100
487 12:00 Michał Szpindler Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59 im. Tadeusza Reytana 2700
488 12:00 Paweł Szpindler Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 im. Tadeusza Reytana 2500
489 12:00 Michał Sadlej VI LO im T.Reytana 2450
490 12:00 Marcin Sadlej VI LO im T.Reytana 2425
491 12:00 Cezary Góralski ZS nr 36 2600
492 12:00 Zofia Zwierzchowska LO 119 2200
493 12:00 Maciej Mendakiewicz 2350
494 12:00 Dorota Kmieć Przedszkole 327 "Kolorowa Kraina" 2050
495 12:00 Ewa Olszewska Kasztanowego Ludka 1450
496 12:00 URSZULA MIROWSKA PRZEDSZKOLE 340 1975
497 12:00 Magda Grzechnik-Siewierska Przedszkole 240 2400
498 12:00 Julita Banaś Przedszkole Nr 240 im. Polskich Olimpijczyków 2250
499 12:00 Małgorzata Kaźmierska Przedszkole 272 2350
500 12:00 Jakub Chojnacki Szkoła przyszlosci 1750
501 12:00 JACEK MIROWSKI PRZEDSZKOLE 340 2250
502 12:00 Jerzy Ciupek 2750
503 12:00 Jacek Bzura OSiR Bemowo 3100
504 12:00 Maciej Cykman Przedszkole 421 2900
505 12:00 Piotr Kaźmierski Przedszkole 272 2200
506 12:00 Kamila Wosinska przedszkole 421 1500
507 12:00 MAŁGOSIA KOZIOŁ 1300
508 12:00 STANISŁAW KOZIOŁ 1300
509 12:00 Patrycja Salnik AWF Warszawa 2200
510 12:00 Marcin Pałyska Przedszkole 240 2730
511 12:00 Piotr Orzechowski przedszkole 240 2800
512 12:00 JOanna Ścibor 1700
513 12:00 Anna Ścibor ZS 36 Kasprzak 1700
514 12:00 Mateusz Ścibor ZS 36 Kasprzak 2500
515 12:00 Anna Rak przedszkole nr 49 1300
516 12:20 Szymon Dębowski Szkola Podstawowa 279 1950
517 12:20 Sylwia Biegajczyk 119 LO im.Jacka Kuronia w Warszawie 1850
518 12:20 Aleksandra Nitychoruk Sp. nr 1 2250
519 12:20 Anna Wieczorek VI LO im. Tadeusza Reytana 2000
520 12:20 Marzena Spyra-Kałuska Wesołe nutki 181 1750
521 12:20 Wojciech Kałuski Wesołe nutki 181 1750
522 12:20 DOROTA WIECZOREK VI LO REYTANA 1200
523 12:20 Piotr Skrzypek ŚUKS POLNA 3100
524 12:20 Michał Piekuś ŚUKS Polna Watszawa 2600
525 12:20 Agnieszka Komosa Przedszkole 240 1850
526 12:20 Jakub Komosa przedszkole 240 1200
527 12:20 Marcel Kamiński Zespół Szkół 36 2700
528 12:20 Barbara Kwiatkowska ZS nr 61 im. T. Reytana 1900
529 12:20 TOMASZ JANOŚ ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 3000
530 12:20 Tomasz Rogowicz Zespół szkół nr 61 im Tadeusza Reytana 2650
531 12:20 Mariusz Maciejewski ZS nr 61 im. T. Reytana 2500
532 12:20 PATRYK ROGALA ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 2650
533 12:20 Paweł Dąbrowski ZS 36 im Marcina Kasprzaka 2780
534 12:20 Natalia Pawełas Zespół Szkół nr 61 im. Tadeusza Reytana w Warszawie 2200
535 12:20 Gracjana Dybul ZS 36 2150
536 12:20 Maria Milczarska Gimnazjum nr 59 im. Tadeusza Reytana 2100
537 12:20 Ewa Sprycha-Baczkura przedszkole 306 1850
538 12:20 Pola Wawer-Dąbrowska przedszkole nr 181 1560
539 12:20 Marcin Pietraszek Wege Runners 3150
540 12:20 Jacek Baczkura przedszkole 306 2670
541 12:20 Łukasz Mężyk Przedszkole 421 2825
542 12:20 Aleksy Baltaza Śuks polna 2700
543 12:20 ALEKSANDRA BACZKURA PRZEDSZKOLE 306 2000
544 12:20 ADAM BACZKURA PRZEDSZKOLE 306 1650
545 12:20 ZOFIA BACZKURA PRZEDSZKOLE 306 400
546 12:20 BLANKA GŁOWNIAK SP 289 1700
547 12:20 Barbara Kotarba Przedszkole 181 1940
548 12:20 HANNA GŁOWNIAK SP 289 2200
550 12:40 Anna Szymanek Przedszkole 421 2900
551 12:40 Grzegorz Pietruczuk Naprzód Młociny 2800
552 12:40 Aleksandra Pastuszka ZS 36 im. Marcina Kasprzaka 2825
553 12:40 Karol Daniluk 100 lat AZS Warszawa 2800
554 12:40 Bartosz Bimek ZS 36 im. Marcina Kasprzaka 2650
555 12:40 Piotr Koper zs36 2200
556 12:40 Piotr Świdziński Zs36 2650
557 12:40 Magdalena Swornik Przedszkole nr 340 "Kasztanowy Ludek" 1600
560 12:40 Grzegorz Kowalczyk ZS 36 2550
561 12:40 Aleksandra Koper zs36 2000
562 12:40 Jakub Szerszeński zs36 2350
563 12:40 Piotr Grajda Zs.nr.36 Im. Marcina Kasprzaka 2050
564 12:20 Jacek Derda Przedszkole Polskich Olimpijczyków 1450
565 12:20 Zofia Derda Przedszkole Polskich Olimpijczyków 1150
566 12:40 Krzysztof Mańka 272 Przedszkole Misia Uszatka 2850
567 12:40 MATEUSZ KMIEĆ PRZEDSZKOLE 327 725
568 12:40 Anna Leźnicka Wesołe Nutki: Przedszkole nr 181 1800
569 12:40 Julia Bubrowska Łomiankowska Grupa Biegowa 2000
570 12:40 Mariusz Bubrowski łomiankowska grupa biegowa 2000
571 12:40 ALEKSANDRA PISZCZ SP60 2150
572 12:40 Jacek Załęski ZS nr 61 im. T.Reytana 1900
573 12:40 Michał Kosewski ZS 36 2325
574 12:40 Tomasz Załęski ZS nr 61 im. T.Reytana 2425
575 12:40 Arkadiusz Olędzki przedszkole 240 1925
576 12:40 PATRYK WODZIŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 1595
577 12:40 Katarzyna Matuszkowiak Santos ZS. NR .61 1050
578 12:40 Gloria Matuszkowiak Santos zs nr 61 1050
579 13:00 Herlon De Jesus Santana Santos zs nr 61 1050
580 12:40 Sebastian Kozłowski ZS 36 1595
581 12:40 Agata Krzemirska Z.S nr 61 im T. Reytana 1100
582 12:40 Tomasz Krzemirski Z.S. nr 61 im. T. Reytana 1150
583 12:40 Zuzanna Krzemirska Z.S nr 61 im. T. Reytana 1050
584 12:40 Anna Matuszkowiak Z.S. nr 61 im. T. Reytan 1050
585 12:40 REMIGIUSZ SITKIEWICZ PRZEDSZKOLE 306 1710
586 12:40 JAGNA SITKIEWICZ PRZEDSZKOLE 306 1750
587 12:40 Maria Wojciechowska 200
588 12:40 Helena Wojciechowska 1050
589 12:40 Stanisław Wojciechowski 800
590 13:00 Piotr Wojciechowski 2600
591 13:00 PIOTR URBALA ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 3100
592 13:00 Tomasz Leźnicki Wesołe Nutki: Przedszkole nr 181 2200
593 13:00 MATEUSZ URBALA ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 2300
594 13:00 HANNA URBALA ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 1210
595 13:00 PAWEŁ WIECZOREK VI LO REYTANA 2375
596 13:00 Paweł Targoński przedszkole 240 2375
597 13:00 JOANNA URBALA ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 1210
598 13:00 Weronika Zielińska Przedszkole nr 240 3130
599 13:00 Iga Rachwał Przedszkole nr 240 810
600 13:00 Emil Rojecki ZS36 3320
601 13:00 Diana Dawidziuk Dream Run 3370
602 13:00 Dominik Gosk Dream Run 3500
603 13:00 Rafal Salapski CXIX L.O. im.JackaKuronia w Warszawie 2700
604 13:00 Michał Rachwał Przedszkole nr 240 810
605 13:00 Janusz Michalski Przedszkole Nr 240 Im. Polskich Olimpijczyków 2550
606 13:00 Mateusz Michalski Przedszkole 240 1580
607 13:00 Miłosz Michalski Przedszkole 240 1350
608 13:00 Marlena Michalska Przedszkole 240 1350
609 13:00 Katarzyna Smolarczyk Przedszkole nr 240 1680
610 13:00 Edyta Friedrich Przedszkole nr 340 "Kasztanowego Ludka" 1600
611 13:00 Emilia Smolarczyk Przedszkole 240 300
612 13:00 Paweł Woliński ZS 36 im. M. Kasprzaka 1375
613 13:00 Kacper Gut 2055
614 13:20 Dawid Kuzmicz ŚUKS Polna 3050
615 13:20 Krzysztof Maksymik Biegnę z Antosiem i Basią 2850
616 13:20 Michał Dąbrowski 2585
617 13:20 Anna Rodziewicz-Lurzyńska przedszkole nr 181 1750
618 13:20 Irina Hulanicka Goggle Team 2000
619 13:20 Andrzej Hulanicki Goggle Team 2520
620 13:20 MARCIN GRALEWSKI SP 65 3000
621 13:20 MARIUSZ BUBROWSKI 2600
622 13:20 Małgorzata Kaźmierska przedszkole 272 2400
623 13:20 HELENA KUBIK ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 1400
624 13:20 Adam Kubik ZS nr 36 1400
625 13:20 Emilia Olędzka ZS nr 36 1400
626 13:20 Julia Rozbicka Gimnazjum nr 142 im. Roberta Schumana w Warszawie 1700
627 13:20 Stanisława Olędzka ZS nr 36 800
628 13:20 MAGDA WOJNO CXIX LO KURONIA 1700
629 13:20 DAWID KULIGOWSKI CXIX LO im. J. Kuronia 1700
630 13:40 Antoni Maksymik 1200
631 13:40 BRUNO FROLOW SP 289 750
632 13:40 Hanna Woźnicka przedszkole 272 1700
633 13:40 Monika Mańka przedszkole 272 1900
634 13:40 Krzysztof Mańka Przedszkole 272 1700
635 13:40 Łukasz Tuszyński ZS 36 im. M. Kasprzaka 2750
636 13:40 Grzegorz Mańka 1700
637 13:40 Karolina Mańka 1700
638 13:40 Jakub Lubiejewski Przedszkole Kasztanowego Ludka 2400
639 13:40 MICHAŁ RACHWAŁ PRZEDSZKOLE 240 2680
640 13:40 Daniel Zawiślak ZS 36 2650
641 13:40 Jakub Rudnik ZS 36 1800
642 13:40 Bogumił Dornowski Przedszkole nr 49 Pluszowy Miś 2650
643 13:40 TYMOTEUSZ IWAŃCZUK PRZEDSZKOLE 340 2800
644 13:40 Damian Orłowski Przedszkole nr. 306 2200
645 13:40 PIOTR KAŻMIERSKI PRZEDSZKOLE MISIA USZATKA 2025
646 13:40 EMILIA KAŻMIERSKA PRZEDSZKOLE MISIA USZATKA 1300
647 13:40 Katarzyna Nieścioruk Przedszkole 421 2500
648 13:40 Agnieszka Lewandowska Przedszkole 421 2250
649 13:40 jADWIGA SĘK 950
650 13:40 Barbara Sęk 1350
651 13:40 Noemi Trajnerowicz 1550
652 14:00 Kamila Orłowska Przedszkole nr 306 1950
653 14:00 Daniel Niedzielak Przedszkole nr 181 Wesołe Nutki 2500
654 14:00 Kamila Trajnerowicz 2500
655 14:00 DARIUSZ SOKOŁOWSKI 2780
656 14:00 MICHAŁ SOKOŁOWSKI SP 53 2510
657 14:00 RAFAŁ DĄBROWKI ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 2500
658 14:00 Martyna Grygiel-Kaczmarek Wesołe Nutki 2300
659 14:00 ANGELIKA SKŁODOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 2500
660 14:00 MICHAŁ WAWER ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 2900
661 14:00 Wiktora Orłowska przedszkole 306 400
662 14:00 Kuba Prokopiuk przedszkole nr 421 1600
663 14:00 Łukasz Prokopiuk przedszkole nr 421 1600
664 14:20 Nela Mioduszewska SP nr 3 Warszawa 2300
665 14:00 Julian Mioduszewski Gimnazjum 59 im. Tadeusza Reytana Warszawa 2400
666 14:20 Paweł Mioduszewski Gimnazjum 59 im. Tadeusza Reytana Warszawa 2940
667 14:20 Piotr Pachnik Gimnazjum 59 im. Tadeusza Reytana 2690
668 14:20 Piotr Chełmicki Szkoła Podstawowa nr 350 2825
669 14:20 Michał Chełmicki Gimnazjum nr 82, Warszawa 2860
670 14:20 Elżbieta Pietrzykowska przedszkole 421 1850
671 14:20 Piotr Wyszomirski 2450
672 14:20 Grzegorz Wyszomirski 2325
673 14:20 Martyna Lenkiewicz Szkoła Przyszłości 2350
674 14:20 Maciej Szewczykowski Wesołe Nutki 2650
675 14:20 Rafał Jachimiak 100 lat AZS Warszawa 2875
676 14:20 Anna Szewczykowska Wesołe Nutki 2940
677 14:20 Anna Grzechnik 2250
678 14:20 KAROL PUCHNIEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 2000
679 14:20 Justyna Szołajska Przedszkole 240 1300
680 14:20 Bartłomiej Szołajski Przedszkole 240 2750
681 14:20 Michał Szołajski Przedszkole 240 2000
682 14:20 Antoni Szołajski Przedszkole 240 2325
683 14:20 Maria Szołajska Przedszkole 240 2150
684 14:20 Leon Matuszek Szkoła Podstawowa nr 60 Warszawa 2200
685 14:20 Gabriela Hankus Szkoła Podstawowa nr 60 2150
686 14:20 Michał Ciupak Reytan 1450
687 14:20 Paulina Ciupak Reytan 2000
688 14:20 Agnieszka Ciupak Reytan 1650
689 14:20 Mursel Ahmadi Sp. 143 2150
691 14:20 Rahman Ahmadi 2100
692 14:40 Lucyna Chruściel 2700
693 14:40 ZOFIA SĘK 2550
694 14:40 Alicja Olesiejuk Przedszkole 240 im. Polskich Olimpijczyków 1700
695 14:40 ANIELA OLESIEJUK PRZEDSZKOLE 240 650
696 14:40 Paweł Szymanek 2450
697 14:40 Jakub Szymanek UKS G-8 Bielany 2550
698 14:40 Wojciech Bejda Przedszkole wesołe nutki 181 1750
699 14:40 Joanna Bejda Przedszkole 181 Wesołe Nutki 1365
700 14:40 Franek Bejda Przedszkole 181 Wesołe Nutki 1365
701 14:40 Tymoteusz Bejda przedszkole 181 950
702 14:40 Wojtek Rostkowski CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia 1725
703 14:40 MARCIN SZYMANEK PRZEDSZKOLE 420 1455
704 14:40 Dawid Kosawski ZS 36 2950
705 14:40 MACIEJ FIGAT SP 84 2150
706 14:40 Łukasz Tuszyński ZS nr 36 2550
707 14:40 LIDIA WASILEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 1450
708 14:40 JAKUB POLOWIEC ZESPÓŁ SZKÓŁ 36 2300
709 14:40 JAKUB FROŁOW IM 2010 3000
710 14:40 MARIUSZ MILEWSKI IMP 2600
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
1 13:00 Radosław Rykowski Rivers of Babylon 2850
2 13:00 Piotr Gołda 2200
3 13:00 Kornelia Leśniewska SP 312 1775
4 13:00 Ignacy Leśniewski SP 312 1950
5 13:00 Natalia Sieńko SP 312 1620
6 13:00 Kajetan Brzuska SP 312 1750
7 13:00 Zofia Bilewicz SP 312 1800
8 13:00 Lena Tatarczuk SP 312 1950
9 13:00 Kacper Rzadkiewicz SP 312 2150
10 13:00 Daniel Żebrowski SP 312 1950
11 13:00 Iga Woźniak SP 312 2200
12 13:00 Nikola Szewczuk SP 312 1700
13 13:00 Zofia Małka SP 312 2150
14 13:00 Tymoteusz Wilk SP 312 2000
15 13:00 Weronika Manowska SP 312 1950
16 13:00 Maksymilian Pudzianowski SP 312 1750
17 13:00 Majka Macińska ZS 50 1850
18 13:00 Adam Ostrowski ZS 36 2450
19 13:00 MAREK KABUJKA ZS 36 2450
20 13:00 Tomasz Szkup ZS nr 36 KASPRZAK 2400
21 13:00 Piotr Szkup ZS nr 36 KASPRZAK 2050
22 13:00 Jakub Gos SP 312 2000
23 13:00 Antoni Pilitowski SP 312 2000
24 13:00 Maciek Bąk ZS nr 36 KASPRZAK 1250
25 13:00 Mateusz Jaroszuk ZS 36 2450
26 13:00 Jakub Gawłowski ZS nr 36 KASPRZAK 1850
27 13:00 Agnieszka Słowik Izabelin na start 2000
28 13:00 Stanisław Łuka ZS 36 1950
29 13:00 Wojciech Chrzanowski Boot Camp Polska 2850
30 13:00 Filip Bedłuszak ZS 36 2300
31 13:00 Wiktor Słowik Izabelin na start 1900
32 13:00 Maciej Łuka ZS 36 2700
33 13:00 Marcin Chrzanowski Boot Camp Polska 2810
34 13:00 Agata Chrzanowska Boot Camp Polska 2700
35 13:00 Paweł Dąbrowski 2770
36 13:00 Agnieszka Matczak xlo 1620
37 13:00 Slawomir Matczak xlo 1500
38 13:00 Tomasz Wasilczyk Uniwersytet Warszawski 3200
39 13:20 Maciej Dąbrowski ZS nr 36 Kasprzak 2000
40 13:20 Łukasz Smoliński ZS nr. 36 Kasprzak 2000
41 13:20 Bartek Marcinkowski ZS NR 36 KASPRZAK 1800
42 13:20 Przemysław Przybysz ZS nr 36 Kasprzak 2450
43 13:20 Aleksandra Wenelczyk 2200
44 13:20 Bartosz Mastalerz 2330
45 13:20 ŁUKASZ TUSZYŃSKI ZS 36 2800
46 13:20 Michał Konstantynowicz Zespół Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka 2275
47 13:20 Mariusz Gomuliński Technikum Informatyczne nr 36 2250
48 13:20 Robert Komendarek ZS nr 36 KASPRZAK 2800
49 13:20 Maciej Gach AZS Uniwersytet Warszawski 3000
50 13:20 Dominik Łukasiewicz ZS nr 36 KASPRZAK 2800
51 13:20 Ida Rogowska XXXIII LO/ UKS MAZOVIA SYNCHRO 2800
52 13:20 Oliwia Leszczyńska ZS nr 36 KASPRZAK 1700
53 13:20 BARTEK ADAMOWICZ ZS 36 1800
54 13:20 Mikołaj Owczarczyk ZS nr 36 Kasprzak 2400
55 13:20 Daniel Tymiński ZS nr 36 KASPRZAK 850
56 13:20 Małgorzata Murawska 2150
57 13:20 Przemysław Murawski 3050
58 13:20 MATEUSZ POPPE 2750
59 13:20 Tomasz Kupiec Technikum Elektroniczne nr 1 2475
60 13:20 ADRIANA ROGOWSKA UKS MAZOWIA SYNCHRO 2400
61 13:20 MACIEJ KUCHCIAK zs NR 36 2550
62 13:20 Mateusz Szostek ZS 36 2550
63 13:20 CYPRIAN SZEWCZAK zs 36 2500
64 13:20 Kasper Szymański ZS 36 2450
65 13:20 Wojciech Derlikiewicz Zespół Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka 2400
66 13:20 MICHAŁ PACZKOWSKI TECHNIKUM EKONOMICZNE NR 1 2450
67 13:40 Igor Lasota ZS nr 36 Kasprzak 2350
68 13:40 jakub Kopeć ZS nr 36 2650
69 13:40 MATEUSZ ZIÓŁKOWSKI ZS 36 2300
70 13:40 Michał Kępiński ZS nr 36 2050
71 13:40 Szymon Balcerak Zespół Szkół nr 36 2500
72 13:40 Maria Targowska XLI 1300
73 13:40 Joanna Rojek X LO 1250
74 13:40 Katarzyna Walczyńska X LO 1250
75 13:40 Emilia Przędzińska XLO 1600
76 13:40 Natalia Borowska X LO im. Królowej Jadwigii 1200
77 13:40 Aleksandra Borowska X LO im Królowej Jadwigi 2200
78 13:40 Katarzyna Nowicka X LO 2000
79 13:40 Diana Swierczynska Xlo 1680
80 13:40 Telimena Michałowicz Xlo 1680
81 13:40 Sylwia Modrzejewska X LO 1600
82 13:40 Julia Rychter X LO 1550
83 13:40 Olga Rogalska XLO 1200
84 13:40 Agnieszka Szlendak XLO 1350
85 13:40 Karolina Wojciechowska Xlo 1350
86 13:40 Yana Hupalo X LO 1350
87 14:00 Katarzyna Polewczak-Beznosik Zespół Szkół nr 36 2000
88 13:40 Jan Beznosik ZS nr. 36 1550
89 13:40 ALEKSANDRA BEZNOSIK ZS 36 1550
90 13:40 Norbert Beznosik Zespół Szkół nr 36 2300
91 13:40 Adrian Kołakowski ZS nr 36 KASPRZAK 2450
92 13:40 Mateusz Marczak ZS nr 36 1900
93 14:00 Aleksandra Maciocha X lo 1220
94 14:00 Emilia Frańczak X Liceum ogólnokształcące im Królowej Jadwigi w Warszawie 1300
95 14:00 Kacper Ryczkowski X. Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie 1900
96 14:00 Julia Grońska X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie 1300
97 14:00 Kamila Pipczyńska XLO 2400
98 14:00 Karol Korneluk XLO 2650
99 14:00 Marysia Niczyporuk XLO 2150
100 14:00 Jakub Zawierucha ZS nr 36 KASPRZAK 2000
101 14:00 Pola Śpiewankiewicz XLO 1225
102 14:00 DANIEL URMANOWSKI Dream Run 2970
105 14:00 Jakub Ślusarski Zespół Szkół nr 36 2500
106 14:00 Szymon Maciejewski ZS nr 36 2550
107 14:20 Jakub Łabędzki ZS nr 36 KASPRZAK 2000
108 14:20 Jakub Nowacki Zespół Szkół nr 36 2780
109 14:20 Miłosz Zdun ZS nr 36 KASPRZAK 2200
110 14:20 Andrzej Łukasiewicz ZS nr 36 KASPRZAK 1800
111 14:20 Krystian Frymus ZS nr 36 KASPRZAK 1605
112 14:20 Magda Sidor XLO 1300
113 14:20 Wojciech Pastor ZS nr 36 1450
114 14:20 Natalia Osińska XLO 1300
115 14:20 Julia Chorąży XLO 1450
116 14:20 Aleksy Boroń XLO 1300
117 14:20 Alicja Fabisiak X LO 1900
118 14:20 Krzysztof Szczypiński ZS 36 im. Marcina Kasprzaka 1750
119 14:20 Mariusz Jakubiak ZS 36 im. Marcina Kasprzaka 1850
120 14:00 Łukasz Kruszyński ZS 36 im. Marcina Kasprzaka 1850
121 14:20 Beata Reszka XLO 1250
122 14:20 Michał Bloch XLO 1235
123 14:20 Lena Krycka X LO 1230
124 14:20 Ania Orlof Xlo 1600
125 14:20 Aleksandra Kołdyj XLO 2000
126 14:20 Róża Francheteau XLO 1650
127 14:20 Karolina Szczygieł X LO 1200
128 14:20 Rafał Karczmarczyk ZS nr 36 KASPRZAK 2250
129 14:20 Bartłomiej Waszkiewicz ZS nr 36 2000
130 14:20 Piotr Iszczuk ZS nr 36 KASPRZAK 2600
131 14:20 Adam Owczarek ZS nr.36 KASPRZAK 2320
132 14:20 Maciej Czeszko ZS nr 36 KASPRZAK 1400
133 14:20 Jakub Jabłoński ZS nr 36 KASPRZAK 1900
134 14:20 Rafał Kulisiewicz XLO 1250
135 14:40 Kasia Wiśniewska Xlo 1250
136 14:40 Adrian Opiłowski Zs nr 36 2150
137 14:40 Paulina Grzebalska 2150
138 14:40 Franciszek Kamiński ZS nr 36 2200
139 14:40 Klara Cwyl X LO 2400
140 14:40 Weronika Lechańska X LO 2800
141 14:40 Antek Jagodziński SP 60 2800
142 14:40 Weronika Adamska XLO 2800
143 14:40 Michał Sułkowski Legia Run Club 3000
144 14:40 Anna Sawicka 2350
145 14:40 Ania Żołądek XLO 1250
146 14:40 Zuzanna Herda XLO 1350
147 14:40 Monika Fluksik XLO 1620
148 14:40 Maria Kalinowska XLO 1750
149 14:40 Kacper Tomczykowski ZS nr 36 KASPRZAK 2000
150 14:40 Jan Nowodworski Technikum elektroniczne nr 1 1900
151 14:40 Kuba Olobry ZS nr 36 KASPRZAK 1800
152 14:40 Julian Licznerski ZS NR 36 2050
153 14:40 Jakub Czarnogórski ZS nr. 36 KASPRZAK 1800
154 14:40 Jakub Król ZS nr 36 KASPRZAK 2475
155 14:40 Jakub Makuła ZS nr 36 1850
156 14:40 MARCIN ŁUKASIEWICZ ZS 36 2550
157 14:40 Piotr Baranowski ZS nr 36 KASPRZAK 2800
158 15:00 Justyna Zejmowicz XLO 2550
162 15:00 Klaudia Ewiak XLO 1550
163 15:00 Antonina Gawlik Xlo 1400
164 15:00 Adriana Wełna XLO 2750
165 15:00 Joanna BajbusXLO XLO 1600
166 15:00 Wojtek Leśniewski Królowka xlo 2750
167 15:00 Michał Gajcy Królówka X LO 2650
168 15:00 Jakub Sankowski X LO 2600
169 15:00 Aneta Rzęsa Xlo 1750
170 15:00 Bartosz Bucki Bartosz.jerzy.bucki@gmail.com 2200
171 15:00 Natalia Kamińska xlo 1800
172 15:00 Katarzyna Nawrot XLO 1600
173 15:00 Julia Hofman XLO 1600
174 15:00 Dominika Wiśniewska XLO 1600
175 15:00 Amadeusz Sikora XLO 2200
176 15:00 Ania Jemielniak XLO 1600
177 15:00 Wiktoria Mięciel XLO 1600
178 15:00 Agata Wąsik ZS nr 36 KASPRZAK 2100
179 15:00 Alicja Denisiuk Xlo 2100
180 15:00 Kuba Polowiec Zs 36 2750
181 15:00 Aleksandra Kotas XLO 2000
182 15:00 Michal Dabrowski 2750
183 15:00 Adam Dębski ZS nr 36 KASPRZAK 1850
184 15:00 Mariusz Wawreszuk Zs nr 36 Kasprzak 2700
185 15:00 Rafał Struś zs nr 36 KASPRZAK 2500
186 15:00 Michał Wielebski ZS nr 36 KASPRZAK 1800
187 15:20 Agata Wicha X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie 1500
188 15:20 Dominika Pawlak X LO im. Królowej Jadwigii w Warszawie 1500
189 15:20 Magdalena Pariaszewska 1150
190 15:20 Paweł Starak X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie 1550
191 15:20 Kamil Mońka ZS nr 36 2800
192 15:20 Rafał Mońka Zs nr 36 2750
193 15:20 Wiktoria Pląska X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie 1500
194 15:40 Mateusz Sawicki ZS nr 36 KASPRZAK 2100
195 15:20 Jakub Majrowski ZS nr 36 KASPRZAK 1200
196 15:20 Bogusława Karczmarczyk ZS nr 36 1250
197 15:20 Robert Karczmarczyk ZS nr 36 1850
198 15:20 Piotr Pawlowski ZS nr 36 KASPRZAK 1200
199 15:20 Mateusz Ścibor ZS 36 Kasprzak 2600
200 15:20 Ola Kajzer Xlo 1200
201 15:20 Jakub Kowalczyk ZS nr 36 KASPRZAK 2100
202 15:20 Wiktor Wasilewski ZS nr 36 1300
203 15:20 Wiktor Imiela Technikum Elektroniczne nr 1 2400
204 15:20 Marcin Wiśniewski ZS nr 36 Kaszprzak 1550
205 15:20 PATRYK ZYŚK ZS 36 1620
206 15:20 Łukasz Mróz ZS nr 36 KASPRZAK 2550
207 15:20 Mateusz Pszczółkowski ZS nr 36 KASPRZAK 2650
208 15:20 Kamil Stępniak ZS nr 36 KASPRZAK 1850
209 15:20 Jakub Młynarski ZS nr 36 KASPRZAK 2150
210 15:20 Emil Zielski ZS nr 36 2000
211 15:20 Aleksander Jankowicz ZS nr 36 KASPRZAK 2050
212 15:20 Adrian Woźniak ZS nr 36 KASPRZAK 1850
213 15:20 Jakub Portka ZS_36_KASPRZAK 1725
214 15:20 Maciek Pogorzelski ZS nr 36 KASPRZAK 1850
215 15:20 Jan Kurkowski ZS nr 36 Kasprzak 1850
216 15:20 Agata Głaszczka Gimnazjum 92 1200
217 15:20 Magdalena Cygan Gimnazjum 92 1250
218 15:20 Adam Tobiasz 1980
219 15:40 Adam Malewicz 3100
220 15:40 Filip Żabik ZS nr 36 KASPRZAK 1550
221 15:40 Bartosz Skorupka ZS nr 36 KASPRZAK 2100
222 15:40 Jakub Rozmarynowski-Komar ZS 36 KASPRZAK 1600
223 15:40 WIKTOR BOGDALSKI ZS 36 2300
224 15:40 Elwira Smoleńska Dżondro 2000
225 15:40 Igor Tkaczyk 2725
226 15:40 Michał Majek ZS nr 36 KASPRZAK 1850
227 15:40 SŁAWEK SZYDŁOWSKI TECHNIKUM ELEKTRONICZNE 1925
228 15:40 Wiktor Flach ZS nr 36 KASPRZAK 1850
229 15:40 Piotr Karolak ZS nr 36 KASPRZAK 1850
230 15:40 Katarzyna Tomaszek ZS nr 36 KASPRZAK 1250
231 15:40 Paulina Szybisty X LO 1950
232 15:40 Aleksandra Kucicka XLO 1950
233 15:40 Julia Brygider XLO 2300
234 15:40 Natasza Kajzer XLO 1750
235 15:40 Arkadiusz Kępka XLO 2000
236 15:40 Bartosz Bimek ZS36 im. Marcina Kasprzaka 2450
237 15:40 Aleksandra Pastuszka ZS36 im. Marcina Kasprzaka 2700
238 15:40 Michał Wawer ZS36 im. Marcina Kasprzaka 2380
239 15:40 Klaudiusz Tomaszek ZS nr 36 KASPRZAK 1850
240 15:40 Emil Rojecki ZS36 im. Marcina Kasprzaka 3250
241 15:40 Piotr Szelenberger-Kafel ZS nr 36 Kasprzak 1850
242 15:40 Jacek Budzik 3050
243 15:40 Tomasz Drzewicz Szkoła Tańca Rock and Rolla Akrobatycznego PROMENADA Warszawa 2250
244 15:40 Jakub Teodorkiewicz ZS nr 36 2250
245 15:40 Ada Kosecka Xlo 1600
246 15:40 Małgorzata Nowak X LO 1600
247 15:40 Zosia Mostrąg Xlo 1850
248 15:40 Piotr Tokarski ZS nr 36 2000
249 15:40 Szymon Szpara ZS nr 36 KASPRZAK 1500
250 15:40 Damian Tober ZS NR 36 KASPRZAK 1700
251 15:40 Filip Goś ZS nr 36 KASPRZAK 2350
252 15:40 Piotr Zienkiewicz ZS nr 36 1300
253 15:40 Igor Siekierzyński X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie 2050
254 16:00 Marek Gośliński Zs. nr. 36 imienia Marcina Kasprzaka 2350
255 16:00 Bartosz Wytrykowski X Liceum ogólnokształcące im. królowej Jadwigi 3100
256 16:00 Błażej Wańkowicz Xlo 2750
257 16:00 Aleksandra Wańkowicz xlo 2330
258 16:00 Filip Król ZS 36 Kasprzak 2050
259 16:00 Rafał Browarski ZS 36 Kasprzak 2750
261 16:00 Jacek Browarski ZS nr 36 KASPRZAK 2500
262 16:00 Maciej Krajewski S Z 36 Kasprzak 1900
263 16:00 Sebastian Zober ZS nr 36 KASZPRZAK 2100
264 16:00 Michał Iskierka ZS nr 36 KASPRZAK 2150
265 16:00 Paweł Piłat ZS nr36 Kasprzak 1800
266 16:00 Michał Syrek ZS nr 36 KASPRZAK 2200
267 16:00 Adam Białek ZS nr 36 KASPRZAK 2500
268 16:00 Patryk Madrak ZS nr 36 2200
269 16:00 Robert Dziuba ZS nr 36 2000
270 16:00 Mariusz Wardecki ZS nr 36 2050
271 16:00 Michał Dudziński ZS nr 36 KASPRZAK 2150
272 16:00 Jan Dąbrowski ZS nr 36 KASPRZAK 2100
273 16:00 Mateusz Książek XLO 2000
274 16:00 Monika Stępniewska X LO 1850
276 16:00 Agnieszka Witek XLO Warszawa 1850
277 16:00 Krzysztof Witek ZS nr 36 2300
278 16:00 Joanna Witek XLO 1800
279 16:00 Jacek Witkowski XLO 2200
280 16:00 Jakub Fornalski ZS 36 Kasprzak 2000
281 16:00 Dmytro Biriukov ZS 36 Kasprzak 2500
282 16:00 Julia Sęderowska X LO 1000
283 16:00 Maksymilian Kluska ZS 36 Kasprzak 2000
284 16:00 Łukasz Rogoziński ZS nr 36 1800
285 16:00 Paweł Patoka ZS nr 36 2400
286 16:00 Arkadiusz Patoka ZS nr 36 1750
287 16:00 Gabriela Kordaszewska X LO im. Królowej Jadwigi 1700
288 16:00 Ada Sawicka XLO im. Królowej Jadwigi 1950
289 16:00 Franek Rekowski SP 77 1900
290 16:00 Filip Malinowski ZS 36 Kasprzak 2000
291 09:20 Dominika Malinowska XLO 1750
292 16:00 Anna Matuszewska X LO 1600
293 09:20 Sylwia Matuszewska X LO 1330
294 09:20 Leon Matuszek Szkoła Podstawowa nr 60 1650
295 09:20 Gabriela Hankus Szkoła Podstawowa nr 60 1700
296 09:20 Dariusz Matuszewski X LO 2440
297 09:20 Paweł Bonecki 2850
298 16:00 PAWEŁ NIEWIADOWSKI ZS 36 1800
299 09:20 Mateusz Żak ZS nr 36 1700
300 09:20 Adam Lewandowski ZS nr 36 KASPRZAK 1500
301 09:20 Miłosz Szwajkowski ZS nr 36 1300
302 09:20 Łukasz Kobierecki ZS nr 36 KASPRZAK 1500
303 16:00 SZYMON FORENCEWICZ TECHNIKUM ELEKTRONICZNE 2425
304 16:00 MATEUSZ RYSZEWSKI ZS 36 2700
305 09:20 Michał Szala ZS nr 36 2300
306 09:20 Daniel Gorczyca ZS nr 36 2450
307 09:20 Bartosz Zakrzewski ZS nr 36 1350
308 09:20 Dominik Trojanowski ZS nr 36 1350
309 09:20 Łukasz Szostak ZS nr 36 1900
310 16:00 KRZYSZTOF WIT ZS 36 1700
311 09:20 Patryk Kacprowicz ZS nr 36 1575
312 09:20 Karol Bogusz Technikum im. Marcina Kasprzaka 2100
313 09:20 Marta Gugała ZS nr 36 2190
314 09:20 Mateusz Ołowski ZS nr 36 1350
315 09:20 Daniel Stańczyk Zespół szkół nr36 im.Marcina Kasprzaka 2415
316 09:20 Wiloetta Braun ZS nr 36 1800
317 16:00 Maciej Zawadzki ZS nr 36 KASPRZAK 3320
318 09:20 Mateusz Bura ZS 36 Kasprzak 2350
319 09:20 Krzysztof Gryboś ZS nr 36 KASPRZAK 2600
320 09:20 Mateusz Marek ZS nr 36 KASPRZAK 2220
321 09:20 Natalia Giner Xlo 1920
322 09:20 Dominika Flesińska X LO im.Królowej Jadwigi 2050
323 09:20 Maciej Heymann ZS nr 36 2600
324 16:00 Michał Bednarczyk xlo 2800
325 09:20 Magdalena Nowicka X LO 2200
326 09:20 lechosław nowicki X LO 2300
327 09:20 Julia Łuczak XLO 1600
328 16:00 Maciej Kłosiewicz ZS 36 Kasprzak 1800
329 09:20 Klaudia Olewnik Xlo 1650
330 16:00 maria kozłowska XLO 1600
331 09:20 Aleksandra Sobczyk Xlo 1450
332 16:00 Ilona Krawczyk X LO im. Królowej Jadwigi 1450
333 09:20 Mateusz Chabrzyński X LO im. Królowej Jadwigi 1650
334 09:20 Adrian Graczyk ZS 36 Kasprzak 2050
335 09:20 Kamil Kwiatkowski ZS 36 Kasprzak 2375
336 09:20 Arkadiusz Zielezny X LO 1850
337 16:00 Mateusz Nowosiad zs nr 36 KASPRZAK 2240
338 09:20 Martyna Zielezny X LO 1850
339 09:20 Piotr Zielezny X LO 1900
340 16:00 Kamil Zalewski ZS nr 36 KASPRZAK 1850
341 09:20 Jakub Zieleźny XLO 2550
342 16:00 Gabriela Madajewska LO. Królówka 2000
343 09:20 Hanna Kąkol xlo 2000
344 16:00 Jan Pelczar X LO im. Królowej Jadwigi 2000
345 09:20 Katarzyna Talarek ZS nr 36 750
347 16:00 MATEUSZ MIKULSKI ZS 36 2650
348 09:20 Natan Talarek ZS nr 36 750
349 09:20 Dominik Pawelec ZS nr 36 1300
350 09:20 Kacper Nieznański ZS nr 36 2350
351 09:20 Aleksandra Uler Bpk 2100
352 16:00 MICHAŁ SOKOŁOWSKI SP 53 2530
353 16:00 DARIUSZ SOKOŁOWSKI SP 53 2530
354 09:20 Ania Sękowska Bpk 2700
355 09:20 Andrii Myroniuk 3100
356 09:20 Marysia Górka Prywatne Liceum Sióstr Zmartwychwstanek 1900
357 09:20 Bartosz Cieśliński ZS nr 36 KASPRZAK 1710
358 16:00 Piotr Urmanowski ZS nr 36 KASPRZAK 2475
359 09:20 Julia Bartnicka XLO 1150
360 09:20 Agnieszka Bartnicka XLO 1210
361 09:20 Maciej Bartnicki XLO 2125
365 09:20 Karol Puchniewski ZS nr 36 2400
366 09:20 Dominika Smolińska Izabelin na Start 2615
367 09:20 Paulina Nałęcz X LO 1100
368 09:20 Wiktoria Penkalla XLO 1400
369 09:20 Olga Michałowska X LO 1030
370 09:20 Anna Michałowska X LO 1030
371 09:20 Tomasz Pietraszewski XLO 1000
372 09:20 Jakub Radzikowski X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi 1900
373 09:20 Małgorzata radzikowska X LO im. Jadwigi Królowej w Warszawie 1950
374 16:00 Julia Kaczmarek XLO Krolwej Jadwigi 1850
375 16:00 Mikołaj Jackowski Zespół szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka 2250
376 16:00 Edward Jackowski Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka 2300
377 16:00 Joanna Nowaszewska-Surmacz X LO 1180
378 16:00 Adam Surmacz X LO 1180
379 16:00 Magdalena Surmacz X LO 1180
380 09:20 Emilka Kabaj Xlo 1550
381 09:20 Tomasz Janoś ZS nr 36 Kasprzak 3250
382 09:20 Robert Sikora SP 382 2500
383 09:20 Paweł Sikora 2700
384 09:20 Adam Jarząbek XLO 2100
385 09:20 Magda Mioduszewska 1400
387 09:20 Julia Mioduszewska 1000
388 09:20 Piotr Grajda Zs. Nr. 36 im. Marcina Kasprzaka 1975
389 09:20 Piotr Koper Zespol szkol nr 36 im. Marcona Kasprzaka 2000
390 09:20 Marta Bakier-Derda 2450
391 09:20 Jacek Derda Przedszkole 240 warszawa 1650
392 09:20 Zosia Derda Przedszkole 240 Warszawa 1300
393 09:20 Wojtek Derda 1650
394 09:20 Julia Brach Xlo 1000
395 09:20 Michał Mioduszewski 2250
396 16:00 Adrian Cichorski Zespół Szkół nr.36 imienia Marcina Kasprzaka 1700
397 09:20 Piotr Sowiński ZS nr 36 1730
398 09:20 OSKAR BYLICKI KS URSUS 3000
399 09:20 Gabriela Mróz ZS nr 36 im.Kasprzaka w Warszawie 1850
400 09:20 Aleksandra Mróz ZS nr 36 im.Kasprzaka w Warszawie 1850
401 09:20 Franciszek Popiel Xlo 1650
402 09:20 Zuzanna Szewczyk X LO 1800
403 09:20 Antoni Popiel Xlo 2450
404 09:20 Paweł Szewczyk X LO 2300
405 09:20 Ignacy Popiel Xlo 1650
406 09:20 Bartosz Szewczyk X LO 2050
407 09:20 Anna Popiel Xlo 1600
408 09:20 Wiktor Łazarski Zespół Szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka 2200
409 09:20 Barbara Stablewska-Popiel Xlo 1400
410 09:20 Hanna Leszczyńska X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie 1400
411 16:00 ZBIGNIEW KWAŚNIEWSKI XLO 2100
412 09:20 Piotr Popiel XLO 1700
413 09:20 Artur Sałański XLO 1400
414 16:00 TOMASZ KABAŃSKI 2420
415 16:00 Weronika Wolska AZS 415
416 09:20 Rafał Jachimiak AZS Warszawa 2350
418 09:20 Diminika Kamińska Xlo mi. Królowej Jadwigi w Warszawie 2150
419 09:20 Łukasz Barański 2120
420 09:20 Marta Zychowicz-Barańska 2200
421 09:20 Karol Daniluk 100000
422 16:00 Joanna Rałł X LO im Królowej Jadwigi 2400
424 09:20 Jan Szczapa XLO 2800
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
231 10:00 Bogdan Żewłakow 3150
232 10:00 DOMINIKA MIŁOSZ SP 53 2300
233 10:00 Ewa Jarosławska LO 44 2083
234 10:00 Grzegorz Mosiej XLIV LO 2525
235 10:00 Szymon Jastrzębski SP 53 2810
236 10:00 JAN JERZY MARSZAŁEK SP 53 2600
237 10:00 Michał Zawadzki SP 53 2900
238 10:00 JAKUB RUDO DRUŻYNA PGB SPORTOWA PACZKA 3200
239 10:00 Wiktor Wononowicz SP 53 2700
240 10:00 Adam Zawiasa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 3020
241 10:00 Jakub Gos SP 312 2100
242 10:00 Tymoteusz Wilk SP 312 2050
243 10:00 Kacper Rzadkiewicz SP 312 2200
244 10:00 Jakub Dyłka X LO 2450
245 10:00 Emilia Przędzińska X LO 1650
246 10:00 Rafał Mroczkiewicz 3000
247 10:00 Katarzyna Nowicka X LO 1450
248 10:00 Oliwia Masny X LO 1860
249 10:00 Alicja Kośnik X LO 2050
250 10:00 Karolina Stępień X LO 1100
251 10:00 HANNA KĄKOL X LO 1850
252 10:00 Dominika Malinowska X LO 1100
253 10:00 Maja Olszewska X LO 1900
254 10:00 Anna Matuszewska X LO 1450
255 10:00 Zofia Klawe SP 53 1350
256 10:00 Maciej Klawe SP 53 2850
257 10:00 Łukasz Rubin-Szymanski Łomiankowska Grupa Biegowa 2750
258 10:00 Waldemar Jaskółowski 3000
259 10:00 Krzysztof Michałowski AWF Warszawa 2400
260 10:00 Roman Osypiuk 2575
261 10:00 MARIA MALINOWSKA SP 53 2600
262 10:00 Adam Malinowski SP 53 2850
264 10:00 Przemysław Murawski 3100
265 10:00 Mariusz Pilniak 2920
266 10:00 Marek Butkiewicz 2250
267 09:20 Barbara Puchlerz-Klawe 1350
268 10:00 Andrzej Janczewski 1650
269 10:00 Maks Janczewski SP 209 1650
270 10:00 PIOTR KORZENIEWSKI SP 53 2550
271 10:00 SYLWESTER KORZENIEWSKI SP 53 2840
272 10:20 MATEUSZ WALCZAK 1600
273 10:00 LECH SERWATKA SP 53 2870
274 10:00 MIŁOSZ SERWATKA SP 53 2650
275 10:20 Klara Cwyl X LO 2000
276 10:20 Łukasz Wojtowicz SGGW 2925
277 10:20 Angelika Boczkowska 1950
278 10:20 Tomasz Balewski 2950
279 10:20 ArTur Pagas 2800
280 10:20 Katarzyna Kołaczyńska 2250
281 10:40 Barbara Maksymik 1225
282 10:40 Antoni Maksymik 1550
283 10:40 Krzysztof Maksymik Dzikie Grubasy Szatana / Adidas Runners Warsaw 3030
284 10:40 Andrii Myroniuk 2925
285 10:40 Sebastian Knysz Veolia 2300
286 10:40 Iryna Ivanykovych 2175
287 10:40 Zbigniew Duszyński 1700
288 10:40 Aleksandra Zawadzka DD Running Team 2650
289 11:00 Gabriela Fedoruk SP 60 850
290 10:40 Kuba Polowiec ZS 36 2400
291 10:40 Wiktor Zatoński SP 53 1600
292 10:40 Patryk Zatoński SP 53 2200
293 10:40 ANNA BIELECKA AWF WARSZAWA 2925
294 10:40 Krzysztof Sycan Biegam Na Tarchominie 2825
295 10:40 Paweł Trusz Nie dotyczy 2700
296 10:40 Klaudia Olewnik X LO 1550
297 10:40 Sylwester Sykut 2600
298 10:40 Zuzanna Trusz Szkoła podstawowa 1900
299 10:40 Julia Bendowska X LO 1400
301 10:40 ola kisling 2050
302 10:40 Wiktoria Myśleńska X LO 1400
303 10:40 Nina Strzymińska 1800
304 11:00 Agnieszka Lasota SP 53 1400
305 11:00 Agata Trojanowska SP 53 1400
306 11:00 Przemysław Konieczny 2875
307 11:00 Alicja Lasota SP 53 1800
308 11:00 MAREK LASOTA SP 53 1800
309 11:00 Mariusz Gacek 2950
310 11:00 Paweł Stelmach 2650
311 11:00 Andrzej NOWAK Gerappa 2400
312 11:00 Maria Dudek X LO 1800
313 11:20 Krystian Iżycki Ciapaki i Głuptaki 3030
314 11:00 Weronika Lechańska X LO 2000
315 11:00 Weronika Adamska X LO 1900
316 11:00 Anna Reszczyńska-Urban SGGW 2005
317 11:00 Robert Sikora SP 382 2450
318 11:00 Weronika Sikora SP 4 1800
319 11:00 Paweł Sikora SP 382 2700
320 11:00 Adrianna Pajka SP 53 1800
321 11:00 Aneta Pajka SP 53 1400
322 11:00 Oskar Bylicki SP 388 3000
323 11:00 Aleksandra Kucicka X LO 1750
324 11:00 Robert Dąbrowski 2210
325 11:00 Nela Dutkiewicz 900
326 11:00 POLA DUTKIEWICZ 1300
327 11:00 Wojciech Dutkiewicz 1550
328 11:00 MARTA DUTKIEWICZ 900
329 11:20 Dariusz Dulniak 3100
331 11:20 Dominika Wiśniewska X LO 1500
332 11:20 Agnieszka Witkowska X LO 2600
333 11:20 Natalia Jastak XLO 2950
334 11:20 Rafal Jastak XLO 2150
335 11:20 Maria Targowska X LO 1700
336 11:20 Piotr Jastak X LO 1850
337 11:20 Adam Tobiasz 1900
338 11:20 Ewa Zięcina SP 53 2050
339 11:40 BOGDAN JAKUBIAK 1450
340 11:20 Sylwia WOJCIECHOWSKA innogy 2400
341 11:20 Kuba Zięcina SP 53 2375
342 11:20 Beata Szwedzik 2000
343 11:20 Maria Zięcina SP 53 1550
344 11:20 Kamil Szewczyk Wyższa Szkoła rehabilitacji 2200
345 11:20 MAJA TOMCZYK KACPER I SPÓŁKA 2000
346 11:20 KONRAD TOMCZYK KACPER I SPÓŁKA 1600
347 11:20 KACPER TOMCZYK KACPER I SPÓŁKA 1600
348 11:20 OSKAR TOMCZYK KACPER I SPÓŁKA 2050
349 11:40 Łukasz Wawrzyńczak Szkoła Główna Służby Pożarniczej 2650
350 11:40 Wojciech Przedwojewski Szkoła Główna Służby Pożarniczej 2820
351 11:40 Zbigniew Kwaśniewski X LO 2150
352 11:40 HANNA GUSTOWSKA 1950
353 11:40 Agata Wicha X LO 850
354 11:40 OLIWIA MIKA SP 53 1650
355 11:40 Dominika Pawlak X LO 1600
358 11:40 ZUZANNA BOROWIEC SP 53 1300
359 11:40 Norbert Hołosyniuk SP 53 1850
360 11:40 JULITA WAWER SP 53 1400
361 11:40 Alicja Hołosyniuk SP 53 2150
362 11:40 Jolanta Janasik X LO 1550
363 11:40 Edyta Hołosyniuk SP 53 1850
364 11:40 Wiesław SZLACHTA BÓBR TŁUSZCZ 2600
365 11:40 kACPER OPAŁCZYK SP 53 2550
366 11:40 ARTUR OPAŁCZYK SP 53 2400
367 11:40 Lena Hołosyniuk SP 53 2000
368 11:40 EUGENIUSZ GRABOWSKI 1450
369 11:40 Zuzanna Pudło SP 53 2350
371 11:40 Aleksandra Zarska X LO 1300
372 11:40 Klaudia Ślipiec X LO 1300
373 11:40 Weronika Janus X LO 1650
374 11:40 ARINA GRABOWSKA 800
375 11:40 Diana Świerczyńska X LO 2075
376 11:40 Telimena Michałowicz X LO 1910
377 11:40 Aleksandra Kurbiel-Syrocka 2550
378 11:40 ANNA JAGLARSKA 1900
379 11:40 Radosław Rykowski Rivers of Babilon 2850
380 11:40 Karolina Orłowska Rivers of Babilon 2300
381 11:40 ZOFIA SĘK 2600
382 11:40 Oskar Kaczmarski SP 53 1800
383 11:40 Roksana Kaczmarska SP 53 1750
384 11:40 Małgorzata Kaczmarska SP 53 1652
385 11:40 TOMASZ KOZŁOWSKI 2850
386 11:40 BEATA KOSZLAGA 2200
387 11:40 Agnieszka Matczak X LO 800
388 11:40 Sławomir Matczak X LO 1700
389 12:00 Lena Lesiuk 2001
390 12:00 Oliwia Wróbel X LO 1550
391 12:00 Ewelina Kwaśna XCIV LO 2100
392 12:00 Aleksandra Szymczak XXII LO 1550
393 12:00 Witold Rogalski X LO 2060
394 12:00 DOROTA STĘPIEŃ 2500
395 12:00 MAŁGORZATA JANOWITZ 2225
396 12:00 Anna Mosiołek 2320
397 12:00 Konrad Adamiec SP 53 2820
398 12:00 Piotr Adamiec SP 53 2000
399 12:00 Karol Daniluk 2320
400 12:00 AGATA GAGO 2200
401 12:00 WOJCIECH BIAŁEK 2300
402 12:00 Patrycja Pręgowska Bocian 2600
403 12:00 Krzysztof Bakaj Bocian 2750
404 12:00 Marcin Żurawski adidas Runners Warsaw 3000
405 12:00 Piotr Wyszomirski 2500
406 12:20 Kinga Drązikowska 2500
407 12:20 Klara Skolimowska X LO 1000
408 12:20 Agata Krupińska X LO 1000
409 12:00 MARIA GRABOWSKA 800
410 12:20 Filip Brzózka 400
411 12:20 Kamil Brzózka 2170
412 12:20 Zofia Kosterska CXIX LO 1750
413 12:20 Krystian Nowakowski AWF WARSZAWA 2650
414 12:20 Magda Brzózka 2300
415 12:20 Damian Raczyło AWF WARSZAWA 3050
416 12:20 Michał Sztubecki X LO 2980
417 12:20 Ula Sztubecka X LO 1400
418 12:20 HELENA RAKOWSKA SP 53 1900
419 12:20 KATARZYNA RAKOWSKA SP 53 2225
420 12:20 Weronika Idzi SP 53 2000
421 12:40 Julia Sęderowska X LO 2000
422 12:40 WERONIKA DANILUK SP 53 1850
423 12:40 PIOTR PAWŁOWSKI 2850
424 12:40 Patryk Wiktorzak AWF WARSZAWA 3000
425 12:40 ANNA ZAWADZKA SP 53 2350
426 12:40 KAROLINA ZAWADZKA SP 53 1900
427 12:40 Wojciech Bąk Przedszkole Baśniowa Kraina 1930
428 12:40 Martyna Markiewicz X LO 2050
429 12:40 Filip Bąk SPP 233 2250
430 12:40 Tomasz Bąk 2380
431 12:40 Sylwia Trzeciecka X LO 1600
432 12:40 Klaudia Ewiak X LO 1450
433 12:40 Maciej Kieszkowski X LO 2450
434 12:40 Wiktoria Belowska SP 53 2000
435 12:40 MARCIN BELOWSKI SP 53 2400
436 12:40 Mariusz Walczak SP 53 2480
437 12:40 FRANCISZEK KWIATKOWSKI SP 53 2050
438 12:40 Ewa Milun - Walczak SP 53 1700
439 12:40 Dominika Smolińska Izabelin na Start 2650
440 12:40 Mateusz Piotrowicz SP 53 2700
441 12:40 Milena Piotrowicz absolwentka awf 1800
442 12:40 NATALIA BIERNACKA SP 53 1650
443 12:40 Franciszek Rekowski 2400
444 13:00 KATARZYNA KRASUCKA SP 53 2200
445 13:00 JULIAN MALCZAK SP 53 1550
446 13:00 Joanna Rojek X LO 1150
447 13:00 Martyna Tyńska UKSW 2475
448 13:00 KRZYSZTOF GAWIN WUM 2850
449 13:00 Michał Tarka CXIX LO 2320
450 13:00 IWONA REK AKB MORT! 3000
451 13:00 Katarzyna Walczyńska X LO 1800
452 13:00 Anna Kaliszewska Wyższa Szkoła Rehabilitacji 1950
453 13:00 Filip Kruszewski LO Fredry Warszawa 2550
454 13:00 daniel strykowski carrefour runing team 3230
455 13:00 Maria Waśniewska SP 53 2500
456 13:00 BARBARA WAŚNIEWSKA SP 53 2050
457 13:00 SYLWESTER WAŚNIEWSKI SP 53 3100
458 13:00 Tomasz Chojnacki SP 53 2760
459 13:00 Cyprian Chojnacki SP 53 2425
460 13:00 KAMIL BARTOSIEWICZ 1800
461 13:20 Mateusz Kozłowski 2650
462 13:20 Diana Dawidziuk DD Running Team 3300
464 13:20 Aleksander Górka SP 60 2050
465 13:20 Jolanta Sado X LO 1400
466 13:20 KATARZYNA BORG X LO 1400
467 13:20 Artur Górka Nie Ma 2150
468 13:20 Patryk Michalski 2200
469 13:20 Wojtek Kokoszewski X LO 2000
470 13:20 Patryk Królikowski AWF WARSZAWA 3100
473 13:20 Weronika Adamczak X LO 1550
474 13:20 Robert Adamczak X LO 1150
475 13:20 Mateusz Zgoda Naprzód Młociny 3150
476 13:20 Karolina Król X LO 2000
477 13:20 Jakub Lengiewicz SP 53 3170
478 13:20 Anna Górzyńska-Lengiewicz SP 53 2350
479 13:20 TOMASZ LENGIEWICZ SP 53 1830
480 13:40 JULIA DOMAGAŁA SP 383 2700
481 13:40 Dariusz Sokołowski SP 53 2480
482 13:40 Małgorzata Sokołowska SP 53 1750
483 13:40 Michał Sokołowski SP 53 2490
484 13:40 Juliusz Malczewski SP 53 2300
485 13:40 BARBARA DOMAGAŁA SP 383 1550
486 13:40 Agata Wąsik ZS 36 1950
487 13:40 Jan Monikowski SP 53 2330
488 13:40 Daniel Zawiślak ZS 36 2380
489 13:40 Karolina Monikowska SP 53 1800
490 13:40 Ewa Sulisz - Monikowska SP 53 1950
491 13:40 ALEKSANDRA SULISZ SP 53 2350
492 13:40 Michał Monikowski SP 53 2320
493 13:40 ANNA SULISZ SP 53 1850
494 13:40 Michał Smoczyński Uniwersytet Warszawski 1900
495 13:40 AGATA STĘPIEŃ 2300
496 13:40 ANNA STĘPIEŃ 400
497 13:40 Sandra Glinka SP 53 2000
498 13:40 ANDRZEJ STĘPIEŃ 2700
499 14:00 Klaudia Komuda AWF WARSZAWA 2565
500 14:00 ARTUR KOSTRZEWA 2920
501 14:00 JAROSŁAW RYBICKI WUM 2700
502 14:00 Oskar Sawicki AZS Uniwersytet Warszawski 3200
503 14:00 MONIKA HALAK 1850
504 14:00 Maciej Romanowski AZS AWF WARSZAWA 3000
505 14:00 Anna Kadłubowska AWF WARSZAWA 2650
506 14:00 Michał Wesołowski Biegusiem.pl 2950
507 14:00 Julian Margasiński Uniwersytet Warszawski 2950
508 14:00 Dominika Flesińska X LO 900
509 14:00 Julia Hofman X LO 900
510 14:00 Kasia Nawrot X LO 900
511 14:00 WIKTORIA NIĘCIEL X LO 900
512 14:20 Rafał Jachimiak AZS Warszawa 2560
513 14:20 Krzysztof Godlewski OSP Ołtarze Gołącze 2350
514 14:20 Natalia Kurek SP 53 1720
515 14:20 Aneta Rzęsa X LO 1210
516 14:20 Michał Gajcy X LO 2400
517 14:20 Natalia Kamińska X LO 1800
518 14:20 WIKTORIA MAROWSKA SP 53 1720
519 14:20 Wojciech Godlewski SP 267 1725
520 14:20 Tomek Adamowicz AZS AWF WARSZAWA 3050
521 14:20 Małgorzata Nowak X LO 1600
522 14:20 FILIP SOBCZYK 2600
523 14:20 JAN GODLEWSKI SP 267 2150
524 14:20 Ryszard piotrowski 2700
525 14:20 MICHAŁ KOSEWSKI ZS 36 2575
526 14:20 EWA KOSEWSKA ZS 36 1400
527 14:20 Stefan Węgiełek Uniwersytet Warszawski 2650
528 14:20 AGNIESZKA KISLING SP 53 2000
529 14:20 MAŁGORZATA KAŹMIERSKA 2500
530 14:20 JAN GRZEGOREK 1250
531 14:20 TOMASZ TOWARNICKI SP 53 2185
532 14:20 ZOFIA TOWARNICKA SP 53 1950
533 14:20 IRENA GBUR-TOWARNICKA SP 53 1800
534 14:40 Martyna Choińska 2270
535 14:40 BARBARA CZYŻEWSKA SP 53 1800
536 14:40 SANDRA MARCINKOWSKA SP 53 2060
537 14:40 STANISŁAW MARCINKOWSKI SP 53 1050
539 14:40 ZUZANNA CZYŻEWSKA SP 53 1900
540 14:40 EMILKA KAŹMIERSKA SP 209 1510
541 15:00 Piotr Skibiński EKOTRADE 1550
542 14:40 ZUZANNA KAŹMIERKSA SP 209 1650
543 14:40 PIOTR KAŹMIERSKI 2250
544 14:40 ADAM SOLIMAN SP 53 1850
545 14:40 NIHAD SOLIMAN SP 53 1800
546 14:40 MAGDALENA SOLIMAN SP 53 1050
547 14:40 Aleksander Goluch SP 53 3000
548 14:40 Alicja Denisiuk X LO 2000
549 14:40 Bartosz Gonera SP 53 2200
550 14:40 Aneta Dylik-Goluch SP 53 840
551 14:40 RAFAŁ ĆWIKŁA SP 53 2040
552 14:40 PIOTR ĆWIKŁA SP 53 2100
553 14:40 Jakub Nojszewski EKOTRADE 2400
554 15:00 Marek Jankowski SP 53 2100
555 15:00 Kamil Jankowski SP 53 2300
556 15:00 Jakub Jankowski SP 53 1800
557 15:00 Konrad Błażkowski EKOTRADE 2650
558 15:00 Wojciech Nojszewski EKOTRADE 2050
559 15:00 MAJA RUPNIEWSKA SP 53 2150
560 15:00 Krzysztof Marciniak EKOTRADE 2700
561 15:00 Henryk Woźniak EKOTRADE 1520
562 15:00 Paweł Naruszczka EKOTRADE 2220
564 15:00 Marcin Sochacki EKOTARDE 1600
565 15:00 Marek Soszka EKOTRADE 1600
566 15:00 Łukasz Bar - 2410
567 15:00 Hania Bar - 1656
568 15:00 Szymon Bar AP Wilki Warszawa 2056
569 15:00 ARTUR SKIBIŃSKI ZABRODZIE PODSTWOWA 1900
570 15:00 Michał Szawro 2300
571 15:00 TOMASZ RUPNIEWSKI 2150
572 15:00 Rafał Piątkiewicz SP 53 2700
573 15:00 Stanisław Piątkiewicz SP 53 2650
574 15:00 Marcin Piątkiewicz SP 53 2900
575 15:00 Ilona Gradus Accenture 2850
576 15:00 Małgorzata Poździk SP 53 1400
577 15:00 Eliasz Remon Poździk SP 53 1450
578 15:00 Mikołaj Remon Poździk SP53 1450
579 15:00 Adam Bielicki 2740
580 15:00 Bianka Naciazek 2150
581 15:00 AGNIESZKA KOŁTUNICKA SP im,. gen Maczka Warszawie 1600
582 15:00 Monika Stępniewska X LO 2150
583 15:00 SEBASTIAN KOŁTUNICKI SP im,. gen Maczka Warszawie 1250
584 15:00 MICHAŁ KOŁTUNICKI ZS 55 1250
585 15:00 Michał Kochanowski GIM 124 3150
586 15:20 KACPER BIAŁOBRZESKI SP 53 1625
587 15:20 Małgorzata Szukalska - Wrona SP 53 2150
588 15:20 Michał Basiński SP 53 1617
589 15:20 Piotr Wrona SP 53 2850
590 15:20 Ewa Basińska SP 53 1650
591 15:20 Maria Niczyporuk X LO 2045
592 15:20 Aleksandra Kotas X LO 1980
593 15:20 Zuzanna Szewczyk X LO 1725
594 15:20 Bartosz Szewczyk X LO 1900
595 15:20 Paweł Szewczyk X LO 2400
596 15:20 Marzena Szewczyk X LO 1000
597 15:20 Joanna Łopuska LXV LO 2000
598 15:20 DAMIAN MAZIARZ NAPRZÓD MŁOCINY 3320
599 15:20 Agata Wasilewska 1845
600 15:20 Jagoda Wasilewska 1845
601 15:40 Błażej Knakowski Akademia Wychowania Fizycznego 3100
602 15:40 Dawid Zarodkiewicz 1989 3450
603 15:40 Agnieszka Witek X LO 1950
604 15:40 Julia Witek X LO 1950
605 15:40 Krzysztof Witek X LO 2300
606 15:40 Anna Horbowiec SP 289 2100
607 15:40 DOMINIKA KIELAN 2675
608 15:40 Agata Kuczyńska X LO 800
609 15:40 Karolina Wojciechowska X LO 800
610 15:40 KAROL DANILUK AZS AWF WARSZAWA 2850
611 15:40 Julia Parcheta X LO 800
612 15:40 Joanna Bajbus X LO Królowej Jadwigi 800
998 15:40 Michał Kochanowski GIM 124 3000
999 15:40 Kamil Grabowski 2307
1001 09:20 Kinga Gryczyńska 3000
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Używamy plików Cookies, aby ulepszyć nasz serwis. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki -   Zamknij