Test Coopera

dla wszystkich 2018

Wyniki Warszawa-Rembertow

Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
1 12:00 Daniel Walczak BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 2970
2 12:00 Adam Wieremiejczyk 2740
3 12:00 Patrycja Walczak LI LO im. Tadeusza Kościuszki 2030
4 12:00 Julia Cielebąk SP 124 2200
5 12:00 Hubert Cielebąk SP 124 1700
6 12:00 Oliwier Walczak LILO im. Tadeusza Kościuszki 2030
7 12:00 Julia Korniluk SP 124 2000
8 12:00 Łukasz Cielebąk SP 124 2400
9 12:00 Zuzanna Bogusz SP 217 2000
10 12:00 Klaudia Portasiewicz SP217 1950
11 12:00 Martylda Bogusz SP 217 2010
12 12:00 Wiktoria Nowak SP 2017 2400
13 12:00 Wojtek Nowak SP 2017 2600
14 12:00 Paweł Łuczak SP 217 1800
15 12:00 Anna Tyszkiewicz SP 217 2000
16 12:00 Zosia Antosiewicz SP 217 1700
17 12:00 Adam Antosiewicz SP 217 2220
18 12:00 Ewa Antosiewicz SP 217 1700
19 12:00 Marysia Antosiewcz SP 217 1990
20 12:00 Przemysław Ciszewski SP 217 2100
21 12:00 Wiktoria Falkowska SP 217 1600
22 12:00 Kacper Dziedzic SP217 2150
23 12:00 Paulina Dziedzic Sp 217 2050
24 12:00 Michał Leśniewski SP 217 2750
25 12:00 Justyna Dziedzic SP217 1500
26 12:00 Katarzyna Adamczyk SP 217 2000
27 12:00 Oliwia Pudlik SP 217 1800
28 12:00 Maja Stegner SP 124 1800
29 12:00 Krzysztof Portasiewicz SP 217 1950
30 12:00 Maria Leśniewska SP 217 1800
31 12:20 Arkadiusz Sławiński SP 217 2650
32 12:20 Andrii Myroniuk 2809
33 12:20 Jan Neska Sp124 800
34 12:20 Zofia Neska SP 124 1600
35 12:20 Stanislaw Neska SP 124 1400
38 12:20 Gabriela Gajdka SP 217 2000
39 12:20 Anna Gajdka SP 217 2000
40 12:20 Cichocki Tomasz SP 217 2650
41 12:20 Sebastian Gęgniewicz SP 217 2430
42 12:20 Krzysztof Bojarski SP 217 3090
43 12:40 Bartłomiej Błaszczyk Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka 3000
45 12:40 Magdalena Kurowska LI LO im. Tadeusza Kościuszki 2550
46 12:40 Maksymilian Duszyk LI LO im. Tadeusza Kościuszki 1600
47 12:40 Wiktor Budny LI LO im. Tadeusza Kościuszki 2000
48 12:40 Dawid Sawicki LI LO im. Tadeusza Kościuszki 2300
49 12:40 Krystian Zabrocki LI LO im. Tadeusza Kościuszki 2200
50 12:40 Amelia Kowalczuk LI LO im. Tadeusza Kościuszki 1450
51 12:40 Nikodem Czauderna LILO im. Tadeusza kościuszki 2200
52 12:40 Jerzy Jarzyna LI LO im. Tadeusza Kościuszki 2420
53 12:40 Stanisław Kasprowiak LILO im. Tadeusza kościuszki 2050
54 12:40 Kacper Szafrański LI LO im. Tadeusza Kościuszki 2400
55 12:40 Sylwester Sykut 2600
56 12:40 Oliwia Demnicka LI LO im. Tadeusza Kościuszki 2000
57 12:40 Maciej POTWÓR NOWAKOWSKI REMBERTÓW TEAM 2100
58 12:40 Michał Żochowski LI LO im. Tadeusza Kościuszki 1700
59 12:40 PAWEŁ ŚWIETOCHOWSKI Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaja 1800
60 12:40 Marcin Kuriata Rembertów Team 2800
61 13:00 Zbigniew Leśniewski SP 217 2200
62 13:00 Dorota Pietrzak SP 124 1600
63 13:00 Alicja KRÓL SP 217 1700
64 13:00 Natalia Piotrowska 1400
65 13:00 Patryk Piotrowski SP 217 3000
66 13:00 Gabriela Piotrowska 1600
67 13:00 Arkadiusz Piotrowski 2300
68 13:00 Julia Wiącek SP 124 1780
69 13:00 Monika Piotrowska 1400
70 13:00 Jacek Ciechomski SP 217 2350
71 13:20 Jacek Smyl 2800
72 13:20 Rafal Pawlak 2725
73 13:20 Jan Pawlak 2600
74 13:20 Zbigniew Bystydzieński 2500
75 13:20 Piotr Bystydzieński 2200
76 13:20 Mateusz Mazurek SP 217 2950
77 13:20 Mirosław Banasiak 2750
78 13:20 Maciej Banasiak Europejska Szkoła Przyszłości 1850
79 13:20 Barbara Banasiak Europejska Szkoła Przyszłości 1900
80 13:20 Julianna Sierocińska Szkoła Podstawowa Nr 168 w Warszawie 1700
81 13:20 Anna Zalewska SP 60 1900
82 13:40 Antonina Jakubiak Sp 124 2150
83 13:40 Justyna Salwa SP 124 1800
84 13:40 Anna Pyra SP 124 1990
85 13:40 Magdalena Pyra SP 124 1990
86 13:40 Grzegorz Pyra SP 124 1990
87 13:40 Gabrysia Lipińska SP 124 1800
88 13:40 Tosia Zwierzchowska SP124 2000
89 14:00 Przemysław Pierowicz 2600
91 14:00 Agnieszka Marczak Politechnika Warszawska 2680
92 14:00 Agata Zadka 2250
93 14:00 Emilia Olędzka Rembertów Team 2800
94 14:00 Helena Kubik Rembertów Team 1200
95 14:00 Adam Kubik Rembertów Team 1000
96 14:00 Anna Jarzębska SP 124 2220
97 13:40 Blanka Malczewska SP 124 2000
98 14:20 Aleksander Świętochowski Gym 1 Joy Academy 2400
99 14:20 Justyna Świętochowska Gym 1 Joy Academy 1750
100 14:20 Borys Świętochowski Gym 1 Joy Academy 2000
101 14:20 Aleksandra Świętochowska Gym 1 Joy Academy 1800
102 14:20 Bartek Jerzak SP 217 1500
103 14:20 Katarzyna Kot Rembertów Team 2950
104 14:20 Olaf Ćwierzyński 2800
105 14:20 Piotr Potocki GYM JOY Academy 2500
106 14:20 Daria Syta Gym 1 Joy Academy 2000
107 14:20 Bartłomiej Ciechomski SP 217 2000
108 14:20 Anna Ciechomski SP 217 1750
109 14:20 Filip Ciechomski SP 217 1200
110 14:20 Michał Szawro Rembertów Team 2300
111 14:40 Kamil Klinert SP 217 2425
112 14:40 Aleksandra Kłosowska- Junko SP 217 3040
113 14:40 Artur Mikołajczyk Rembertów Team 2960
114 14:40 Wojciech Walesiak Rembertów Team 3000
115 15:00 Katarzyna Sucha Suchorzewska AZS 1900
116 15:00 Piotr Majsak AZS Warszawa 2350
117 16:00 Maja Sajnug SP 217 1950
118 15:00 Marek Płaza SP 124 2450
119 15:00 Majka Bukowska SP 217 2150
120 15:00 Ewelina Kamińska SP 217 2000
121 15:00 Julia Adamek SP 217 1900
122 15:00 Przemysław Kosowski 3100
123 15:00 Rafał Jachimiak AZS Warszawa 2480
124 15:00 Patryk Smukowski SP 217 2400
125 15:00 Filip Smukowski SP 217 1750
126 15:20 JAKUB Bielawski 2450
127 15:20 Cezary Bielawski 1900
129 15:40 Katarzyna Płaza SP 124 1800
130 15:40 Monika Płaza SP 124 1950
131 15:40 Monika Cupiał 1850
132 15:40 Ada Cupiał SZP 124 2400
133 15:40 Patrycja Cupiał SP 124 1800
134 15:40 Stanisław Kożuchowski SP 217 2150
135 15:40 Mateusz Wojcieszek XVII LO im. A. Frycza Modrzewskiego 2800
136 16:00 Bartosz Kachnic SP 217 2800
137 16:00 Michał Kot SP nr 1 STO 2000
138 16:00 Adam Olesiński 3220
139 16:00 Hanna Sajnug SP 217 1700
140 16:00 Martyna Kachnic SP 217 1950
141 16:00 Aleksander Kowalczuk STO 2000
142 16:00 Ewa Kowalczuk STO 2000
143 16:00 Arkadiusz Kowalczuk STO Rembertów Team 2995
144 16:00 Lena Kowalczuk STO 1800
145 16:00 Piotr Piątkiewicz 2650
146 16:00 Marcin Piątkiewicz 2900
147 16:00 Stanisław Piątkiewicz SP 53 2750
148 16:00 Leon Matuszek SP 60 2400
149 16:00 Arkadiusz Machanek 2400
150 16:00 Igor Machanek STO nr 1 2000
151 16:00 Jan Machanek 2200
152 16:00 Kamila Jendrych SP 353 1400
153 16:00 Konrad Jendrych Przedszkole Gumiś 1600
154 16:00 Adam Jendrych 2600
155 16:00 Alicja Dudek Sp217 1800
156 16:00 Anna Dudek Sp217 1700
157 16:00 Marcin Dudek Sp217 2500
158 16:00 Zofia Ładak SP 217 2100
159 16:00 Marcin Ładak SP 217 2650
160 16:00 Hubert Jastrzębski SP 127 2550
161 16:00 witold Antosiewicz 2050
162 16:00 Nina Antosiewicz SP 217 2050
163 16:00 Mikołaj Pawłowski SP 217 2500
164 16:00 Paweł Laskus 2550
165 16:00 Kornelia Zielińska SP 124 2000
166 16:00 Matylda Zielińska SP 124 2000
168 16:00 Alexandra Rutkowska SP 124 1800
169 16:00 Maria Niebielska 2200
170 16:00 Oliwia Gałonzowska Szkoła Podstawowa nr.124 im. Stanisława Jachowicza 2150
171 16:00 Marek Stokowski 2750
172 16:00 Witold Wolny 2600
173 16:00 Marysia Majsak 1150
174 16:00 Małgorzata Murawska 2490
175 16:00 Przemysław Murawski 2975
176 16:00 Małgorzata Kachnic 1850
177 16:00 Grzegorz Brańka 2970
178 16:00 Martyna Kachnic 1750
179 16:00 Wiktoria Kwapisiewicz 2100
180 16:00 Jacek Budzyński 1200
181 16:00 Daniel Dąbała 1950
182 16:00 Dawid Dąbała liceum ogólnokształcące w Sulejówku 2000
183 16:00 Michał Zbroński 1800
Używamy plików Cookies, aby ulepszyć nasz serwis. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki -   Zamknij