Test Coopera

dla wszystkich: Gdańsk

Sobota, 10 czerwca

9:00 - 19:00

Stadion lekkoatletyczny i rugby - al. Grunwaldzka 244

Dowiedz się więcej

Bezpłatny

Udział nic nie kosztuje. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy, cerytyfikat z wynikiem oraz butelkę wody.

Dla wszystkich

Zapraszamy wszystkich – niezależnie od płci, wieku, stażu biegowego i poglądów politycznych.

Ogólnopolski

od Szczecina do Rzeszowa sprawdzamy naszą kondycję fizyczną

O Teście

Test Coopera polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut - nic więcej. Można biec, maszerować, skakać, byle pieszo.

Przyjdź i pobij swój dotychczasowy wynik.

Jeśli nie robiłeś tego wcześniej - nie zmarnuj szansy.

Czytaj więcej

Informacje ogólne

poprawiony plakatW sobotę 10 czerwca 2017 na Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby al. Grunwaldzka 244, możecie sprawdzić swoją kondycję fizyczną podczas 12-minutowego biegu. Czekamy na Was w godzinach 8:30 - 18:30. Testy startują co 20 minut. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy numer startowy, dyplom za udział, butelkę wody oraz posiłek regeneracyjny po biegu. Czekają na Was też liczne atrakcje. Co godzinę odbędzie się losowanie darmowych biletów wstępu do parku trampolin Jumpcity w Gdańsku.

Co zrobić aby wystartować:

  1. Zgłoszenie przez internet: http://zapisy.sts-timing.pl/178/

Pamiętajcie !!! w dniu wydarzenia trzeba się zgłosić do biura zawodów najpóźniej na 30 minut przed planowanym startem.

Zgłoszenie na miejscu:

  1. Można się zgłosić także na miejscu w dniu wydarzenia - będzie jednak wtedy trzeba poczekać na wolne miejsce w testach.

UWAGA osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna (można przyjść z wypełnioną już deklaracją: do pobrania tutaj )

Organizatorzy:                                                                                                                                  

 AZS_galion     Gdansk_logo  AZS

 Partnerzy:  

Logo MSiTgdansk-logo-gdanski-osrodek-sportu

1a westerplatte

maraton gdański   indeks

 

Partner techniczny:

logo_sts

 

 

Partner medialny:

Gdansk_www_falkaczworka_radio

Kiedy i gdzie?

Sobota, 10 czerwca

9:00 - 19:00

Stadion lekkoatletyczny i rugby - al. Grunwaldzka 244

Aktualności

Gdańsk

Gdańskie bieganie

W sobotę, 23 maja odbyła się kolejna edycja Testu Coopera dla Wszystkich 2015. Na stadionie AWFiS Gdańsk przy ul. Górskiego pojawiło się sporo biegaczy, choć jak wspominała większość uczestników, mieliśmy mocną konkurencję w Kwidzynie. Wiedzieliśmy, jako organizatorzy, że tym razem z rekordem frekwencji będzie ciężko, ale mimo tego oprócz najliczniej reprezentowanych przedstawicieli uczelni trójmiejskich, mieliśmy Czytaj dalej »

Ostatni weekend z Testem Coopera dla Wszystkich

W ostatni weekend w całej Polsce królowała arktyczna pogoda. Te bardziej zimowe, niż jesienne warunki nie odstraszyły uczestników Testu Coopera dla Wszystkich, którzy po raz kolejny mieli okazję sprawdzić swoją sprawność fizyczną w Gdańsku, Rzeszowie, Lublinie i po raz pierwszy na nowej bieżni w Ursusie. wyniki Gdańsk wyniki Lublin wyniki Warszawa Ursus wyniki Rzeszów Wyniki Czytaj dalej »

Gdańsk

Prawie 150 w Gdańsku

Silny wiatr i wiele imprez biegowych w Trójmieście nie przeszkodziło, aby blisko 150 osób sprawdziło swoją kondycję w Ogólnopolskim Teście Coopera – edycja wiosna 2014. Tradycyjnie na starcie stawili się amatorzy i wyczynowcy w różnym przekroju wiekowych. W gdańskiej edycji wszyscy uczestnicy otrzymali: pamiątkową koszulkę, certyfikat z wynikiem, butelkę wody po biegu, a także kupon Czytaj dalej »

Gdańsk

W Gdańsku – 205 osób!

Pochmurna sobota i silny wiatr nie zachęcały do biegania, a jednak na stadion AWFiS wybrało się ponad 200 osób! Wśród startujących w teście najmłodsi uczestnicy mieli 8 lat, najstarszy uczestnik miał 60 lat. Najlepszy w wiosennej edycji Testu Coopera w Gdańsku okazał się student Politechniki Gdańskiej – Daniel Nakielski, który przebiegł dystans 3750 metrów!  Łącznie Czytaj dalej »

Kontakt

Telefon:

505 228 242

Email:

piotr.walczak@univ.gda.pl

Używamy plików Cookies, aby ulepszyć nasz serwis. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki -   Zamknij