Test Coopera

dla wszystkich 2015

Wyniki Warszawa-Ursus

Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
1 10:20 Maciej Wójcik 2835
2 10:20 Wojciech Piechocki 3100
3 10:20 Artur Darleta 2050
4 10:20 Mateusz Baron 1900
5 10:20 Justyna Kaniewska 1900
6 10:20 Piotr Kolasa 3280
7 10:20 Agnieszka Bartoszewicz 2500
8 10:20 Paweł Sidorczuk 2450
9 10:20 Dominik Sidorczuk 2450
10 10:20 Mikołaj Kumosa 2600
11 10:20 Marek Nowak 2050
12 10:20 Piotr Olewniczak 2700
13 10:20 Witold Stoch 2500
14 10:20 Rafał Mroczkiewicz 2900
15 10:20 Bogusław Weryński 2550
17 10:20 Jacek Runowski 2700
18 10:20 Anna Dura 2350
19 10:20 Bernard Tucholski 2340
20 10:20 Klaudia Tucholska 1800
22 10:20 Artur Stępień 2020
24 10:20 Pac Dawid 2350
26 10:20 Parzelski Antoni 2300
27 10:20 Stanisław Parzelski 1750
28 10:20 Tomasz Borowski 1900
30 10:20 Robert Borowski 1700
31 10:20 Kacper Lisiewski 2600
32 11:00 Sylwester Radzimowski 3225
33 10:20 Maciej Mijas null 2750
34 10:20 Magdalena Tuszewicz 2100
35 10:20 Mariusz Piegat 3050
36 10:20 Monika Strobin 2700
37 10:20 Zbigniew Wietecki null 2060
38 10:20 Piotr Jakubowski 2400
39 11:00 Waldemar Brzozowski 2900
40 09:20 Sebastian Biegaj 2400
41 11:00 Kaca Kacper 2300
42 09:20 Jarosław Wilczewski 3000
43 11:00 Tomasz Oksiędzki 3100
44 11:00 Andrzej Kalata 2460
45 11:00 Barbara Zawada 2150
47 11:00 Katarzyna Ogińska 2005
48 11:00 Paweł Leśniewski 2695
50 11:00 Tomasz Arak 3000
51 11:00 Krzysztof Koczkodaj 2300
52 11:00 Renata Koczkodaj 1800
53 11:00 Mariusz Walasiewicz 2350
54 11:00 Daniel Dorman 2700
55 11:00 Szymon Dynek 2550
56 11:00 Patryk Miroński 2410
57 11:00 Marcin Soczewka 2600
58 11:00 Paweł Jakubczak 2200
59 11:00 Alan Lewandowski 2450
60 11:00 Bartłomiej Łazęcki 2200
61 11:00 Sławomir Więcek 2650
62 11:00 Dominik Simon 2800
63 11:00 Jakub Oponowicz 2250
64 11:00 Grzegorz Kuźmiar 2450
66 11:00 Jakub Cieślak 2550
68 11:00 Jakub Józwik 2850
69 11:00 Piotr Misiak 2805
70 11:00 Michał Taras 2100
76 11:20 Ryszard Płochocki 2750
77 11:20 Dominik Grzybicki 2700
78 11:20 Karolina Orłowska null 2600
79 11:20 Andrzej Zinkiewicz 2900
80 11:20 Radoslaw Rykowski null 2600
81 11:20 Robert Czaczkowski 2490
82 11:20 Patryk Chyliński 2300
83 11:20 Kacper Nowakowski 2400
84 11:20 Szymon Owczarek 2520
85 11:20 Adam Krzesak 3100
86 11:20 Jarosław Glinka 3000
88 11:20 Konrad Grzegorczyk 2550
89 11:20 Mariusz Jankowski 3180
90 11:20 Maciej Woronowicz 2790
91 09:20 maja łucko 1900
92 11:20 Piotr Taźbierski 2400
93 11:20 Jarosław Łućko 1900
94 11:20 Daria Taźbierska 2000
95 11:20 Roman Topolski 3050
96 11:20 Andrzej Tchorzewski 2720
97 11:20 Marek Markiewicz 2800
98 11:20 Bartłomiej Skarżyński 2550
99 11:20 Dominik Ziętala 2550
100 11:20 Jola Wagner 2790
101 11:20 Ryszard Skowron 2850
102 11:20 Andrzej Suwald 2830
103 11:20 Rafał Domański 2395
104 11:40 Jarosław Żurawiński 2790
105 11:20 Karolina Michalak 2600
106 11:40 Ewa Żurawińska 2470
107 12:20 Karolina Chrustowiecka 1870
108 12:20 Jarosław Chrustowiecki 2365
109 11:40 Marta Anuszewska 1700
110 11:40 Adam Nakonieczny 2840
111 11:40 Sławomir Sobek 1900
113 11:40 Krzysztof Piotrowicz 2725
114 11:40 Paweł Sak 2500
115 11:40 Hubert Zawistowski 2650
116 11:40 Emilia Piotrowska 2800
117 11:40 Sebastian Myszkowski 3350
118 11:40 Sebastian Zasepa 3350
119 11:40 Maria Olszak 1900
120 11:40 Olga Mazurek 2250
121 11:40 Anastasiia Volynets 2000
122 11:40 Salman Malik null 2400
123 11:40 Agnieszka Klukowska 2100
124 11:40 Piotr Malczak 2600
125 11:40 Igor Klukowski 1900
126 11:40 Piotr Zdziarski 3000
127 12:00 Aleksandra Płuciennik 2450
128 12:00 Sylwia Wołczak 2250
130 12:00 Wiktoria Gutowska 1700
131 12:00 Anna Gutowska 1800
132 12:00 Julia Stawiarz 2100
133 13:00 Borys Kozakow 2450
135 12:20 Piotr Szczebiot 2725
136 12:20 Bartosz Kurzydło 2800
137 12:20 Łukasz Iwanicki 2725
138 12:20 Krzysztof Szajkowski 2425
139 12:20 Paweł Wichniak 3030
140 12:40 Mateusz Kabulski SP 14 2150
141 12:40 Szymon Karpiński 2050
142 12:40 Mateusz Karpiński SP 14 2250
143 12:40 Paweł Gawin 2250
144 12:20 Michalina Koroś 2750
145 12:40 Michał Leśny SP 14 2050
146 12:40 Krzysztof Sycan 3100
147 12:20 Paulina Obara 2350
148 12:20 Rafał Procko 3110
149 12:40 Paweł Chocyk sp 14 2800
150 12:20 Aleksandra Drobnik 2075
151 12:40 Agnieszka Warzecha 2135
152 12:20 Michał Mikołajczuk 2000
153 12:40 Mariusz Łada 1990
154 12:40 Piotr Owczarek 2402
155 12:40 Katarzyna Stefańska 2600
156 12:40 Ewa Rogalska 2050
157 12:40 Łukasz Jastrzębski 3100
158 12:40 Krzysztof Góraj 2860
159 12:40 Michał Pancer 2575
160 12:40 Grzegorz Soból 3300
161 13:00 Karol Szymański 2825
163 13:00 Krzysztof Kamiński 2650
164 13:00 Krzysztof Szymko 2900
165 13:00 Monika Suska 2320
166 13:00 Aleksandra Łyk 2400
167 13:00 Dariusz Łyk 2450
167 12:40 Rafał Drzazga 2880
168 13:20 Sławomir Dyra 1840
169 13:00 Dominik Kij 3125
170 13:00 Jacek Surmański 2600
171 13:20 Tomasz Roszkowski 3450
172 13:20 Krzysztof Leszczyński 2600
173 13:20 Jacek Łukawski 2150
174 13:20 Dominika Pniak 2425
175 13:20 Ewelina Szadkowska 2800
176 13:20 Tomasz Płonkowski 2950
181 14:00 Mariusz Kądziołka 2775
182 13:20 Olek Biczak-Radlak 2350
183 13:20 Jakub Mazur 2500
184 14:00 Grzegorz Dąbrowski 2925
185 14:00 oles yakymiv 2300
186 14:00 Magda Mielniczek 2420
187 14:00 Michał Burda 2900
188 14:00 Tamara Cieślak 2350
189 14:00 Joanna Rutkowska 1950
190 14:00 Szymon Zwoliński 2400
191 14:00 Piotr Misiak 2985
192 14:00 Diana Iwanicka 2540
193 14:00 Maciej Suchodolski 2570
194 14:00 Krzysztof Kacaliński 2950
195 14:00 Jakub Kacaliński 2100
196 14:00 Dorota Wypych 2050
197 14:00 Jan Kacaliński 2050
198 14:00 Bartłomiej Wypych 1700
199 14:00 Ewa Kacalińska 1940
200 14:00 Mateusz Wypych 2000
201 14:00 Iwona Rek 2950
202 14:00 Piotr Tyburski 3100
203 14:00 Jakub Bator 2400
204 14:00 Marek Bator 2750
205 14:00 Wiera Kupczanka 2125
206 14:00 Klemens Klecowka 2170
207 14:00 Szymon Wypych 400
208 14:00 Joanna Kądziołka 1940
209 14:00 Artur Tomaszuk 3020
210 15:00 Michał Wypych 2410
211 14:20 Marta Koc 2700
212 14:20 Aleksandra Koc 1950
213 14:20 Krzysztof Kulik 3125
214 14:20 Sylwester Cichacki 3325
215 14:20 Jagoda Białecka 2000
216 14:20 Emilia Tomaszuk 1960
217 15:00 Andrzej Poszelężny 2600
218 14:20 Gabrysia Podleś 1960
219 14:20 Alicja Wojtkowska 1990
220 15:00 Emilia Gibniewska 2125
221 15:00 Krzysztof Cichy 2600
222 15:00 Jacek Zieliński 2525
223 15:00 Jakub Folga 2830
224 15:00 Robert Łukasiak 2175
225 15:00 Sebastian Becker 2840
226 15:00 Marcin Kraszewski 2810
227 15:20 Michał Rzepka 2500
228 15:00 Kacper Kuś 3070
229 15:20 Rafał Jachimiak 2099
230 15:20 Michał Cichy 2130
231 15:20 Mariusz Cichy 2400
232 15:20 Maciej Wojtkowski 2300
233 15:40 Gabrysia Mazurek 2130
300 14:00 Leszek Stefan Roszczenko 2957
400 14:00 Karol Daniluk 2957
500 14:00 Janusz Bukowski 2250
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
1 10:00 Renata Kostrzewa SP 4 2200
2 10:40 Krzysztof Jasiński SP Azymut Pruszków 2693
3 11:00 Sebastian Czerniszewski 1800
4 10:00 Szymon Farańczuk SP 14 1900
5 10:40 Kacper Nowakowski Technikum Mechatroniczne 1 2425
6 10:40 Justyna Durka SP 4 2200
7 10:00 Klara Farańczuk GIM 50 2150
8 10:40 Paweł Derlatka 2750
9 10:20 Miłosz Rakowski SP 4 2350
10 10:00 Maciej Woronowicz OSiR Ursus 2850
11 10:20 Danuta Wojtkiewicz SP 4 2000
12 10:20 Oskar Bylicki SP 4 2350
13 10:00 Antoni Parzelski 2300
14 10:40 Bartosz Skalski 3280
15 11:00 Wioleta Świdlicka DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2650
16 10:00 Piotr Strzelecki PiotroBiegacz 3250
17 11:00 Waldemar Brzozowski SP 94 2750
18 11:00 Piotr Malczak DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2820
19 10:00 Kinga Kądziela 2650
20 11:00 Piotr Zdziarski DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 3100
21 11:00 Małgorzata Cheda SP 4 2250
22 10:00 Krzysztof Michałowski 2400
23 11:00 Paweł Złotkowski GIM 133 2800
24 11:00 Ula Sztajerwald GIM 133 2350
25 10:00 Monika Piasecka 2800
26 11:00 Agnieszka Tylus SP 4 2250
27 11:00 Damian Falandysz WPRunning 3400
28 10:00 Magdalena Chruściel SP 4 1850
29 11:00 Jakub Cieślak GIM 133 2500
30 11:00 Sylwester Radzimowski Biegnę, żeby Bartek mógł biegać. 3300
31 10:00 Pamela Nitecka SP 4 1800
32 11:00 Łukasz Kowalski SP 14 2950
33 11:00 Adam Rafalski SP 85 3100
34 10:00 Artur Stępień 2050
35 10:40 Alicja Durka SP 4 2000
36 10:20 Dariusz Kośla Syreni Gród 3150
37 10:00 Łukasz Dąbrowski Dąbrowscy Team 2980
38 10:40 Fabian Krzemień SP 4 2000
39 10:40 Karol Giś SP 4 2340
40 10:00 Maciej Patrzyk 2140
41 11:00 Mariusz Ciesielski DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 3170
42 10:40 Grzegorz Kaczmarek Oxygen 3050
43 10:20 Claudia Babled SP 4 1900
44 10:40 Anna Giś SP 4 2340
45 10:40 Olaf Kacprzycki 2420
46 10:20 Angelika Ostrowska SP 4 1800
47 10:40 Marek Markiewicz Grupa Biegowa URSUS 2700
48 10:40 Adam Gryko 3000
49 10:20 Izabela Gołaszewska SP 4 1750
50 13:20 Jakub Skup SP 264 2050
52 10:20 Natalia Ostrowska SP 4 1750
53 10:20 Magdalena Balicka SP 4 2120
54 10:40 Bartosz Kowalewski 2300
55 10:20 Karolina Żabczyńska SP 4 2300
56 10:20 Karol Krzysztoszek SP 4 2170
57 10:40 Szymon Szczech SP 4 2350
58 10:20 Dorota Ostrowska SP 4 1800
59 10:40 Maks Oleksiak SP 4 1900
60 10:40 Andrzej Rozen SP 4 2925
61 10:20 Magdalena Wyglądała SP 4 2000
62 10:40 Krzysztof Maksymik 2740
63 11:00 Mirosław Trupiszewski DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2995
64 10:40 Maciej Gołaszewski SP 4 2010
65 11:00 Ola Kozieł SP 4 1650
66 11:00 Sebastian Kieszek WPRunning 3450
67 11:00 Stanisław Parzelski 2300
67 11:00 Stanisław Parzelski SP 14 2300
68 11:00 Karolina Rosa SP 4 2350
69 11:00 Julka Stawiarz SP 4 1660
71 11:00 Mariusz Gromiec 2650
72 11:00 Natalia Galas SP 4 2100
73 10:20 Oliwia Marzecka SP 4 2000
74 11:00 Kamil Ciesielski 2750
75 11:00 Aleksandra Zielińska 1950
77 11:00 Ania Galas SP 4 1650
78 11:00 Ania Walkowiak UKS 4 Ursus 1700
79 10:20 Emil Duch PZU Sport Team 3300
80 11:00 Dariusz Domaradzki SP 175 2150
81 11:20 Kacper Kędzierski 2900
83 11:00 Adam Walkowiak Tomcio Paluszek 1700
84 11:40 Jolanta Wagner 2700
85 10:20 Mikołaj Szlaga SP 14 1850
86 11:40 Andrzej Suwald 2720
87 11:20 Jacek Surmański Franka i Stasia 2813
88 10:20 Marek Wasilewski SP 4 2410
89 11:20 Jerzy Paździerz SP 4 2000
90 11:20 Piotr Maciej Sagan SP 4 2425
91 10:20 Agnieszka Dziąg Przedszkole 194 2300
92 11:20 Oliwia Sagan SP 4 2050
93 11:20 Paulina Paździerz SP 4 1700
94 10:20 Malina Wasilewska SP4 1950
95 11:20 Klaudia Paździerz SP 4 1800
96 11:00 Natalia Tucharz SGH 2650
97 10:20 Maria Kulczycka GIM 21 1935
98 11:00 Jacek Tucharz 2600
99 11:20 Maja Kowalik SP 4 2350
101 11:20 Paweł Rokita 2850
102 11:20 Magda Mielniczek SP 14 2350
103 10:20 Mirosław Dmuchowski GIM 21 2300
104 11:20 Maciej Wojtkowski SP 14 2460
105 11:20 Paweł Pietranik Albatrosy 2880
106 10:20 Mateusz Grzelak SP 4 2800
107 11:40 Maciej Krysiński 2000
108 11:20 Grzegorz Dąbrowski 3050
110 11:20 Marcel Rodzoch SP 2 1850
111 11:20 Rafał Grzeszak DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2700
112 10:20 Daria Sidor SP 4 2000
113 11:20 Jakub Tomaszek 2050
114 11:40 Julia Królikowska SP 94 2450
115 10:20 Marcin Adamczyk 2900
116 11:40 Julia Tereszczuk SP 351 2250
117 11:40 Marcin Tereszczuk SP 351 2720
118 10:20 Mikołaj Adamczyk SP 14 2350
119 11:40 Joanna Tereszczuk SP 351 2300
120 11:20 Tomasz Jan Oksiędzki DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 3225
121 11:00 Konrad Czerniszewski 2480
122 11:20 Robert Czaczkowski 2650
123 11:40 Adam Szczepański Albatrosy 3100
124 10:20 Paweł Jasiński SP Azymut Pruszków 1600
125 11:40 Magdalena Rutkowska SP 14 2050
126 11:40 Małgorzata Cendrowicz SP 14 1950
128 11:40 Marek Stokowski 2750
129 11:40 Marcin Pietraszek SWPS 3550
130 10:20 Anna Drejarz-Kaczmarek Oxygen 2800
131 11:40 Oles Yakymiv SSP 4 STO 2500
132 11:40 KAMIL PAWELEC SWPS 3100
133 11:40 Patryk Jaworski SP 11 2700
134 11:40 Rafał Niemczyk Hell Arena 3000
135 11:40 Michał Piotrowski 2700
136 11:40 Piotr Tyburski 3300
137 11:40 Jakub Pieczyński SP 11 2350
138 11:40 Grzesiek Stawicki Ursus 3375
139 11:40 Ada Pieczyńska SP 11 2220
140 11:40 Jarosław Pieczyński SP 11 2220
143 11:40 Filip Kiliński 2500
144 11:40 Jarosław Nęcka SP 14 2215
145 11:40 Olga Komorowska AWF Warszawa 2550
146 12:20 Wiera Kupczanka-Gołębiowska 1550
147 12:20 Joanna Kostrzewa 2300
148 12:20 Szymon Wypych 1550
149 12:20 Mateusz Wypych SP 11 2200
150 12:20 Adam Wypych Przedszkole 1070
151 12:20 Kamil Czernich UJ Kraków 2740
152 12:20 Bartłomiej Wypych SP 11 1800
153 12:20 Michał Wypych 2550
155 12:20 Emil Bombik SP 4 2000
156 13:20 Zuzia Świtek SP 1 Piastów 2120
157 13:20 Basia Świtek SP 1 Piastów 2100
158 13:00 Marta Parnicka Psycholog 2350
159 13:20 Tomasz Świtek Trener 2650
160 09:20 Maciej Matuszewski SP 94 2100
162 13:00 Karolina Kacprowicz SP 11 1600
163 13:00 Piotr Kacprowicz wolny zawód 2000
164 13:20 Karol Mijas SP 11 2200
165 12:20 Ada Pietrzak Przedszkole 157 1150
166 12:20 Grzegorz Chojnowski 2010
167 12:20 Damian Chojnowski SP Michałowice 2450
168 12:20 Iza Pietrzak SP 11 1650
169 12:40 Piotr Kuźdub 3050
170 12:20 Paweł Dąbrowski 2850
171 12:40 Katarzyna Makowska 2000
172 12:20 Marcin Kamieniecki SP 14 2550
173 12:20 Ryszard Skowron 3000
174 12:20 Maciej Suchodolski SP 14 2600
175 12:40 Katarzyna Mielcarz 2050
176 12:40 Adam Pindor 2550
177 12:40 Antoni Pindor SP 14 2450
180 13:00 Karolina Chrustowiecka SP 2 2000
181 13:00 Rafał Pagas SP 4 3000
182 13:00 Jan Chrustowiecki SP 2 2150
184 12:40 Hanna Zielińska Przedszkole Michałowice 900
185 12:40 Zosia Chojnowska Przedszkole Michałowice 900
186 12:40 Krzysztof Kozioł 2950
187 12:40 Agnieszka Wojtaszek GIM 1 Piastów 2300
188 13:00 Dominik Szulc 2800
189 13:00 Stanisław Jankowski SP 4 2200
190 12:40 Bartek Wojtaszek GIM 1 Piastów 3000
191 13:00 Robert Pasoń SP 11 2600
192 13:00 Zuzanna Trusz SP 4 1970
193 13:00 Ewa Sasimowska 2400
194 13:00 Monika Strobin Oxygen 2920
195 13:00 Dominika Zatorska 2400
196 13:00 Piotr Sasimowski 2275
197 13:00 Rafał Mroczkiewicz 3000
198 13:20 Tomasz Arak 3300
199 13:00 Zofia Sasimowska 2650
200 13:00 Emilia Tomaszuk 2150
201 13:00 BARBARA WENDOŁOWSKA NO LIMIT URSUS 2700
202 13:00 FILIP WENDOŁOWSKI NO LIMIT URSUS 2000
203 13:00 Joanna Krupa SP 4 1900
204 13:20 Mariusz Piórek 2450
205 13:00 Filip Skórka UKS Judo Panda 2650
206 13:20 Ola Janowska SP 14 1200
207 13:20 Weronika Matuszewska SP 14 1600
208 13:20 Kaya van der Meulen 2200
210 13:20 Agnieszka Blicharz SP 4 1200
211 13:20 Paulina Blicharz SP 4 1200
212 13:20 Andrzej Kubalak 2350
213 13:20 Bolesław Woźniak 2000
214 13:20 bartosz maziarz SP 50 2700
215 13:20 mateusz maziarz SP 50 1800
216 13:20 Marcin Gołębiewski 2500
217 13:20 Karolina Serkowska 2200
218 13:20 Tomasz Staśkiewicz UKS judo Panda 2250
219 13:40 Urszula Kleczkowska ZS 80 1750
220 13:40 Katarzyna Kleczkowska ZS 80 2350
221 13:20 Maciek Mijas UKS Judo Panda 2600
222 13:00 Kornelia Rolka SP 4 1600
223 13:20 Alicja Wojtkowska GIM 13 2050
224 13:20 Wiktoria Kugler GIM 131 2050
225 13:20 Wiesława Parnicka SP 3 Piastów 1920
226 13:20 Antoni Hiliński SP 2 2550
227 13:40 Roman Parnicki SP 3 Piastów 2400
228 13:20 Michał Sowa 3150
229 13:20 Dawid Ściuba Przedszkole 194 1200
230 13:40 Agnieszka Słowik SP 357 1950
231 13:40 Wiktor Słowik SP 357 2000
232 13:40 Artur Wieśniuk 2250
233 13:40 Jakub Bator 2400
234 13:40 Natalia Glińska 2000
235 13:40 Maria Wołoszyn SP 14 1950
236 13:40 Karolina Kawalec GIM 20 1950
237 13:40 Jakub Janus GIM 113 2450
238 13:40 Eryk Muradyan GIM 133 2850
239 13:40 Witoria Kot SP 4 1900
240 13:40 Sara Balińska SP 225 1500
241 14:00 Paulina Obara GIM 131 2350
242 14:00 Oliwia Szpotowicz SP 4 1950
243 14:00 Nikola Szpotowicz SP 4 800
244 14:00 Bartosz Kostrzewa SP 4 2200
245 14:00 Przemysław Kostrzewa SP 4 2450
246 14:40 Wojtek Pogoda SP 4 2100
247 14:00 Szymon Paluszczak SP 14 2400
248 14:40 Tomasz Pogoda SP 4 2050
249 14:00 Roman Paluszczak SP 14 2400
250 14:00 Andrzej Szewczyk szewo.com 2650
251 14:00 Marek Bator 2650
252 14:00 Franciszek Szewczyk szewo.com 2450
253 14:00 Henryk Szewczyk szewo.com 2225
254 14:00 Karol Misztal UW 3000
255 14:00 Mateusz Jaroszuk 2350
256 14:20 Grzegorz Szczepański 3050
257 14:20 Paweł Kierszko SP 4 1650
258 14:20 Marta Mikołajczyk SP 4 1650
259 14:20 Krzysztof Szymczak SP 14 1900
260 14:20 Filip Szymczak SP 14 1600
261 13:20 Jan Kierszko SP 4 1650
262 14:20 Wojtek Benza SP 14 1500
263 14:20 Adam Nyc 2150
264 14:20 Oliwia Paśnik SP 4 1850
265 14:20 Mateusz Giezek SP 1 Piastów 1400
266 14:20 Kacper Flisiuk SP 4 2300
267 14:20 Łukasz Flisiuk SP 4 2450
268 14:20 Igor Burda SP 4 2350
269 14:20 AGNIESZKA KOLANO 2900
270 14:20 Marta Koc 2550
271 14:20 Aleksandra Koc SP Michałowice 2300
272 14:40 Magdalena Sułek SP 301 1900
273 14:40 Sławek Sułek SP 301 2200
274 14:40 Marcin Sułek SP 301 1800
275 14:40 Natalia Nowak SP 11 1900
276 14:40 Aleksandra Sobierajska SP 11 2050
277 14:40 Kinga Lamek SP 4 1700
278 14:40 Urszula Chmielecka SP 4 1000
279 14:40 Kondrad Chmielecki SP 4 1000
280 14:40 Dominik Chmielecki SP 4 1200
281 14:40 Tomek Maciejek SP Michałowice 1850
282 14:40 Ola Maciejek SP Michałowice 1450
283 14:40 Anna Maciejek 1650
284 14:40 Anna Kras SP 11 1900
285 14:40 Michalina Kras SP 11 2050
286 15:00 Michał Kozłowski GIM 131 2400
287 15:00 Katarzyna Kilińska GIM 11 1850
288 15:00 Robert Kiliński GIM 11 2050
289 15:00 Bożena Wiśniewska SP 14 1650
291 15:20 Marcin Kraszewski 2700
292 15:40 Marcin Karbarz 2825
293 15:00 Filip Skóra SP 94 2250
294 15:20 Konrad Karbarz SP 191 2225
296 15:20 Tomasz Domeradzki 2250
297 15:20 Łukasz Janowski 2750
298 15:20 Hubert Kozłowski SP 4 2400
299 15:20 Paweł Jaszczołt SP 14 2250
300 15:20 MIchał Jaszczołt SP 14 1950
301 15:20 Mariusz Walasiewicz SP 4 2250
302 15:20 Krzysztof KOCZKODAJ SP 4 2250
303 15:20 Marcin Kołodyński SP 4 1850
304 15:20 Tymon Woźniak SP 94 2250
305 15:40 Rafał Jachimiak SP 4 2110
306 15:40 Klaudia Tucholska SP 14 1550
307 15:40 Paweł Bazga SP 14 2200
308 15:40 Ola Bazga SP 14 2250
309 15:40 Matylda Piekut SP 14 1550
310 15:40 Gabriela Tucholska 1300
311 15:40 Andrzej Derlatka 2400
312 15:40 Maciej Adamus 1900
313 15:40 Szymon Kożuchowski SP 11 1900
314 15:40 Kacper Haszczyński SP 11 2100
315 15:40 Wiktoria Kozłowska Zespół Szkół Publicznych w Chylicach 1800
316 15:40 Oliwia Lewandowska SP 4 2100
317 15:40 Iga Lewandowaska Przedszkole 400
343 13:00 Wojciech Jankowski Przedszkole "Biedroneczka" 200
Numer Godzina Imię Nazwisko Drużyna Dystans
1 10:00 TOMASZ ORLAŃSKI ZS 80 2200
2 10:00 Urszula Panas ZS 80 1600
3 10:00 Marta Panas ZS 80 1650
4 10:00 Sylwia Kędzierska GIM 112 2450
5 10:00 Gerard Juszczak NIGHT RUNNERS 2600
6 10:00 JAKUB ORLAŃSKI ZS 80 2600
7 10:00 Monika Wrzosek-Pawelec - 1950
8 10:00 Paweł Sidorczuk SP 4 2600
9 10:00 Julia Hus GIM 142 1525
10 10:00 Mikołaj Kumosa GIM 44 2800
11 10:00 Marta Borowiecka 2220
12 10:00 Maciej Limanowski SP 4 2200
13 10:00 Dominik Sidorczuk GIM 131 2700
14 10:00 Natalia Domańska GIM 144 2050
15 10:00 Izabela Limanowska SP 4 1600
16 10:00 Dorota Sidorczuk-Kumosa SP 4 2010
17 10:00 Magdalena Czapska-Szymul 2350
18 10:00 Daria Bartosiewicz Dzikie Grubasy Szatana 2267
19 10:00 Stanisław Jankowski SP 4 2450
21 10:00 Łukasz Dąbrowski Dąbki Family Team 3070
22 10:00 Kamil Uchnast 2750
23 10:00 Magda Mielniczek 2505
24 10:00 Wojciech Jankowski Przedszkole Biedroneczka 1550
25 10:00 Krzysztof Wólczyński GIM 142 2300
26 10:00 Mikołaj Tworus GIM 142 2350
27 10:00 Michał Lamecki SP 14 2475
28 10:00 Marcin Grzesiak GIM 142 1750
29 10:00 Karol Bednarek GIM 142 2700
30 10:00 Marysia Walencik GIM 142 1700
31 10:00 Magdalena Sobczyk SP 11 2130
32 10:00 Lena Sobczyk SP 11 2100
33 10:00 Piotr Klepaczko SP 4 2000
34 10:00 Maja Smiłowska GIM 142 2100
35 10:00 Wojciech Sadalski POEM Warszawa 2475
36 10:00 Grażyna Sagała GIM 142 1250
37 10:00 Konrad Sagała GIM 142 1650
38 10:00 Emilia Włodarczyk GIM 142 2400
39 10:00 Beata Wojciechowska ZS 80 2000
40 10:00 Robert Szyszko GIM 142 2300
41 10:00 Patrycja Przybysz SP 14 2350
42 10:00 Piotr Śmiłowicz GIM 142 2500
43 10:00 Beata Jagucka-Gębala SP 4 2250
44 10:00 Kinga Witkowska SP 14 2070
45 10:00 Karol Kunicki SP 14 2430
46 10:00 Natalia Kołodziejska GIM 142 1550
47 10:00 Klaudia Grudzień GIM 142 2550
48 10:00 Piotr Gwardiak GIM 142 2350
49 10:00 Krystian Grudzień GIM 142 2550
50 10:20 Agnieszka Słowik Bieg Od Kuchni 2200
51 10:20 Maksymilian Laszkowski GIM 142 1700
52 10:20 Julia Pietrewicz SP 14 2050
53 10:20 Przemek Pietrewicz SP 14 2300
54 10:20 Piotr Miecznikowski GIM 142 1950
55 10:20 Aleksandra Radzio GIM 142 1650
56 10:20 Zuzanna Dobrzelak GIM 142 1650
57 10:20 Wiktor Słowik Bieg Od Kuchni 2100
58 10:20 Aleksandra Czyżkowska GIM 142 1450
59 10:20 Paweł Stala SP 4 2500
60 10:20 Stanisław Rak SP 4 1900
61 10:20 Paweł Czyżkowski GIM 142 1850
62 10:20 Paweł Sikora SP 4 2250
63 10:20 Robert Krzysztof Sikora SP 4 2250
64 10:20 Wiktor Kobyliński POEM WARSZAWA 1950
65 10:20 Kamil Siemieński GIM 142 1900
66 10:20 Justyna Anna Durka 2370
67 10:20 Alicja Durka 2000
68 10:20 Bartłomiej Durka 2525
69 10:20 Jan Wujastyk GIM 142 1500
70 10:20 Dawid Rutkowski SP 4 2470
71 10:20 rafal perzyna SP 4 2750
72 10:20 ewa perzyna SP 4 1700
73 10:20 Kacper Perzyna SP 4 2400
74 10:20 Wojtek Perzyna SP 4 1800
75 10:20 Bianka Wujastyk GIM 142 1350
76 10:20 Iwona Wujastyk GIM 142 1350
77 10:20 Artur Stępień GIM 142 2790
78 10:20 Mateusz Gocejna GIM 142 2700
79 10:20 Nikola Szpotowicz SP 4 1650
80 10:20 Antek Hilinski ZS 80 1950
81 10:40 Magdalena Frankowska GIM 142 1400
82 10:40 Agnieszka Frankowska GIM 142 1300
83 10:40 Marcin Frankowski GIM 142 2050
84 10:40 Matylda Borejszo SP 4 2400
85 10:40 Bartosz Rawa ZS 80 1950
86 10:40 Maciej Rawa ZS 80 1950
87 10:40 Kacper Talarek GIM 142 2450
88 10:40 Mateusz Nyc GIM 142 1900
89 10:40 Dominika Winter SP 11 1740
90 10:40 Maria Domińczak GIM 133 1800
91 10:40 Małgosia Chojecka GIM 133 1650
92 10:40 Wiktoria Winter GIM 133 2350
93 10:40 Matylda Konowrocka GIM 133 2450
94 10:40 Tomasz Talarek GIM 142 2400
95 10:40 Alicja Stencel GIM 142 1900
96 10:40 Inga Dzieńkowska ZS 80 1750
97 10:40 Patrycja Kwas ZS 80 1750
98 10:40 Natalia Lepa ZS 80 1800
99 09:20 Stanisław Milewski ZS 80 2100
100 10:40 Dariusz Milewski ZS 80 2100
101 10:40 Zofia Milewska ZS 80 2350
102 11:40 Waldemar Brzozowski 2850
103 10:40 Stanisław Brzozowski 2500
104 10:40 Amelia Młynarczyk GIM 142 1900
105 10:40 Zuzanna Mielniczuk POEM WARSZAWA 1900
106 10:40 Nikola Adamus GIM 133 1700
107 10:40 Klaudia Kucińska GIM 133 1700
108 10:40 Natalia Stawicka POMARAŃCZOWA CIUCHCIA 1350
109 10:40 Grzegorz Stawicki POMARAŃCZOWA CIUCHCIA 2930
110 10:40 Monika Stawicka 1350
111 10:40 Natalia Capitan POEM WARSZAWA 2300
112 10:40 Andrii Myroniuk 2950
113 10:40 Oskar Bylicki SP 4 2950
114 10:40 Katarzyna Ostrowska SP 4 2275
115 10:40 Weronika Burz SP 4 1400
116 10:40 Konrad Burz SP 4 1400
117 10:40 Wojciech Kuś ZS 80 2050
118 10:40 Julia Kamińska GIM 142 1650
119 10:40 Leon Jaros GIM 142 1200
120 10:40 Zuzanna Jaros GIM 142 2300
121 10:40 Renata Jaros GIM 142 1500
122 10:40 Iga Dworniczuk GIM 142 2600
123 10:40 Iza Jankiewicz GIM 142 1650
124 10:40 Wioletta Marczewska GIM 142 1200
125 10:40 Hanna Marczewska GIM 142 1200
126 10:40 Wiola Błyskosz GIM 142 1750
127 10:40 Ala Mateusiak GIM 142 1580
128 10:40 Klaudia Korczak GIM 142 1580
129 10:40 Dominika Brodowicz GIM 142 1650
130 10:40 Iwona Brodowicz GIM 142 1550
131 11:00 Ewa Tauzowska GIM 142 1700
132 11:00 Ania Tauzowska GIM 142 1525
133 11:00 Oliwia Snopek GIM 142 1500
134 11:00 Marek Brodowicz GIM 142 2370
135 11:00 Karolina Kuklewska GIM 142 1735
136 11:00 Klaudia Bieniek GIM 142 1750
137 11:00 Julia Strupczewska GIM 142 1950
138 11:00 Wiktoria Wojak GIM 142 1500
139 11:00 Marcin Węglarski GIM 142 1950
140 11:00 MACIEJ MIELCZAREK ZS 80 2050
141 11:00 MARCIN MIELCZAREK ZS 80 1800
142 11:00 Paweł Dałek GIM 142 2350
143 11:00 Maksymilian Wasiak ZS 80 1970
144 11:00 Radosław Wasiak ZS 80 1850
145 11:00 Paweł Wasiak ZS 80 2150
146 11:00 Patrycja Strupczewska GIM 142 1950
147 11:00 Kamil Malczyk GIM 142 2150
148 11:00 Kinga Pawłowska GIM 142 1850
149 11:00 Ania Sobieska ZS 80 1850
150 11:00 Sobieska Jolanta ZS 80 1400
151 11:00 Laura Guzowska GIM 142 1050
152 11:00 Sylwia Nowicka GIM 142 2100
153 11:00 Magda Malinowska GIM 142 1750
154 11:00 Nikola Damante GIM 142 1050
155 11:00 Jarosław Łućko SP 4 2100
156 11:00 Maja Łućko SP 4 2100
157 11:00 Julia Wiśniewska GIM 142 1550
158 11:00 Wiktoria Lasocka GIM 142 2350
159 11:00 Aneta Goralska GIM 142 1600
160 11:00 Oliwia Burkacka GIM 142 1200
161 11:00 Zofia Żak GIM 142 2100
162 11:00 Ewelina Wojda GIM 142 1550
163 11:00 Aleksandra Dąbrowska GIM 142 2000
164 11:00 Karolina Samsel GIM 142 2000
165 11:00 Wiktoria Majewska GIM 142 2100
166 11:00 Julia Rutkowska GIM 142 1550
167 11:00 Marta Dworniczuk GIM 142 1950
168 11:00 Olga Zakrzewska GIM 142 2000
169 11:00 Wiktoria Zalewska GIM 142 1850
170 11:00 Karolina Jaroszyńska GIM 142 800
171 11:00 Weronika Schild GIM 142 1200
172 11:00 Oliwia Senkowska GIM 142 800
173 11:00 Dawid Arwar GIM 142 800
174 11:00 Lena Dworniczuk GIM 142 1920
175 11:00 Wiktoria Kaczmarek GIM 142 1130
175 11:40 Urszula Mazur GIM 142 1350
176 11:00 Wiktoria Kucyk GIM 142 1850
177 11:00 Weronika Piotrowska GIM 142 1130
178 11:00 Monika Wójcik 2900
179 11:00 Paulina Sprycha GIM 142 1425
180 11:00 Julia Radomska GIM 142 1450
181 11:20 Daniela Kamińska GIM 142 1900
182 11:20 Karolina Koselska GIM 142 2000
183 11:20 Natalia Kosik GIM 142 2000
184 11:20 Patrycja Jagiełło GIM 142 1600
185 11:20 Natalia Balcerzak GIM 142 1150
186 11:20 Wiktoria Sitkowska GIM 142 1150
187 11:20 Patrycja Gelak GIM 142 1150
188 11:20 Maria Wcisło GIM 142 1150
189 11:20 Alicja Siemiatycka GIM 142 1600
190 11:20 Grzegorz Siemiatycki GIM 142 2050
191 11:20 Dominika Jarzębska GIM 142 1700
192 11:20 Matej Pakulski GIM 142 1150
193 11:20 Magda Wilk GIM 142 1600
194 11:20 Marcel Braniecki GIM 142 2400
195 11:20 Oliwia Malinowska GIM 142 1550
196 11:20 Kinga Lamek SP 4 2100
197 11:20 Kuba Wierzbicki GIM 142 2350
198 11:20 Natalia Banasiak GIM 142 1850
199 11:20 Konrad Szwarc GIM 142 1850
200 11:20 Piotr Duszyński GIM 142 1800
201 11:20 Aleksander Lewicki GIM 142 2500
202 11:20 Julia Wasowska GIM 142 2100
203 11:20 Ula Zuziak GIM 142 1800
204 11:20 Zuzanna Ornat Gim 142 1850
205 11:20 Oliwia Kubiak GIM 142 2050
206 11:20 Julia Madej GIM 142 1850
207 11:20 Szymon Marczak ZS 80 2200
208 11:20 Krzysztof Dukaczewski ZS 80 2300
209 11:20 Julia Marczak ZS 80 1200
210 11:20 Joanna Marczak ZS 80 1200
211 11:20 Igor Kułakowski GIM 142 2250
212 11:20 Zofia Winnicka GIM 142 1650
213 11:20 Oliwia Radziejewska GIM 142 1600
214 11:40 Oskar Kołodziejski GIM 142 1950
215 11:20 Rafał Kłosiński GIM 142 1800
216 11:20 Maximilian czekalski GIM 142 2400
217 11:20 Natalka Szymańska GIM 142 1500
218 11:20 Kamil Tomaszewski GIM 142 1650
219 11:20 Natalia Hoppe GIM 142 2050
220 11:20 Małgorzata Ignaczewska GIM 142 1650
221 11:20 Dominika Krzeczkowska GIM 142 1750
222 11:20 Julia Jakacka GIM 142 2000
223 11:20 Sławomir Luliński 2700
224 11:20 Piotr Godlewski GIM 142 2900
225 11:20 Patryk Struziak GIM 142 2450
226 11:20 Damian Marciszka GIM 142 2200
227 11:00 Maciej Pisarski GIM 142 1800
228 11:20 Jakub Knobloch GIM 142 1900
229 11:20 Patryk Piechociński GIM 142 2150
230 11:20 Małgorzata Pawlak GIM 142 1750
231 11:40 Tymoteusz Lipert GIM 142 2050
232 11:40 Kamil Józwik GIM 142 1950
233 11:40 Alan Marciniak GIM 142 1800
234 11:40 Krzysztof Kozioł 2975
235 11:40 Filip Kozioł 2560
235 12:00 kamila muszewska ZS 80 2000
236 11:40 Julian Markowski GIM 142 1900
237 11:40 Antoni Wysocki GIM 142 1800
238 11:40 Gosia Dobosiewicz GIM 142 1400
239 11:40 Martyna Gudanowicz GIM 142 1300
240 11:40 Krzysztof Nic GIM 142 1850
241 11:40 Dionizy Michalik GIM 142 1650
242 11:40 Maria Lytvak GIM 142 1600
243 11:40 Kamil Sotomski GIM 142 1800
244 11:40 Łukasz Mazur GIM 142 1500
245 11:40 Aleksandra Obrębska GIM 142 1800
246 11:40 Jakub Bełdycki GIM 142 2300
247 11:40 Maria Camara GIM 142 1550
248 11:40 Dominik Piast GIM 142 2350
249 11:40 Marcin Branas POEM WARSZAWA 3300
250 11:40 Julia Branas POEM WARSZAWA 1800
251 11:40 Igor Kłakus POEM WARSZAWA 2750
252 11:40 Konrad Piechociński GIM 142 2050
253 11:40 Julia Adamowicz GIM 142 1350
254 11:40 Hubert Kosik GIM 142 1850
255 11:40 Piotr Marciniak GIM 142 2600
256 11:40 Julia Rozbicka GIM 142 1700
257 11:40 Maja Szerszeń GIM 142 1750
258 11:40 Wiktor Mikolajczyk POEM WARSZAWA 2450
259 11:40 Gabriela Mazurek SP 4 2500
260 11:40 Szymon Mazurek SP 4 2500
261 11:40 Michał Mazurek SP 4 2900
262 11:40 Oliwia Ostrowska GIM 142 850
263 11:40 Paulina Dąbrowska Dąbki Family Team 2325
264 11:40 Ewa Grygieńć-Sekścińska 2200
265 11:40 Kacper Pietralczyk SP 14 2300
266 11:40 Grzegorz Knor 2650
267 11:40 Barbara Górska SP 11 1450
268 11:40 Maja Bem GIM 142 2275
276 11:40 Anna Jakacka GIM 142 1350
277 11:40 Michał Zabielski SP 4 2600
278 11:40 Zuzanna Zabielska SP 4 2100
279 11:40 Anna Zabielska 1700
280 12:00 Jakub Grządka GIM 142 2600
281 12:00 Oliwia Rusztecka SP 4 2350
282 12:00 Weronika Rusztecka SP 4 2350
283 12:00 Sebastian Czerniszewski SP 4 2250
284 12:00 Maja Osadowska SP 4 2300
285 12:00 Julia Osadowska SP 4 2300
286 12:00 Krystian Traczyk GIM 133 2020
288 12:00 Paweł Rokita KOORDYNATOR DS. OBSŁUGI NAZIEMNEJ 2800
289 12:00 Oliwia Dadacz SP 4 2300
290 12:00 Anna Koper Chemik 2150
291 12:00 Maciej Marzec kelner 2550
292 12:00 Michalina Kras SP 11 2000
293 12:00 Anna Kras SP 11 2150
294 12:00 Julia Dłużniewska GIM 133 2350
295 12:00 Mariusz Dłużniewski GIM 133 2350
296 12:00 Alicja Łosiak SP 14 2000
297 12:00 Karolina Łosiak SP 14 2300
298 12:00 Luiza Krawczyk GIM 142 1850
299 12:00 Marcin Adamczyk GIM 131 2520
300 12:00 Michał Kozłowski GIM 131 1900
301 12:00 Mikołaj Adamczyk GIM 114 2150
302 12:00 Martyna Adamczyk SP 14 1500
303 12:00 Maksymilian Adamczyk SP 87 1900
304 12:00 Antonii Kuciapski SP 11 2200
305 12:00 Tomasz Krawczyk GIM 142 3250
306 12:00 Dominika Miazga SP 4 2400
307 10:40 Kamila Miazga SP 4 2600
309 12:00 Agnieszka Czarnocka ZS 80 2300
311 12:00 Wojciech Piechocki Mercer Running Club 3150
312 12:00 Sylwester Hofman ZS 80 1550
313 12:00 Kinga Dorocińska ZS 80 2000
314 12:00 Dominik Hofman ZS 80 1700
315 12:00 Kacper Czarnocki ZS 80 2250
316 12:00 Łukasz Miszczak SP 4 2350
317 12:00 Eryk Miszczak SP 4 2300
318 12:00 Maksymilian Miszczak SP 4 1750
319 12:00 Monika Dargas-Miszczak SP 4 2430
320 12:00 Krzysztof Jeśka ZS 80 2200
321 12:00 Barbara Zawada GIM 1 PRUSZKÓW 2600
322 12:00 Kinga Błaszczyk ZS 80 2200
323 12:00 Marta Błaszczyk GIM 133 2075
324 12:00 Jarosław Błaszczyk ZS 80 2720
325 12:00 Monika Martin ZS 80 1400
326 12:00 Alicja Jeśka ZS 80 1960
328 12:00 Hubert Dróżdż GIM 133 1640
329 12:00 Marta Dróżdż GIM 133 1350
330 12:00 Sonia Żwan ZS 80 2100
332 12:00 Adam Pilarski ZS 80 2500
333 12:00 Ewa Dróżdż GIM 133 2300
334 12:00 Jolanta Dróżdż GIM 133 1300
335 12:00 Dawid Sidor ZS 80 2250
336 12:00 Piotr Mikulski ZS 80 2700
337 12:00 Dominik Chaberek ZS 80 2375
338 12:00 Natalia Turos ZS 80 1600
339 12:00 Piotr Jeśka ZS 80 2200
340 12:00 Marcin Domański 2475
341 12:20 Ewa Sprycha-Baczkura GIM 142 900
342 12:20 Jacek Baczkura GIM 142 2800
343 12:20 Adam Baczkura GIM 142 1900
344 12:20 Aleksandra Baczkura GIM 142 2300
345 12:20 Zofia Baczkura GIM 142 900
346 12:20 Paweł Jaros GIM 142 1900
347 12:20 Oskar Królikowski SP 94 1850
347 12:20 Julia Królikowska SP 94 2500
349 12:20 Jakub Tabor ZS 80 2450
350 12:20 Justyna Bugajczyk- Tabor ZS 80 1600
351 12:20 Lena Tabor ZS 80 1550
352 12:20 Arkadiusz Florczak SP 4 2750
353 12:20 Hanna Korol ZS 80 850
354 12:20 Alicja Korol ZS 80 1650
355 12:20 Wojciech Korol ZS 80 850
356 12:20 Rafał Korol ZS 80 2000
357 12:20 Bartosz Florczak SP 4 2100
358 12:20 Maksymilian Widomski ZS 80 1850
359 12:20 Jagoda Widomska ZS 80 1850
360 12:20 Hubert Widomski ZS 80 2800
361 12:20 Izabela Widomska ZS 80 1550
362 12:20 Laura Filipiuk ZS 80 1550
363 12:20 Ewelina Hołownia ZS 80 1550
364 12:20 Adrian Dębiec Politechnika Warszawska 2525
365 12:20 Wiesław Kras SP 11 2600
366 12:20 Rafał Pagas 3100
367 12:20 Tomasz Wojciewski ZS 80 2100
368 12:20 Karolina Rosa GIM 132 1800
369 12:20 Marta Strzelczyk GIM 142 2175
370 12:20 Maciej Makowiecki GIM 133 2150
371 12:20 Jan Makowiecki SP 11 1950
372 12:20 Amelia Rosa Przedszkole nr 112 1400
373 12:20 Mateusz Sznajder SP 4 2100
374 12:20 Aleksandra Sznajder SP 4 2050
375 12:20 Żaneta Makowiecka GIM 133 1620
376 12:20 Aleksandra Byssyngier ZS 80 1650
377 12:20 Elwira Byssyngier ZS 80 2300
378 12:20 Mateusz Wojciewski ZS 80 2300
379 12:20 Łukasz Wojciewski ZS 80 2300
380 12:20 Joanna Wojciewska ZS 80 1300
381 12:20 Tymon Woźniak SP 94 2550
382 12:20 Maciej Jakaczyński ZS 80 2150
383 12:20 Maria Jakaczyńska ZS 80 1700
384 12:20 Agata Chojnowska ZS 80 2450
385 12:20 Amelia Żochowska Motherwell 2000
387 12:20 Joanna Chojnowska ZS 80 1250
388 12:20 Filip Przybysz SP 14 1400
389 12:20 Sławomir Przybysz SP 14 1400
390 12:20 Piotr Antoniuk SP 4 2950
391 12:20 Jan Antoniuk SP 4 2150
392 12:20 Grzegorz Maścibroda SP 4 2150
393 12:40 Michał Zdunek Eurosoft Team 2950
394 12:40 Paulina Karwacka GIM 133 2750
395 12:40 Gabriela Brodowicz GIM 131 1700
396 12:40 Nikodem Nęcka SP 14 1700
397 12:40 Jarosław Nęcka SP 14 2500
398 12:40 Natalia Kulikowska GIM 133 2025
399 12:40 Olga Sztangret GIM 133 1700
400 12:40 Karolina Skiba ZS 80 1800
401 12:40 Tomasz Bobiński GIM 133 2500
402 12:40 Paweł Dąbrowski KB Ożarów Mazowiecki Biega 2990
403 12:40 Magdalena Czarnowska 1800
404 12:40 Jakub Adamski GIM 133 1600
405 12:40 Adrianna Paśnik ZS 80 2025
406 12:40 Zuzanna Siekut GIM 133 2095
407 12:40 Krzysztof Bobiński ZS 80 1950
408 12:40 Łukasz Kozieł ZS 80 1800
409 12:40 Paweł Kozieł ZS 80 2000
410 12:40 Aleksandra Kozieł ZS 80 1400
411 12:40 Jan Kozieł ZS 80 1400
412 12:40 Szymon Czarnowski SP 4 1800
413 12:40 Oliwia Mita SP 4 1800
414 12:40 Agnieszka Kozak ZS 80 1400
415 12:40 Julia Kozak ZS 80 2050
416 12:40 Ida Narożniak GIM 113 2790
417 12:40 Stanisław Narożniak SP 4 2650
418 12:40 Wiktoria Walczuk SP 4 2200
419 12:40 Zosia Kucharska SP 4 2200
420 12:40 Jarosław Dabulis POEM WARSZAWA 2940
421 12:40 Mikołaj Gorczyca SP 4 2000
422 12:40 Oliwia Gorczyca ZS 80 2000
423 12:40 Maciej Wojtkowski SP 14 2670
424 12:40 Katarzyna Włodarczyk VI LO 2660
425 12:40 Adriana Górak VI LO 2240
426 12:40 Anna Wojtkowska SP 14 1400
427 12:40 Aleksandra Oponowicz GIM 133 1900
428 12:40 Natalia Kucharska GIM 133 1800
429 12:40 Bartosz Jeschke SP 4 2200
430 12:40 Maja Gorczyca GIM 133 1700
431 12:40 Mateusz Zieliński G-8 Bielany 2360
432 12:40 Tomasz Zieliński Grupa Wirtualna Polska Triathlon Team 2850
433 12:40 Ewelina Wolszczak 2550
434 12:40 Piotr Kleczewski SP 41 3100
435 12:40 Kacper Jarosiński GIM 133 2400
436 13:00 Kamil Pastor Grupa Wirtualna Polska Trithlon Team 2750
437 13:00 Martyna Górska GIM 133 1900
438 13:00 Piotr Kluska Grupa Wirtualna Polska Triathlon Team 3250
439 13:00 Marcel Rodzoch ZS 80 1850
440 13:00 Anna Wenka-Radzimirska ZS 80 1200
441 13:00 Jan Radzimirski ZS 80 1850
442 13:00 Marta Rodzoch ZS 80 1250
443 13:00 Kacper Rodzoch ZS 80 2000
444 13:00 Jan Domeradzki SP 14 1550
445 13:00 Antoni Domeradzki SP 14 2075
446 13:00 Tomasz Domeradzki SP 14 2275
447 13:00 Anna Pałczyńska XVII LO 2300
448 13:00 Julia Czupryna GIM 133 1840
449 13:00 Kinga Osińska GIM 133 1980
450 13:00 Klaudia Kunicka GIM 133 1950
451 13:00 Zuzanna Łączykowska GIM 133 2010
452 13:00 Julia Łączykowska GIM 133 1950
453 13:00 Wojciech Kępczyk SP 4 2300
454 13:00 Tomasz Kępczyk SP 4 2050
455 13:00 Paweł Głodowski SP 14 2600
456 13:00 PAtryk Jaworski GIM 133 2700
457 13:00 Urszula Głodowska SP 14 2275
458 13:00 Grzegorz Wojciechowski ARTYSTA 2575
459 13:00 Daniel Korzeniecki magazynier 2800
460 13:00 Radosław Maliński STUDENT 2500
461 13:00 Tomasz Lesński IT Geek 2320
463 13:00 Jakub Kacperski ZS 80 2650
464 13:00 Krzysztof Kacperski ZS 80 2350
465 13:00 Zuzanna Paczkowska GIM 133 1550
466 13:00 Paulina Janik GIM 133 1550
467 13:00 Jakub Piotrowski SP 11 2200
468 13:40 Oskar Paczkowski GIM 133 2600
469 13:00 Weronika Paczkowska GIM 133 1550
470 13:00 Monika Paczkowska GIM 133 2400
471 13:00 Monika Wiśniewska GIM 133 1650
472 13:00 Jakub Wiśniewski GIM 133 2100
473 13:00 Rafał Chodorowski SP 4 2150
474 13:00 Daniel Chodorowski SP 4 2100
475 13:00 ANETA CHODOROWSKA SP 4 2025
476 13:20 Karol Tomaszek SP 4 2250
477 13:20 Oliwia Lewandowska SP 4 2400
478 13:00 Piotr Rondomański GIM 133 2500
479 13:20 Aleksandra Michalska GIM 133 2000
480 13:20 Jarosław Pieczyński SP 11 2700
481 13:20 Jakub Pieczyński SP 11 2550
482 13:20 Ada Pieczyńska SP 11 2500
483 13:20 Damian Drozdowski GIM 133 3250
484 13:20 Michał Kamiński GIM 133 2300
485 13:20 Agata Bąk SP 14 1500
486 13:20 Mateusz Bąk SP 14 1950
487 13:20 Zofia Sasimowska GIM 131 2550
488 13:20 Mariusz Truchlewski GIM 133 2700
489 13:20 Jakub Czarnecki ZS 80 2700
490 13:20 Hubert Lemańczyk GIM 133 2850
491 13:20 Mariusz Piórek 2400
492 13:20 Franciszek Lawręc ZS 80 2500
493 13:20 Ludmiła Wolska SP 4 Piastów 1850
494 13:20 Kacper Czarnecki ZS 80 2450
495 13:20 Tomasz Wojtala SP 4 2010
496 13:20 Mikołaj Wolski SP 4 PIASTÓW 1980
497 13:20 Tomasz Lawręc ZS 80 2000
498 13:20 Agnieszka Bartoszewicz 2600
499 13:20 Hanna Lawręc ZS 80 2000
500 13:20 Mikołaj Dmowski ZS 80 2350
501 13:20 Maksymilian Dmowski ZS 80 1950
502 13:20 Dariusz Dmowski ZS 80 2420
503 13:20 Daniel Wojtala SP 4 3000
504 13:20 Jan Głogowski ZS 80 1800
505 13:20 Katarzyna Kryńska ZS 80 400
506 13:20 Weronika Ksyta ZS 80 1800
507 13:20 Tomasz Ksyta ZS 80 2200
508 13:20 CEZARY KSYTA ZS 80 800
509 13:20 Adam Burchard SP 4 2000
510 13:20 Tomasz Burchard SP 4 2000
511 13:20 Jan Tyszko ZS 80 1780
512 13:20 Paweł Tyszko ZS 80 1550
513 13:20 Katarzyna Tyszko ZS 80 1550
514 13:20 Maria Tyszko ZS 80 2150
515 13:20 NATALIA GORZKOWSKA ZS 80 1950
516 13:20 EWELINA GORZKOWSKA ZS 80 1950
517 13:00 Kacper Boniecki SP 4 2050
518 13:20 Magdalena Bortniczuk GIM 132 2400
519 13:20 Krzysztof Jabłoński GIM 131 2750
520 13:20 Grzegorz Szczepański 3150
521 13:40 Kamila Pekura ZS 80 2100
522 13:40 Jacek Pekura ZS 80 2500
523 13:40 Teresa Pekura ZS 80 2050
524 13:40 Wojciech Hermanowski ZS 80 1500
525 13:40 Franciszek Lamecki SP 14 1775
526 13:40 Krystian Styrnik UP Lublin 3250
527 13:40 Piotr Radomski ZS 36 2500
528 13:40 Rozalia Fidor SP 4 2400
529 13:40 Antonina Fidor SP4 1650
530 13:40 Sebastian Kosicki GIM 133 2100
531 13:40 Iryna Kirsanova ZS 80 1200
532 13:40 Kamil Radomski GIM 133 2040
533 13:40 Filip Jedliński ZS 80 1300
534 13:40 Amelia Jedlińska GIM 133 1250
535 13:40 Bartosz Jedliński GIM 133 2250
536 13:40 Maciej Gusta SP 4 2500
537 13:40 Szymon Matysiak ZS 80 1500
538 13:40 Aleksandra Matysiak ZS 80 1900
539 13:40 Monika Matysiak ZS 80 1900
540 13:40 Małgorzata Styrwik 2450
541 13:40 Julia Bartos SP 4 1250
542 13:40 Tomasz Bartos SP 4 1600
543 13:40 Adam Bartos GIM 112 2150
544 13:40 Edyta Bartos SP 4 1150
545 13:40 Andrzej Przybyłek SP 4 2520
546 13:40 Ignatiy Chernykh ZS 80 1200
547 13:40 Gabriela Szkaradek SP 4 2050
548 13:40 Dorota Borowiecka GIM 133 2350
549 13:40 Anna Bilska ZS 80 1750
550 13:40 Julia Bilska ZS 80 2020
551 13:40 Gabriela Witkowska ZS 80 2250
552 13:40 Zuzanna Kosmatka SP 11 1500
553 13:40 Paweł Olędzki 2650
554 13:40 Urszula Olędzka 2400
555 13:40 Piotr Sasimowski SP 14 2267
556 13:40 Antonina Sasimowska SP 14 1867
557 13:40 Ewa Sasimowska SP 14 2400
558 13:40 Lidia Sasimowska SP 14 1750
559 13:40 Nadia Jasińska 2255
560 13:40 Michał Sułkowski 2900
561 13:40 Tomasz Bartosiuk 3050
562 13:40 Julia Cegłowska GIM 133 1600
563 13:40 Aleksandra Stępowska GIM 133 2000
564 13:40 Weronika Bień GIM 133 2000
565 13:40 Michał Sroka ZS 80 2050
566 13:40 Eliza Wojciechowska-Sroka ZS 80 1430
567 13:40 Aleksandra Olender GIM 133 1900
568 13:40 Mirosław Olender 1900
569 13:40 Maja Kowalik GIM 113 2200
573 13:40 Małgorzata Sasimowska SP 14 2270
574 14:00 Natalia Skocińska ZS 80 2300
575 14:00 Gabriela Figat ZS 80 1950
576 14:00 Karolina Kubera 2150
577 14:00 Zosia Bartosiewicz SP 4 1350
578 14:00 ALICJA Bartosiewicz SP 4 1500
579 14:00 Martyna Kubera 1800
580 14:00 Piotr kubera 1800
581 14:00 Natalia Figat ZS 80 2150
582 14:00 Karolina Wielgus GIM 133 1800
583 14:00 Kamil Wielgus GIM 112 2485
584 14:00 Krzysztof Lesiuk ZS 80 2750
585 14:00 Zofia Lesiuk ZS 80 1900
586 14:00 Justyna Jagodzińska ZS 80 1700
587 14:00 Aleksandra Rozmus GIM 133 1700
588 14:00 Michał Rozmus GIM 133 2650
589 14:00 Marcin Rozmus GIM 133 1650
590 14:00 Łukasz Furmanek Mikrus YOLO Kenji Running Team 2447
591 14:00 Kamil Pająk GIM 133 2000
592 14:00 Jan Nowecki SP 11 1450
593 14:00 Kevin Kuchta ZS 80 1700
594 14:00 Alex Kuchta ZS 80 1800
595 14:00 Łukasz Chain ZS 80 2400
596 14:00 Robert Chain ZS 80 1400
597 14:00 Adam Adrian Nyc GIM 123 2700
598 14:00 Adam Nyc GIM 123 2480
599 14:00 Patryk Jagodziński ZS 80 1800
600 14:00 Eryk Jagodziński ZS 80 2750
601 14:00 Oskar Kolanica SP 4 2300
602 14:00 Izabela Lesiuk ZS 80 2000
604 14:00 Patryk Sidorowicz SP 4 2000
605 14:00 Paweł Sidorowicz SP 4 2000
606 14:00 Celina Łaszczewska ZS 80 1200
607 14:00 Cezary Łaszczewski ZS 80 1600
608 14:00 Przemysław Łaszczewski ZS 80 1200
609 14:00 Cyryl Łaszczewski ZS 80 2200
610 14:00 Adam Kociński GIM 133 2600
612 14:00 Michał Zawadzki GIM 133 2400
613 14:00 Anna Krejner - Nowecka GIM 133 1450
614 14:00 Piotr Gdela ZS 80 2475
615 14:00 Franciszek Staniszewski ZS 80 1650
616 14:00 Joanna Daciów ZS 80 1550
617 14:00 Michalina Muszewska ZS 80 1900
618 14:00 Daria Kardialik-Muszewska ZS 80 1450
619 14:00 Dariusz Muszewski ZS 80 2250
620 14:20 Łukasz Kowalski SP 14 3150
621 14:20 Aleksandra Kozieł GIM 133 2050
622 14:20 Piotr Żejmo SP 4 2100
623 14:20 Filip Soczewka SP 11 2400
624 14:20 Mateusz Rybak GIM 133 1850
625 14:20 Dariusz Rybak GIM 133 2350
626 14:20 Maciej Karczewski ZS 80 2550
627 14:20 Zbigniew Malec ZS 80 3025
628 14:20 Krzysztof Malec ZS 80 2000
629 14:20 Julia Dzierżanowska ZS 80 1850
630 14:00 Adrian Kozieł SP 4 2350
632 14:20 Ignacy Bombik SP 4 2400
633 14:20 Emil Bombik SP 4 2350
634 14:20 Aleksander Mazur ZS 80 2350
635 13:40 Wojciech Hasa ZS 80 2650
636 14:00 Anna Mazur ZS 80 2100
637 14:20 Marek Jasiński ZS 80 2000
638 14:20 Karolina Jasińska ZS 80 2100
639 14:20 Maurycy Jasiński ZS 80 2050
640 14:20 Kinga Orzechowska-Jasińska ZS 80 1650
641 14:40 Jakub Chyliński GIM 133 1700
642 14:20 Jakub Sołtysiak FC Przystojniaki 2730
643 14:20 Karol Czapski FC Przystojniaki 2770
644 14:20 Martyna Borkowska ZS 80 1950
645 14:20 Maja Borkowska GIM 133 1800
646 14:20 tomek borkowski 1900
647 14:20 Aleks Kulikowski SP 11 2000
648 14:20 Sebastian Kulikowski SP 11 1400
649 14:20 Wojciech Pogoda SP 4 2520
650 14:20 Tomasz Pogoda SP 4 2250
651 14:00 Hubert Izdebski GIM 133 2350
652 14:20 Amelia Romanowska ZS 80 1700
653 14:20 Eliza Romanowska ZS 80 1650
654 14:20 Adam Romanowski ZS 80 1700
655 14:20 Krzysztof Trocki GIM 133 2350
656 14:20 Kamil Wrzosek SP 175 2420
657 14:20 Marcin Wrzosek 2150
658 14:20 Karol Dobrakowski 2600
659 14:20 Ryszard Skowron 2780
660 14:40 Agata Kicka SP 4 1850
661 14:40 Oliwier Kicka SP 4 1850
662 14:40 Marta Kicka SP 4 800
663 14:40 Sylwester Kicka SP 4 2025
664 14:40 Wojciech Mackiewicz SP 14 2400
665 14:40 Dominika Mackiewicz SP 14 1750
666 14:40 Natalia Mackiewicz SP 14 2100
667 14:40 Anna Mackiewicz SP 14 2200
668 14:40 Maria Koc GIM im. Piotra Skargi 1800
669 14:40 Marta Koc V LO 2850
670 14:40 Aleksandra Koc ZS 80 1900
671 14:40 Nicole Zagrajek GIM 133 1750
672 14:40 Karolina Jakubow GIM 133 1750
673 14:40 Ewa Żuk ZS 80 1700
674 14:40 Marcin Wiśniewski ZS 80 2360
675 14:40 Michał Żuk ZS 80 2250
676 14:40 Dominik Żuk ZS 80 2550
677 14:40 Weronika Żuk ZS 80 1700
678 14:40 Remigiusz Grzegorz ZS 80 2050
679 14:40 Oliwia Grzegorz ZS 80 1700
680 14:40 Magdalena Osojca Medżix 2600
681 14:40 Grzegorz Tykociński SGGW 1880
682 14:40 Michał Mielcarz KREJZI TIM BLONIE 3000
683 14:40 VIKTORIA PARADOWSKA-URBANIAK ZS 80 1625
684 14:40 Monika Paradowska ZS 80 1700
685 14:40 Dorota Matuszak 1900
686 14:40 Zuzanna Całka ZS 80 1950
687 14:40 Leon Matuszak SP 14 1950
688 14:40 Krzysztof Stahl GIM 112 2475
689 14:40 VINCENT PARADOWSKI-URBANIAK ZS 80 1650
690 14:40 Karolina Leszko ZS 80 2050
691 14:40 Olgierd Stahl GIM 112 3001
692 14:40 Adrian Kijewski SP 4 1800
693 14:40 Zuzanna Kijewska SP 4 1550
694 14:40 Joanna Kijewska SP 4 1200
695 14:40 Artur Kijewski SP 4 1200
696 14:40 Wojciech Grzesik 2070
698 14:40 Jolanta Pilarska ZS 80 1550
699 14:40 Martyna Pilarska ZS 80 1550
700 09:20 Anna Dzieniowska ZS 80 2300
701 15:20 Franciszek Głuch SP 11 2125
702 15:20 Maja Janowska SP 4 1550
703 15:20 Monika Janowska ZS 80 800
704 15:20 Patryk Janowski ZS 80 1625
705 15:20 Stefan Janowski ZS 80 2000
706 15:20 Julia Janowska SP 4 1800
707 15:20 STANISŁAW Otręba SP 14 2000
708 09:20 Renata Otręba SP 14 2200
709 15:20 Antoni Pawlik ZS 80 2400
710 15:20 Maciej Klocek SP 4 2050
711 15:20 Krzysztof Klocek SP 4 1350
712 15:20 Oles Yakymiv SP 4 STO 2500
713 15:20 Oles Yakymiv SP 4 STO 2250
714 15:20 Jarosław Szegidewicz GIM 112 2510
715 15:20 Mateusz Jakubczak GIM 133 2400
716 15:20 Maciej Dobczyński GIM 112 2850
717 15:20 Maciej Nowotka GIM 112 2500
718 15:20 Jakub Prokopiuk Uks Ursus Warszawa 2400
719 15:20 Paweł Mosór mosor 3000
720 15:20 Agnieszka Paruszewska ZS 80 1750
721 15:20 Karolina Paruszewska ZS 80 1850
722 15:20 Marcin Paruszewski ZS 80 1350
723 15:20 Elżbieta Paruszewska ZS 80 1500
724 15:20 Angelika Ostrowska GIM 112 2400
725 15:20 Tomasz Stankiewicz SP 4 1950
726 15:20 Zofia Stankiewicz SP 4 1650
727 15:20 Claudia Babled GIM 113 2300
728 15:20 Iwona Wierzgała SP 11 2300
729 15:20 Natalia Wierzgała SP 11 2000
730 15:20 Amelia Wierzgała SP 11 1900
731 15:20 Józef Kijkowski ZS 80 1800
732 15:20 Mariusz Dudka SP 1 Piastów 1950
733 15:20 Franciszek Dudka SP 1 Piastów 1950
734 15:20 Anna Antolak Dudka SP 1 Piastów 1700
735 15:20 Patrycja Jóźwiak SP 11 2200
736 15:20 Magdalena Kijkowska 1400
737 15:20 Eliza Pietruszka GIM 133 1900
738 15:20 Klara Kijkowska ZS 80 1400
739 15:20 Krzysztof Pietruszka GIM 133 2000
740 15:20 DOROTA JANKOWSKA ZS 80 1550
741 15:20 SŁAWOMIR JANKOWSKI ZS 80 1910
742 15:20 WIKTORIA JANKOWSKA ZS 80 1600
743 15:20 Magdalena Sroka ZS 80 2350
744 15:20 Konrad Czubkowski SP 4 1900
745 15:20 Gabriela Nowotka ZS 80 2350
746 15:20 Eliza Czubkowska SP 4 1800
747 15:20 Anna Drejarz-Kaczmarek SP 11 1800
748 15:20 Stanisław Kaczmarek SP 11 1860
749 15:20 Katarzyna Nowotka ZS 80 1800
750 15:20 Michał Herman GIM 133 2200
751 15:20 Michał Włodarski ZS 80 2800
752 15:20 Kamil Budukiewicz ZS 80 2900
753 15:20 Jakub Lipiński ZS 80 3000
754 15:20 MICHAŁ KRZEMIEŃ ZS 80 2400
755 15:20 Krzysztof Gniuchowski 2560
756 15:40 Grzegorz Kaczmarek SP 11 2950
759 15:40 Pola Wojda ZS 80 1550
760 15:40 Anna Wojda ZS 80 2300
761 15:40 Marzena DZIEŃKOWSKA ZS 80 1600
762 15:40 tomasz dzienkowski ZS 80 1600
763 15:40 ryszard dzienkowski ZS 80 1000
764 15:40 martyna dzienkowska ZS 80 1700
766 15:40 Marta Mikołajczyk ZS 80 2000
767 15:40 WERONIKA KRZEMIEŃ ZS 80 2000
768 15:40 JUSTYNA KRZEMIEŃ ZS 80 1800
769 15:40 Zbigniew Kierszko ZS 80 2250
770 15:40 Franciszek Dorociuk ZS 80 2550
771 15:40 Andrzej Dorociuk ZS 80 2650
772 15:40 Sylwia Dorociuk ZS 80 2100
773 15:40 Marcelina Nowak-Dudek ZS 80 800
774 15:40 Łukasz Sierpiński GIM 133 2150
775 15:40 Kamil Sharif ZS 80 2150
776 15:40 Salem Hamdan GIM 133 2150
777 15:40 Paweł Dudek ZS 80 1850
778 15:40 Ida Dorociuk ZS 80 2150
779 15:40 Adam Ziaja ZS 80 2750
780 15:40 kasia ziaja ZS 80 1560
781 15:40 alicja ziaja ZS 80 1800
782 15:40 Zuzia Ziaja ZS 80 1900
783 15:40 Justyna Nowak-Dudek ZS 80 800
784 15:40 Tymoteusz Nowak-Dudek ZS 80 2400
785 15:40 Szymon Palimonka ZS 80 2350
786 15:40 Ignacy Szymanowski ZS 80 2550
787 15:40 Antonina Balawender ZS 80 2100
788 15:40 Agnieszka Piaszczyńska ZS 80 1600
789 15:40 Robert Kluk GIM 133 2150
790 15:40 Maja Piaszczyńska ZS 80 2000
791 15:40 Julia Stachurska ZS 80 2250
792 15:40 Adam Wojnicki GIM 133 2550
793 15:40 Konrad Kostrzewa SP 4 1750
795 15:40 Karolina Cieślik SP 4 2200
796 15:40 Gabrysia Miciukiewicz SP 4 1800
797 15:40 Bartosz Kostrzewa SP 4 2300
798 15:40 Michał Słomiński SP 11 2650
799 15:40 Renata Kostrzewa SP 4 2350
800 15:40 Michał Wypych SP 11 2500
801 15:40 Mateusz Wypych SP 11 2200
802 15:40 Bartłomiej Wypych SP 11 2050
803 15:40 Szymon Wypych SP 11 1880
804 09:20 Maja Boczkowska ZS 80 1600
805 15:40 Zuzanna Piekut ZS 80 1700
806 15:40 Piotr Piekut ZS 80 1900
807 15:40 Krzysztof Białczyk SP 11 2050
808 15:40 Filip Białczyk SP 11 2200
809 15:40 Michał Białczyk GIM 133 2300
810 15:40 Alicja Wojtkowska GIM 13 2025
816 15:40 Monika Boczkowska ZS 80 1700
817 15:40 maciej janowski GIM 133 2300
818 15:40 Julia Madej ZS 80 2250
819 16:00 JUSTYNA CHOŁUJ ZS 80 1300
820 16:00 LESZEK CHOŁUJ ZS 80 2350
821 16:00 MARTA CHOŁUJ ZS 80 1700
822 16:00 IGOR CHOŁUJ ZS 80 1600
823 16:00 Patrycja Walecka ZS 80 1725
824 16:00 Antoni Pieniak ZS 80 1555
825 16:00 Weronika Rarot ZS 80 1900
826 16:00 Tomasz Rarot ZS 80 2150
827 16:00 Rarot Dominik ZS 80 2200
828 16:00 Oliwia Paśnik GIM 113 2050
829 16:00 kamil Orłowski SP 4 2350
830 16:00 Mikołaj Orłowski Przedszkole 200 1550
1549 15:00 Patryk Modzelewski ZS 80 1350
1550 15:00 Weronika Piotrowska GIM 133 1550
1551 15:00 Oliwia Kuzubska GIM 133 2390
1552 15:00 Maja Pekura GIM 133 2000
1553 15:00 Małgorzata Piotrowska SP 11 1875
1554 15:00 Łukasz Wojtowicz SGGW 3025
1555 15:00 Angelika Boczkowska 1950
1556 15:00 Karolina Chrustowiecka ZS 80 2200
1557 15:00 Jan Chrustowiecki ZS 80 2300
1558 15:00 JAN Ossowski ZS 80 2000
1559 15:00 Maria Ossowska ZS 80 1900
1560 15:00 Natalia Mąka GIM 133 1800
1561 15:00 Adrianna Stępień GIM 133 1600
1562 15:00 Małgorzata Mortka GIM 133 1800
1563 15:00 Agnieszka Wodnicka SP 94 2250
1564 15:00 Michał Wodnicki BBL Warszawa 2300
1565 15:00 Izabela Kaluga ZS 80 1400
1566 15:00 Maciek Kaluga ZS 80 2400
1567 15:00 Zuzanna Kaluga GIM 133 1900
1568 15:00 Sebastian Karpiński Parkrun Ursynów 3050
1569 15:00 Błażej Pietrewicz SP 14 3750
1570 15:00 Dmytro Shoshyn ZS 80 2100
1571 15:00 Hubert Filipiak GIM 133 2350
1572 15:00 Illia Makarenko ZS 80 1850
1573 15:00 Michalina Olczak ZS 80 2050
1574 15:00 Robert Olczak ZS 80 2300
1575 15:00 Gabriela Olczak ZS 80 1950
1576 15:00 Edyta Olczak ZS 80 1550
1577 15:00 Jacek Sidor ZS 80 2175
1578 15:00 Urszula Sidor ZS 80 1750
1579 15:00 Mateusz Sidor ZS 80 1800
1580 15:00 Julia Sidor ZS 80 2000
1581 15:00 Krzysztof Koczkodaj GIM 131 2300
Używamy plików Cookies, aby ulepszyć nasz serwis. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki -   Zamknij