Test Coopera

dla wszystkich 2018

Wyniki Warszawa-Ochota

Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
1 10:00 Mikołaj Matyjaszczyk 1850
2 10:00 Anna Matyjaszczyk 1500
3 10:00 Przemysław Matyjaszczyk 2150
4 10:00 Jan Skawski Vegas Węgorzewo Running 3200
5 10:00 Edyta Nowak Allianz Running Team 2500
6 10:00 Joanna Rembowska 2880
7 10:00 Krzysztof Czajka Swarzędz 3090
8 10:00 Lena Tatarczuk SP 312 1900
9 10:00 Weronika Manowska SP 312 2100
10 10:00 Linh Nguyen Thao SP 312 1250
11 10:00 Aleksandra Zgrzywa SP 312 1650
12 10:00 Franciszek Dzimira SP 312 2700
13 10:00 Dominik Owczarek 2400
14 10:00 Kacper Rzadkiewicz SP 312 2300
15 10:00 Mateusz Ścibor ZS 36 2500
16 10:00 Tymoteusz Wilk SP 312 2200
17 10:00 Daniel Żebrowski SP 312 2300
18 10:00 Zofia Małka SP 312 2300
19 10:00 Adam Biały KS Tebek 2450
20 10:00 Zuzanna Pontus SP 312 1750
21 10:00 Iga Woźniak SP 312 2300
22 10:00 Sebastian Biały PoliczmySie.pl / Airbike.pl 2450
23 10:00 Jakub Gos SP 312 2200
24 10:00 Karolina Orłowska 2300
25 10:00 Radosław Rykowski 2800
26 10:00 Paweł Grądzki Kolarski.eu team/ Leśniczówka Jakuszyce 2180
27 10:00 Mirjam Böhm Jutrznia Warszawa/Leśniczówka Jakuszyce 2100
28 10:00 Jan Grądzki Jutrznia Warszawa/ Leśniczówka Jakuszyce 2870
29 10:00 Kajetan Brzuska SP 312 2200
30 10:00 Michał Bień Politechnika Warszawska 2750
31 10:00 Wiktor Kurpiński Naturals Force Workout 2750
32 10:00 Mieszko Boczkowski 2850
33 10:00 Agnieszka Słowik Izabelin na start 2150
34 10:00 Pola Kądzielska Izabelin Na Start 1850
35 10:00 Magdalena Kądzielska Izabelin Na Start 2640
36 10:00 Wiktor Słowik Izabelin na start 1800
37 10:00 Lena Kądzielska Izabelin Na Start 1800
38 10:20 Stenia Filipiak 2750
39 10:20 Karol Miłkowski 2850
40 10:20 Milena Chilińska WUM Warszawa 3100
41 10:20 Pavel Hruntou WUM Warszawa 2325
42 10:20 Anastasiia Husieva 1400
43 10:20 Andrii Husiev 1850
44 10:20 Tetiana Totska Together 1850
45 10:20 Maksym Galchenko 2750
46 10:20 Aleksandra Nowosad Politechnika Warszawska 2300
47 10:20 Andrii Myroniuk 2900
48 10:20 Krzysztof Gawryszewski 2750
49 10:20 Adrian Okołowicz Politechnika Warszawska 2700
50 10:20 Monika Matwiej UKSW 1950
51 10:20 Mateusz Szymczak SGSP Warszawa 2700
52 10:20 Piotr Wiliński ELEKTROMOC 2700
53 10:20 Anna Polińska 2100
54 10:20 Mariusz Pilniak SP 60 2860
55 10:20 Dobromiła Gruszkowska ZS 2 im. Reytana 2005
56 10:20 Paweł Dąbrowski ZS 36 3150
57 10:20 JAN KONERT 2200
58 10:20 Elżbieta Konert ZS 36 1500
59 10:20 LUDMIŁA SZEWCZAK WUM Warszawa 2200
60 10:20 Franciszek Banaś ZS 36 2625
61 10:20 Bartłomiej Banaś ZS 36 2450
62 10:20 Jakub Chyba Venezia 2860
63 10:20 Karolina Lupa 1450
64 10:20 Marek Lupa 1450
65 10:20 Tomasz Piasecki 3000
66 10:20 Grzegorz Nowosad 2740
67 10:20 Aleksander Urbaniak Politechnika Warszawska 3150
68 10:20 Adam Tenerowicz SP 80 1700
69 10:20 Stefan Gonczar WUM Warszawa 2925
70 10:20 Marek Tenerowicz Sekcja Biegowa BRPO 3100
71 10:20 Urszula Hangiel 2570
72 10:20 Krystyna Guzek 2280
73 10:20 Aleksandra Banasiewicz-tenerowicz Brak 800
74 10:40 Martyna Miśkiewicz OK! Sport Warszawa 2510
75 10:40 Adrian Pstrąg GIM 15 2990
76 10:40 Piotr Tokarski ZS 36 2750
77 10:40 PAWEŁ SKOMORUCHA ZS 36 3150
78 10:40 MATEUSZ SKOMORUCHA ZS 36 2350
79 10:40 Hubert Zawistowski Politechnika Warszawska 2550
80 10:40 Marek Szczepanik 2850
81 10:40 Mateusz Szymański 2650
82 10:40 Patrycja Szymańska 2600
83 10:40 Aleksander Hernik Politechnika Warszawska 3050
85 10:40 Paweł Sadowski ZS 36 2150
86 10:40 Wojciech Żdanuk 2700
87 10:40 Sylwia Mróz Ochota 1650
88 10:40 Karolina Górecka WUM Warszawa 1800
89 10:40 Wiktoria Kowalska SP 61 2100
90 10:40 Ewelina Rzewuska WUM Warszawa 1950
92 10:40 Wojciech Papiernik Zs36 2350
93 10:40 Maria Michajłowa 2500
94 10:40 Karol Misztal 3310
95 11:00 Robert Wilkowski ZS 36 2200
96 11:00 Włodzimierz Kieliszczyk 1850
97 11:00 Agnieszka Paluch 2350
98 11:00 Aleksandra Wilkowska ZS 36 1800
99 11:00 Krystian Wilkowski ZS 36 2200
100 11:00 Wojciech Kurek 3100
101 11:00 Paulina Kieliszczyk 1700
102 11:00 Rafał Mroczkiewicz 3100
103 11:00 Grzegorz Nowosielski Bomba team 3300
104 11:00 Dawid Zarodkiewicz osp 3250
105 11:00 Piotr Zieliński Brak 2550
107 11:00 Agnieszka Zielińska Brak 2050
108 11:00 Przemek Kalinowski ZS 36 2700
109 11:00 JAKUB BORZĘCKI ZS 36 2100
110 11:00 Marcin Krzosek Uniwersytet Warszawski 2600
111 11:00 Jan Gurba ZS 36 3050
112 11:00 Przemysław Kula ZS 36 2150
113 11:00 Daniel Zawiślak ZS36 2600
114 11:00 Aleksander Górka SP 60 2450
115 11:00 POLA DUTKIEWICZ 1600
116 11:00 Hanna Sobianek WUM Warszawa 450
117 11:00 Zuzanna Sobianek WUM Warszawa 450
118 11:00 Anna Sobianek WUM Warszawa 450
119 11:00 Franciszek Łabenda ZS 36 2450
120 11:00 WOJCIECH DUTKIEWICZ 1900
121 11:00 Paulina Walczuk 1700
122 11:00 Łukasz Walczuk 1850
123 11:00 Dariusz Walczuk 2300
124 11:00 Adam Mokrzycki ZS 36 2200
125 11:00 PIOTR GŁUCHOWSKI ZS 36 2350
126 11:00 ANETA GŁUCHOWSKA ZS 36 1950
127 11:20 Sebastian Zasępa ZabieganeDni 3150
128 11:20 Maja Zasępa ZabieganeDni 2200
130 11:20 Mateusz Kratiuk ZS 36 1600
131 11:20 Stanisław Homziuk Somfy 2900
132 11:20 Dorota Wacławek ZS nr 61 im.T.Reytana 1700
133 11:20 Michał Kaczmarczyk WUM Warszawa 2750
134 11:20 Jakub Kopyciński Politechnika Warszawska 3250
135 11:20 Jan Brynda ZS 36 1800
136 11:20 Edyta Wiktor 2200
137 11:20 Liliana Majewska Przedszkole nr 269 1550
138 11:20 Aleksander Majewski Akademia Piłkarska Wilki/ SP nr234 2200
139 11:20 Antoni Kurkul SP 234 1650
140 11:20 Konrad Jabłoński ZS 36 2500
141 11:20 Jakub Jabłoński ZS 36 1950
142 11:20 Anna Mosiołek WUM Warszawa 2125
143 11:20 Krystian Strózik ZS 36 3200
144 11:20 Michał Kosewski ZS 36 2200
145 11:20 Rafał Mońka ZS 36 2550
146 11:20 Piotr Koper ZS 36 2100
147 11:20 Beata Kądziołka 2725
149 11:20 Monika Szawara WUM Warszawa 2000
150 11:20 Iwona Walecka WUM Warszawa 2200
151 11:40 Piotr Kucharski Zs.36 1800
152 11:40 Maciej Matuszewski 2300
153 11:40 JAKUB TEODORKIEWICZ ZS 36 2150
154 11:40 Mateusz Teodorkiewicz ZS36 2400
155 11:40 Konrad Żarów WUM Warszawa 2050
156 11:40 Maks Dobkowicz ZS 36 1850
157 11:40 Aneta Skrodzka 2050
158 11:40 Jakub Krulikowski ZS 36 1850
159 12:00 Ewelina Rawa 2350
160 12:00 Weronika Rawa 1850
161 12:00 KARIM ABU NAHIA Nadaktywni Toruń/IIMCB ZDGz 3280
162 12:00 Joanna Kowalczyk 2175
163 12:00 Milena Olender 1750
164 12:00 Joanna Jonik zs36 1350
165 12:00 Aleksandra Mróz ZS Nr 36 im.M.Kasprzaka w W-wie 1950
166 12:00 Joanna Torzewska 1850
167 12:00 Gabriela Mróz ZS Nr 36 im.M. Kasprzaka w W-wie 1650
168 12:00 Krzysztof Wacławek ZS nr 61 im.T.Reytana 2000
169 12:00 Krzysztof Czaplicki GIM 13 2500
170 12:00 Irmina Paprota 1850
171 12:00 Tomasz Drzewicz Promenada Klub Rock'n'Rolla Aromatycznego 2060
172 12:00 Mikołaj Paprocki Przedszkole 111 1100
173 12:00 Henryk Paprocki 2200
174 12:00 Jan Lepak ZS36 2000
175 12:00 Patryk Rogala ZS36 2650
176 12:00 Elżbieta Niewiadowska ZS 36 1550
177 12:00 Paweł Adamowski ZS 36 2200
178 12:00 Urszula Adamowska 1750
179 12:00 Paweł Niewiadowski ZS 36 1995
180 12:20 Joanna Cholewińska 1700
181 12:20 Łukasz Fedorowicz 3100
182 12:20 Wojciech Łysik WUM Warszawa 2800
183 12:20 Zuzanna Maronde KU AZS UW Warszawa 2500
184 12:20 Paulina Bętkowska WUM Warszawa 2175
185 12:20 przemysław stolarski Politechnika Warszawska 2750
186 12:20 Maciej Sobianek WUM Warszawa 2275
187 12:40 Hubert Gidziński VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie 2000
188 12:40 Paweł Gidziński VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie 2325
189 12:40 Agnieszka Gidzińska VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie 2100
190 12:40 Piotr Gidziński VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie 3010
191 12:40 Piotr Żubiński Accelerating Poland 3300
193 12:40 Justyna Kowalczyk SP 173 1900
194 12:40 Zuzanna Kowalczyk sp 173 800
195 12:40 Rafał Mienicki SP 48 2900
196 12:40 Mateusz Kowalczyk Sp 173 1200
198 12:40 Paweł Gabrysiak Warszawski Uniwersytet Medyczny 2300
199 12:40 Iwona Rek AKB MORT! 2940
200 12:40 Paweł Skrętkowicz Uniwersytet Warszawski 3000
201 13:00 Michał Dąbrowski 2550
202 13:00 Rafał Sałapski CXIX L.O. im.Jacka Kuronia w Warszawie 2705
203 13:00 Edyta Kotecka Gimnazjum nr 15 Warszawa 2450
204 13:00 Jan Kotecki Gimnazjum nr 15 Warszawa 2250
206 13:00 Leszek Roszczenko AZS WARSZAWA 2000
207 13:00 Joanna Hanak SP 282 2100
208 13:00 Patryk Madrak ZS 36 2375
209 13:00 Gabriela Hankus-Matuszek 1700
210 13:00 Leon Matuszek SP 60 1700
211 13:20 Maciej Grządko SGH Warszawa 2300
212 13:20 Mateusz Urbala zespół szkół nr.36 Warszawa 2250
213 13:20 Piotr Urbala zespół szkół nr.36 Warszawa 3200
214 13:20 Rafał Jachimiak AZS WARSZAWA 100 LAT 2780
215 13:20 Karol Daniluk AZS WARSZAWA 100 LAT 3195
216 13:20 Adam Kubiak Zespół Szkół nr 36 2850
217 13:20 Bartosz Emmel SP 23 im. E. Szymańskiego 2650
218 13:20 Anna Emmel SP 23 im. E. Szymańskiego 2150
219 13:20 Paulina Emmel ZS nr 61 im. T. Reytana 1800
220 13:20 Jacek Emmel SP 23 im. E. Szymańskiego 2200
221 13:20 Aleksandra Emmel SP 23 im. E. Szymańskiego 2400
222 13:20 Bartosz Bimek ZS 36 im.Marcina Kasprzaka 2530
223 13:20 Bartłomiej Janusz Technikum Elektroniczne nr 1 Zespołu Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka 2600
224 13:20 Marcin Pietraszek VEGE RUNNERS 3100
225 13:20 Paweł Jagodziński Zespół szkół nr36 2900
226 13:20 Maciej Zawadzki ZS 36 3275
227 13:20 Kamil Grabowski SP 312 2850
229 13:40 Michał Wawer Zs 36 im. M. Kasprzaka 2550
230 13:40 Aleksandra Pastuszka ZS 36 im. Marcina Kasprzaka 2750
231 13:40 Patrycja Góras Uniwersytet Warszawski 2100
232 13:40 Grzegorz Kubacki 2450
233 13:40 Miłosz Południewski Gimnazjum nr 15 2200
234 13:40 PIOTR PIETRZAK 2300
235 13:40 Agnieszka Mikuła 1950
236 13:40 Miłosz Bankiewicz Gimnazjum nr 15 2400
237 13:40 Tomasz Mikuła 2325
238 13:40 Jakub Mikuła 1950
239 13:40 Julia Mikuła 2000
240 13:40 Henryk Paprocki 2050
241 13:40 Mikołaj Paprocki 2050
242 13:40 Daria Paprocka SP 13 2450
243 13:40 GAJA ODOLCZYK ZS nr 61 im.T.Reytana 2175
244 13:40 AWA ODOLCZYK ZS nr 61 im.T.Reytana 1550
245 14:00 Jakub Polowiec Zs36 2475
246 14:00 Tomasz Kamiński Politechnika Warszawska 3000
247 14:00 Agata Wąsik ZS 36 1950
248 14:00 Marek Gośliński Zs.nr.36 im Marcina Kasprzaka Na Woli 2325
249 14:20 Paweł Klimkowski CXIX LO im. Jacka Kuronia w Warszawie 2100
250 14:20 Oliwia Fusiek CXIX LO im. Jacka Kuronia w Warszawie 2350
251 14:20 OSKAR GĄSIOROWSKI WUM Warszawa 3050
252 14:20 Elwira Smoleńska Farmer&Banana 2070
253 14:20 Krystian Wasilewski Farmer&Banana 2430
255 14:20 Maciej Wysmyk WUM Warszawa 2550
256 14:20 Łukasz Tuszyński Zespół Szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka 2700
257 14:20 Igor Dzierżanowski CPS TEAM 2600
258 14:20 Sara Duszyńska L LO im. Ruy Barbosy 2400
259 14:40 Maciej Zawadzki ZS 36 2500
260 14:40 Emil Rojecki ZS36 3330
261 14:40 Jakub Lengiewicz OTK Rzeźnik 3040
262 14:40 Tomasz Lengiewicz OTK Rzeźnik 1600
263 14:40 Luiza Bendyk ZS nr 61 im. Tadeusza Reytana 1650
264 14:40 Aleksandra Wojciechowska ZS nr 61 im.T.Reytana 1800
265 14:40 Marcin Żurawski Adidas Runners Warsaw 2850
268 15:00 Andrzej Woźniak XOXO 2650
269 15:00 Marta Kolimaga XOKO 2150
270 15:00 Gustaw Jakubiszak SP 85 1730
271 15:00 Alicja Syc 1680
272 15:00 Sylwia Mizerska Mom&Son 2250
273 15:00 Maja Nowak MKS Warszawa Ochota 2800
274 15:00 Monika Nowak MKS Warszawa Ochota 2500
275 15:00 Maciej Pomiankiewicz Politechnika Warszawska 2400
276 15:20 Wiktoria Dąbrowska 119 Lo im. Jacka Kuronia 2250
277 15:20 Nikola Dąbrowska 119 LO im Jacka Kuronia 2200
278 15:20 Justyna Skubisz- Dąbrowska 119 LO im. Jacka Kuronia 2800
279 15:00 Anna Górzyńska- Lengiewicz 2450
280 15:20 Danuta Skubisz 119 LO im. Jacka Kuronia 1400
281 15:20 Paweł Dąbrowski 119 LO im Jacka Kuronia 2250
282 15:20 Kamil Panufnik 2950
283 15:20 Paweł Dąbrowski ZS 36 2000
284 15:20 Anna Dąbrowska ZS 36 2000
285 15:40 Maciej Kliś 3150
286 15:40 Maciej Żabiński ZS nr 61 im.T.Reytana 1850
287 15:40 Jakub Kontak ZS nr 61 im.T.Reytana 1900
288 15:40 Michał Smoczyński Uniwersytet Warszawski 1850
289 15:40 Jan Bury NSP 97 1600
290 15:40 Zofia Dąbrowska NSP 97 1600
291 15:40 Barbara Kolasiński 2300
292 15:40 Arkadiusz Kolasiński NSP 97 2330
293 15:40 Maciej Dąbrowski NSP 97 1850
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
1 10:00 Mikołaj Kumosa 2550
2 10:00 Dorota Sidorczuk-Kumosa 2200
3 10:00 Maksymilian Pudzianowski SP 312 2025
4 10:00 Zofia Bilewicz SP 312 2050
5 10:00 Franciszek Dzimira SP 312 2450
6 10:00 Matylda Tomoń SP 312 1950
7 10:00 karolina stępniak zespół szkół nr 36 1750
8 10:00 Kacper Rzadkiewicz SP 312 2150
9 10:00 Barbara Kowalczyk Sp60 2300
10 10:00 Mikołaj Matyjaszczyk 1800
11 10:00 Maja Stefańska 2400
12 10:00 Jacek Stefański New Balans Eska Team 2700
13 10:00 Przemysław Matyjaszczyk 2450
14 10:00 FILIP BEDŁUSZAK 1900
15 10:00 Anna Matyjaszczyk 1600
16 10:00 Jakub Bełduszak 1250
17 10:00 Rafał Mroczkiewicz 2900
18 10:00 Oliver Kunc We run LX 2895
19 10:00 Przemysław Murawski 3050
20 10:00 Agata Bąk Bushido Centrum 2750
22 10:00 Adam Białek ZS 36 2200
23 10:00 Michał Korba 2650
24 10:00 Pola Kądzielska 1625
25 10:00 Magdalena Kądzielska 2510
26 10:20 Szymon Maciejewski ZS nr 36 2700
27 10:00 MAKSYMILIAN BUDZYŃSKI SP 2 LEGIONOW0 1300
28 10:00 Anna Zalewska SP nr 60 im. Powstania listopadowego w Warszawie 2000
29 10:00 Marta Górska 2600
30 10:00 Hubert Tymoszuk Liceum nr. 158 1850
31 10:00 Aleksander Urbaniak Politechnika Warszawska 3150
32 10:00 Krzysztof Gawryszewski 2525
33 10:20 Agnieszka Bielecka Zespół szkół nr 36 2050
34 10:20 Marcin Kowalczyk Technikum Elektroniczne nr 1 w Zespole Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka 2150
35 10:20 MAŁGORZATA NOWAK Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka 1700
36 10:20 Monika Nowak Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka 2410
37 10:20 Maja Nowak Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka 3000
38 10:20 Adrian Cichorski ZS 36 1550
39 10:20 Tomasz Święcicki Accelarating Poland 3200
40 10:20 KONRAD KARBARZ SP 303 WARSZAWA 2375
42 10:20 Karolina Orłowska Rivers of Babylon 2350
43 10:20 Radosław Rykowski Rivers of Babylon 2700
44 10:20 Piotr Wyszomirski agatawyszo@wp.pl 2350
45 10:20 Agata Wyszomirska 2200
46 10:20 Anna Sobianek 700
47 10:20 Maciej Sobianek 700
48 10:20 Grzegorz Wyszomirski 2250
49 10:20 Zuzanna Sobianek 700
50 10:20 Hanna Sobianek 700
51 10:20 Tomasz Kilinski XLO 2210
52 10:20 Kuba Polowiec Zs36 2450
53 10:20 Kosma Jurlewicz 2900
54 10:20 Piotr Gołda 2200
55 10:20 Aleksandra Pastuszka ZS 36 im. Marcina Kasprzaka 2620
56 10:20 Adrian Graczyk Technikum elektroniczne nr.1 2200
57 10:40 Łukasz Mróz ZS 36 2200
58 10:40 Sebastian Zober ZS 36 1950
59 10:40 Zuzanna Maronde KU AZS UW 3075
60 10:40 Tomasz Janoś ZS 36 2550
61 10:40 Jan Kurkowski ZS36 1900
62 10:40 Sylwia Chojnacka-Jabłońska 2170
63 10:40 Paweł Jabłoński 2350
64 10:40 Tymon Hyc 1850
65 10:40 Agnieszka Gruszczyńska-Hyc 2550
66 10:40 Zbigniew Duszyński 1700
67 10:40 Gabriela Fedoruk sp60 1950
68 10:40 Cezary Góralski Zespół Szkół nr. 36 im. Marcina Kasprzaka 2500
69 10:40 Agnieszka Paluch 2650
70 10:40 Wojciech Kurek 2400
71 10:40 Andrii Myroniuk 2700
72 10:40 Wiesław SZLACHTA BÓBR TŁUSZCZ 2650
73 10:40 Piotr Michalski SP 60 2000
74 11:00 Adam Mokrzycki ZS 36 1950
75 11:00 Renata Bochowicz Świetlica socjoterapeutyczna Chaberek 1250
76 11:00 Lena Szewczak Świetlica socjoterapeutyczna Chaberek 1300
77 11:00 Mateusz Majewski Świetlica socjoterapeutyczna Chaberek 1400
78 11:00 Ahmed Mantagov Świetlica socjoterapeutyczna Chaberek 1400
79 11:00 Julia Zakrzewska 1300
80 11:00 Małgorzata Bolek 2100
81 11:00 Krystian Polkowski Świetlica socjoterapeutyczna Chaberek 1400
82 11:00 Piotr Iszczuk Technikum Elektroniczne nr 1 2950
83 11:00 Oskar Polkowski Świetlica socjoterapeutyczna Chaberek 1800
84 11:00 Patryk Górski Technikum Elektroniczne nr 1 w Zespole Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka 2300
85 11:00 Rafał Robaczewski Świetlica socjoterapeutyczna Chaberek 1900
86 11:00 Kacper Woźniak 2850
87 11:00 Adrian Okołowicz Politechnika Warszawska 2650
88 11:00 Oliwia Rogala Świetlica socjoterapeutyczna Chaberek 1650
89 11:00 Mieszko Boczkowski Ronin Czerwieńsk 3000
90 11:00 Michał Bień Politechnika Warszawska 2750
91 11:00 Jakub Kopyciński Politechnika Warszawska 3100
92 11:00 Mateusz Butkiewicz 2560
93 11:00 Patryk Rogala ZS 36 2300
94 11:00 Kamil Kwiatkowski ZS36 2250
95 11:00 Barbara Matusik OTK Rzeźnik 3070
96 11:00 Elwira Smoleńska 1925
97 11:20 Natalia Dembrał Świetlica socjoterapeutyczna Chaberek 1900
98 11:00 Igor Tkaczyk 2700
99 11:20 Mariusz Gacek 2800
100 11:20 Franek Szumera Gimnazjum nr15 Warszawa 2250
101 11:20 Tomasz Ciołkowski 2825
102 11:20 Adam Ciołkowski 3125
103 11:20 Jan Szumera SP 10 Warszawa 2200
104 11:20 Anna Szumera Brak 1950
105 11:20 Tien Duong Xuan ZS 36 1100
106 11:20 Mateusz Janikowski ZS 36 1500
107 11:20 Dorota Zielińska 2300
108 10:20 Dominik Mizerski 2875
109 11:20 Dominika Weiss SP 60 Warszawa 2050
110 11:20 Sylwia Mizerska 2400
111 11:20 Oliwia Weiss SP 60 2350
112 11:20 Ryszard Wasilewski ZSE im.Kasprzaka nr.36 950
113 11:20 Wojciech Tomczuk ZSE im.Kasprzaka nr.36 1800
114 11:20 Daniel Weiss 2450
115 11:20 JACEK ŁUKA zs nr 36 2300
116 11:20 Marzena Tomczuk ZSE im.Kasprzaka nr.36 950
117 11:20 Tytus Tomczuk ZSE im. Kasprzaka nr.36 950
118 11:20 Maciej Łuka ZS nr 36 2750
119 11:20 Leon Matuszek Szkoła Podstawowa nr 60 1600
120 11:20 Gabriela Hankus Szkoła Podstawowa nr 60 Warszawa 1850
121 11:20 Marta Paczuszka Zespół Szkół 36 im. Marcina Kasprzaka 2500
122 11:20 Emil Rojecki ZS 36 3000
123 11:20 Krystyna Guzek 2300
124 11:20 Kalina Wasilewska - Jedynak 1750
125 11:20 Lidia Wasilewska ZS nr 36 1100
126 11:20 Zofia Zielińska szkoła Podstawowa Nr 60 im. Powstania Listopadowego 1750
127 11:20 Lena Bors Szkoła Podstawowa nr 60 Warszawa 2100
128 11:20 Łukasz Taszyński ZSE im.Kasprzaka nr.36 2750
129 11:20 Jakub Fąk Politechnika Warszawska 2600
130 11:40 Hanna Tykocka 1200
131 11:40 Jan Tykocki 1500
132 11:40 Antek Jagodzinski 2600
133 11:40 Adam Lewandowski zs 36 1200
134 11:40 Mateusz Pszczółkowski ZS 36 2750
135 11:40 Jakub Młynarski Zespół Szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka 2150
136 11:40 Przemysław Klonowski 2350
137 11:40 Anna Sztachelska 2100
139 11:40 Piotr Jachimiak Jachimiaczki 1030
139 11:40 Justyna Jachimiak Jachimiaczki 1030
140 11:40 Ola Jachimiak 1030
141 12:00 Dobromir Warchoł zs nr 36 2725
142 12:00 Paweł Szymański 2600
144 12:00 Dorota Skrzyniecka 2600
145 11:40 Grzegosz Kłos 3500
146 12:00 Szymon Balcerak ZS 36 2150
147 12:00 Michał Kępiński ZS 36 2500
148 12:00 Krzysztof Poncyliusz 2850
149 12:00 Małgorzata Wilczyńska 1740
150 12:00 Wojciech Skowroński Kabaty 2650
151 12:00 Piotr Urmanowski ZS 36 im. M. Kasprzaka 2750
152 12:20 Artur Kostrzewa 3000
153 12:20 Jakub Kuczyński ZS nr 36 2250
154 12:20 Łukasz Wojtyna 12tri.pl 3420
155 12:20 Jan Grzegorek 1350
156 12:20 Marta Wojtkowiak 2950
157 12:20 Bartłomiej Janusz Technikum Elektroniczne nr 1 w Zespole Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka 2350
159 12:20 Joanna Rałł XLO im Krolowej Jadwigi 2600
159 12:20 Amelia Seroczyńska 2150
161 13:00 Mateusz Ścibor zs. 36 im. Marcina Kasprzaka 2450
162 13:00 Bartosz Bimek ZS36 2100
163 13:00 Aleksandra Pastuszka ZS36 2300
164 13:00 Kamil Stępień ZS 36 1750
165 13:00 Edyta Wiktor 2150
166 13:00 Anna Mosiołek WUM 2150
167 13:00 Gracjana Dybul 1925
168 13:00 Piotr Tkarski 1925
169 13:00 Michał Dąbrowski 2645
170 13:00 Natan Filipowicz WBS no. 77 400
171 13:00 Filipowicz Mateusz WBS no. 77 2000
172 13:00 Maciej Zawadzkki ZS 36 1925
173 13:00 Antoni Her SP nr 25 1650
174 13:20 Piotr Pietrzak 2260
175 13:20 Mateusz Bura ZS36 2225
176 13:20 Marcel Gostyński 2260
177 13:20 Maciej Krajewski Zespół Szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka 1650
179 13:20 Paweł Patoka ZS36 2450
180 13:20 Michał Mostowski ZS 36 2300
184 13:20 Piotr Ułasiuk ZS 36 1950
185 13:20 Emil Zielski ZS 36 2390
186 14:00 Natalia Janakowska 2025
187 14:00 Igor Dzierżanowski CPS TEAM 2700
189 14:00 Kamil Grochalski SP nr 177 3050
191 14:00 Damian Grochalski SP nr 177 2400
192 14:00 Tomasz Kamiński Politechnika Warszawska 3020
193 14:00 Marek Grochalski SP nr 177 2650
194 14:00 Emil Grochalski SP nr 177 1775
196 09:20 Mateusz Żak ZS nr 36 1850
197 14:00 Miłosz Szwajkowski ZS nr 36 1150
198 14:20 Michał Kaczmarczyk WUM 3300
199 14:20 Łukasz Gręda Śląski Uniwersytet Medyczny 2820
200 14:20 Jakub Fornalski ZS36 1750
201 14:20 Adrian Pstrąg Duklanowski Team 3150
202 14:20 Krystian Pstrąg 3000
203 14:20 Dominik Migdał 2400
204 14:20 Marcin Łupinowicz 2500
205 14:20 HANNA ZAWADZKA ZS NR 36 1600
206 14:20 EDWARD ZAWADZKI ZS NR 36 1450
207 14:20 Damian Cichocki Technikum Elektroniczne nr 1 w Zespole Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka 1500
208 14:20 Halina Szynal 2340
209 14:20 Adam Kalnus ZS 36 1500
210 14:00 Robert Grochalski SP nr 177 2975
211 15:00 Dawid Balcerowski Technikum Elektroniczne nr 1 w Zespole Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka 2130
212 15:00 Szymon Drabczyk 3040
213 15:00 Mateusz Zgoda Naprzód Młociny 3130
214 15:00 Hanna Domańska Baśniowy Dom 2150
215 15:00 Hubert Domański FS. im. J. Gutenberga 2200
216 15:00 Łukasz Domański 2550
217 15:00 Karolina Biernacka --- 1950
218 15:00 Krzysztof Sycan Biegam Na Tarchominie 2825
219 15:00 Konrad Żarów WUM 2150
220 15:00 Natalia Stawicka zs 36 650
221 15:00 Franciszek Stawicki zs 36 650
222 15:20 Hanna Lewandowska sp 23 2475
223 15:20 Piotr Lewandowski R99 2350
224 15:20 Mikołaj Wojewoda sp 60 2300
225 15:20 Michał Wojewoda sp 60 2300
226 15:20 Rafał Jachimiak AZS Warszawa 2440
227 15:20 Justyna Wielgosz wum 2600
228 15:20 Bartłomiej Błaszczyk Technikum Elektryczne 2550
229 15:20 Hubert Domański sp im j. Gutenberga 2100
230 15:20 Michał Kosewski zs 36 2475
448 15:40 Anna Górzyńska-Lengiewicz 2050
449 15:40 Jakub Lengiewicz 3050
450 15:40 Tomasz Lengiewicz 1650
998 15:40 Bartosz Bartosik gimnazjum nr 49 2850
Używamy plików Cookies, aby ulepszyć nasz serwis. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki -   Zamknij